Перейти до вмісту
My Ukraine Cook

Як зварити смачно кукурудз. Секрети приготування

Recommended Posts

Ингредиенты:

Кукурудза

Сіль

Вершкове масло

зображення_viber_2022-08-15_13-43-01-194.jpg

Метод

 

-          Кукурудзу для варіння вибираємо молоду. Очищаємо від листя, складаємо у каструлю, заливаємо холодною водою (воду не солимо), зверху викладаємо листя кукурудзи(як казали наші бабусі так смачніше), накриваємо кришкою і ставимо на вогонь. Доводимо до кипіння, і варимо 15 хвилин.

-          Виймаємо відварену кукурудзу, даємо трішки вихолонути. Далі натираємо вершковим маслом кукурудзу, присолюємо і смакуємо.

-          Якщо кукурудза залишилась, кладемо її у відвар в якому вона варилась. І вже на другий день, його можна трішки нагріти і знову смакувати смачною теплою кукурудзою.

Смачна варена кукурудза готова)

Процес приготування у відео рецепті:

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как раз принесла с базара кукурузу, а тут и тема на глаза попалась. Поделюсь своим опытом.

Я кукурузу не варю, я ее готовлю в СВЧ. Это удобно и быстро. У меня электроплита и в эту жарюку совсем не хочется ее лишний раз включать и греть кухню.

Кукурузу как есть (голую или в 2-3 листиках) намочить под краном просто водой, положить в обычный пакетик, завязать. В СВЧ готовить кукурузу на полной мощности 5-7 минут. У меня мощность печки 900 Вт, я готовлю 5 минут. После оставить ее в печке еще на 2 минуты и можно поедать с удовольствием! Хоть с солькой, хоть с маслом, хоть с чем.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, спасибо за способ готовки кукурузы в свч. Вчера в саду убирали кукурузиння и нашли пару штучек початков кукурузы, вроде бы в кастрюле две штуки варить не будешь, а вот в микре мы их быстро и приготовили. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оля, правда удобно? Рада, что пригодился совет. Я когда-то прочла на том сайте этот способ и теперь забыла про варку в кастрюле. Тем более нам на двоих делаю максимум 4 шт, сели и съели.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, удобно. Правда в сезон у меня всё-таки в приоритете будет варка в кастрюле, бо варю её много, мы любители +  я ещё её чищу и замораживаю зёрна. Потом в пиццу или салаты добавляю, очень вкусно. Только у меня один любимый сорт кукурузы, это Оверленд, она очень вкусная и так и в заморозке.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×