Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/15/22 in all areas

 1. 1 point
  Думаю, расстойки не хватает. При выпечке он у меня сильно рвется сбоку, хотя пеку на камне.
 2. 1 point
  Olima

  Клуб ценителей кино

  Досматриваю сериал Прятки, очень неплохо, к тому же он оказался ещё и наш, украинский. Даже не ожидала такого качества от наших, приятно удивлена. Ещё открыла для себя, что есть такой жанр фильма как нуар, это как раз этот сериал.
 3. 1 point
 4. 1 point
  Новогодние пряники 2022
 5. 1 point
 6. 1 point
  Иннусик, нет, не надо было держать в тепле((( В холодильник ставишь не меньше чем на 10-15 часов. Разогреваешь духовку и достаешь непосредственно перед тем, как поставить в духовку. Делаешь надрез И сразу в духовку. От этого получается взрыв и тогда хлеб раскрывается.
 7. 1 point
  Вот и я со своим хлебушком, вкусный и абсолютно не кислый, Вот разрез у меня никогда не раскрывается, всегда расплывается
 8. 1 point
  Можна я відповім, поки Нати тут немає. Інуся, перенось сміливо, я ось в цю суботу ввечері замісила, а пекла вже в неділю вранці. Розстоювала в холодильнику при 5°С годин 10. Прекрасний хліб получився, абсолютно не кислить.
 9. 1 point
  Ирочка, можно и на ЛМ . Я пекла и на 100% и на ЛМ, но на последней нужно увеличить количество воды в первом замесе. У меня есть еще один рецепт на остатках именно густой закваски. Но к сожалению, не доходит ход оформить этот рецепт
 10. 1 point
  Ааааа! Остатки - это самое приятное для глаз и души! Очень рада, что рецептик заинтересовал , а хлебушек был быстро съеден Спасибочки, моя дорогая , за доверие и чудесный отчетик! Дякую!
 11. 1 point
  Наташенька, хлебушек вкусненький и оооочень мягкий! Сфоткала телефоном остатки,
 12. 1 point
  Таки правда, над формовкою мені ще треба працювати. І тісто справді таке м'яке, що його досить важко сформувати. Я коли почала, то з пеленанням у мене якось не дуже вийшло, і я швиденько скрутила його батардом, цей спосіб мені чогось легший, хоча формувальник з мене ще той) А кислинку я вивела коли більше матчасть вивчила: думаю, в мене закваска перекисала, бо в квартирі у мене жарко, а кормила я її скромно двічі на день 1:2:2. Тепер кормлю теж двічі на день, але вже 1:5:5. І якраз оці залишки в мене і назбиралися на цей хлібчик. І, чесно кажучи, я переживала, щоб залишки закваски знову не почали кислити, але хліб прекрасний, навіть у мене) Перед цим я пару раз пекла знаменитий хліб із псіліумом та насінням чіа із хлєбомолів. А вчора чоловік заявив, що цей хліб смачніший, ніж попередній. І після вечері стоптав гарну таку скоринку з молоком) Питаю: чим? в тому ж скільки всього різного, а це простий білий хліб, каже - в цьому аромат дуже гарний і яскравий смак, той в порівнянні прісний. Отак!
 13. 1 point
  Наталочка, дякую, моя дорогенька, за довіру цьому рецепту! Хлібчик просто красень!!! Якщо би хліб на розстойці перебродив, такого розрізу ми не отримали. Тісто б тянулося за лезом, тому що зруйнувалася сама структура тіста. Як на мене, то у тебе вийшло гарне розкриття. Можливо трохи замало натягла верх при формуванні, а так все гарно. Мені дуже подобається. Дуже вибачаюсь, що не показала сам метод « пеленания» , але тісто таке пухке, що дуже важко формувати і фотографувати( Але цей хліб у мене теж в фаворитах, тому фото згодом зроблю. Наталочка, скажи мені, ти раніше чула кислинку, а зараз, в цьому варіанті, чуєш ііі? Бо все таки закваска стоіть тиждень без підкормок?
 14. 1 point
  Спекла я цей хліб, вийшов супер, ніжний, м'якусенький, тісто гарно місилося і розтягувалося. Тепер моя душенька спокійна - за тиждень годування закваски назбиралося якраз на хлібину. А то кожного разу викидати скільки прекрасної закваски у мене рука ледве піднімалася. Над формовкою і розрізом ще треба працювати. Ната, а отакий надрив - це в мене переброд, чи недоброд? Схиляюся більше до переброда, бо коли я зробила розріз, то тісто відразу розслабилося і трішки попливло. Але на смак це абсолютно не вплинуло, скоринка хрустка, м'якуш ніжний, ароматний, без кислинки. Дякую за прекрасний рецепт, думаю, він стане моїм постійним
×