-
Content Count
1795 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
22
Reputation Activity
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі
Користуйся на здоров'я)
Я зберігаю в квартирі. Поправка - банки на фото закриті спеціальними капроновими кришками для консервування.
Запах болгарського перцю і часнику. Одного разу зробила в каструлі, якою частіше використовую, то потім готувала в ній - я відчувала легкий присмак. Тому попереджаю, що суміш досить ароматна
Я завжди робила на м'ясорубку, вперше цього разу на блендері, за смаком - різниці не помітила.
Вихід - приблизно 5-6 літрових банок, в залежності від соковитості баклажан і перця.
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі
Ингредиенты:
Баклажани - 5кг
Вода - 2л
Цукор - 1 склянка
Оцет - 0,5 л
Часник - 200 гр
Червоний болгарський перець - 7 шт
Гірка перчина - 1 шт
Олія - 0,4 л
Метод
5 кг баклажан помити, порізати на невеликі шматочки , посолити і залишити на 2години.
На м'ясорубці перемолоти часник, перець та додати олію. Ставимо на вогонь і даємо закипіти. Вогонь прикручуємо і лишаємо томитися.
В кастрюлі змішати воду, оцет і цукор, закип'ятити. З баклажанів злити рідину, закидуємо в окріп приблизну кількість. на 1 банку. проварюємо хвилин 8-10
Зварені баклажани, викладаємо частинами в стерилізовані банки, злегка приминаємо і прослоюємо нашою киплячою підливкою. Закриваємо кришками і під ковдру)
Я пришвидшила процес, і перемолола інгрідієнти на заливку в блендері і отримала мутну кашку, якщо на м'ясорубці , то буде прозора рідина з частинками перцю і часника. Дуже раджу обирати стареньку кастрюльку, бо підливка має специфічний запах і смак)
Має смак солодко-кислий з гостринкою і ароматом часнику. супер до м'яса чи картопельки)
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі
Ингредиенты:
Баклажани - 5кг
Вода - 2л
Цукор - 1 склянка
Оцет - 0,5 л
Часник - 200 гр
Червоний болгарський перець - 7 шт
Гірка перчина - 1 шт
Олія - 0,4 л
Метод
5 кг баклажан помити, порізати на невеликі шматочки , посолити і залишити на 2години.
На м'ясорубці перемолоти часник, перець та додати олію. Ставимо на вогонь і даємо закипіти. Вогонь прикручуємо і лишаємо томитися.
В кастрюлі змішати воду, оцет і цукор, закип'ятити. З баклажанів злити рідину, закидуємо в окріп приблизну кількість. на 1 банку. проварюємо хвилин 8-10
Зварені баклажани, викладаємо частинами в стерилізовані банки, злегка приминаємо і прослоюємо нашою киплячою підливкою. Закриваємо кришками і під ковдру)
Я пришвидшила процес, і перемолола інгрідієнти на заливку в блендері і отримала мутну кашку, якщо на м'ясорубці , то буде прозора рідина з частинками перцю і часника. Дуже раджу обирати стареньку кастрюльку, бо підливка має специфічний запах і смак)
Має смак солодко-кислий з гостринкою і ароматом часнику. супер до м'яса чи картопельки)
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі
Користуйся на здоров'я)
Я зберігаю в квартирі. Поправка - банки на фото закриті спеціальними капроновими кришками для консервування.
Запах болгарського перцю і часнику. Одного разу зробила в каструлі, якою частіше використовую, то потім готувала в ній - я відчувала легкий присмак. Тому попереджаю, що суміш досить ароматна
Я завжди робила на м'ясорубку, вперше цього разу на блендері, за смаком - різниці не помітила.
Вихід - приблизно 5-6 літрових банок, в залежності від соковитості баклажан і перця.
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі
Ингредиенты:
Баклажани - 5кг
Вода - 2л
Цукор - 1 склянка
Оцет - 0,5 л
Часник - 200 гр
Червоний болгарський перець - 7 шт
Гірка перчина - 1 шт
Олія - 0,4 л
Метод
5 кг баклажан помити, порізати на невеликі шматочки , посолити і залишити на 2години.
На м'ясорубці перемолоти часник, перець та додати олію. Ставимо на вогонь і даємо закипіти. Вогонь прикручуємо і лишаємо томитися.
В кастрюлі змішати воду, оцет і цукор, закип'ятити. З баклажанів злити рідину, закидуємо в окріп приблизну кількість. на 1 банку. проварюємо хвилин 8-10
Зварені баклажани, викладаємо частинами в стерилізовані банки, злегка приминаємо і прослоюємо нашою киплячою підливкою. Закриваємо кришками і під ковдру)
Я пришвидшила процес, і перемолола інгрідієнти на заливку в блендері і отримала мутну кашку, якщо на м'ясорубці , то буде прозора рідина з частинками перцю і часника. Дуже раджу обирати стареньку кастрюльку, бо підливка має специфічний запах і смак)
Має смак солодко-кислий з гостринкою і ароматом часнику. супер до м'яса чи картопельки)
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Лєчо по домашньому
Ингредиенты:
Перець Болгарський - 10 кг
Помідори - 10 кг
Оцет - 300 гр
Цукор - 3 скл
Олія - 3 скл
Сіль - 6 ст ложок
Чорний перець горошок
Метод
Помідори перемелюємо на сік, заливаємо у велику кастрюлю. Чистимо перець, нарізаємо смужками і додаємо до соку.
Засипаємо всі інші інгрідієнти і ставимо на вогонь. Від моменту закипання варимо 15-20 хвилин.
На дно кладемо 2-3 горошинки чорного перцю
Швидко розливаємо по стерилізованих банках і закривємо. Обов'язково укутуємо мінімум на 6-8 годин.
З цієї кількості продуктів виходить 18-19 літрових банок
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі
Користуйся на здоров'я)
Я зберігаю в квартирі. Поправка - банки на фото закриті спеціальними капроновими кришками для консервування.
Запах болгарського перцю і часнику. Одного разу зробила в каструлі, якою частіше використовую, то потім готувала в ній - я відчувала легкий присмак. Тому попереджаю, що суміш досить ароматна
Я завжди робила на м'ясорубку, вперше цього разу на блендері, за смаком - різниці не помітила.
Вихід - приблизно 5-6 літрових банок, в залежності від соковитості баклажан і перця.
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Лєчо по домашньому
Ингредиенты:
Перець Болгарський - 10 кг
Помідори - 10 кг
Оцет - 300 гр
Цукор - 3 скл
Олія - 3 скл
Сіль - 6 ст ложок
Чорний перець горошок
Метод
Помідори перемелюємо на сік, заливаємо у велику кастрюлю. Чистимо перець, нарізаємо смужками і додаємо до соку.
Засипаємо всі інші інгрідієнти і ставимо на вогонь. Від моменту закипання варимо 15-20 хвилин.
На дно кладемо 2-3 горошинки чорного перцю
Швидко розливаємо по стерилізованих банках і закривємо. Обов'язково укутуємо мінімум на 6-8 годин.
З цієї кількості продуктів виходить 18-19 літрових банок
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі
Ингредиенты:
Баклажани - 5кг
Вода - 2л
Цукор - 1 склянка
Оцет - 0,5 л
Часник - 200 гр
Червоний болгарський перець - 7 шт
Гірка перчина - 1 шт
Олія - 0,4 л
Метод
5 кг баклажан помити, порізати на невеликі шматочки , посолити і залишити на 2години.
На м'ясорубці перемолоти часник, перець та додати олію. Ставимо на вогонь і даємо закипіти. Вогонь прикручуємо і лишаємо томитися.
В кастрюлі змішати воду, оцет і цукор, закип'ятити. З баклажанів злити рідину, закидуємо в окріп приблизну кількість. на 1 банку. проварюємо хвилин 8-10
Зварені баклажани, викладаємо частинами в стерилізовані банки, злегка приминаємо і прослоюємо нашою киплячою підливкою. Закриваємо кришками і під ковдру)
Я пришвидшила процес, і перемолола інгрідієнти на заливку в блендері і отримала мутну кашку, якщо на м'ясорубці , то буде прозора рідина з частинками перцю і часника. Дуже раджу обирати стареньку кастрюльку, бо підливка має специфічний запах і смак)
Має смак солодко-кислий з гостринкою і ароматом часнику. супер до м'яса чи картопельки)
-
Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно
Ингредиенты:
500 мл молока теплого (кефіру, води)
50 г живих дріжджів
120 г цукру
120 г олії рослинної
1 ч. л. солі
1 кг борошна
Рецепт давній, швидкий і зручний.
Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке.
Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
-
Pitochka reacted to musinka in росія напала на Украіну. Війна. россия напала на Украину. Война. путин будь ты проклят!
Как всегда подмена понятий на кремлю. Очень интересно - они называют это террористические актом. А то, что они уже больше года лупят по нашей гражданской инфраструктуре, жилым домам, больницам, школам и детским садикам. Эти товари окупировали часть нашей территории, и там творят страшные вещи.Уничтожают нашу эко систему, нашу промышленность.. Убивают мирных жителей, стариков и детей. И продолжают это делать каждый день, и это они называют "ударами возмездия". И при этом во всех своих пебликах орут о тут что это не они, это мы себя сами. И это ничего, это так и надо.
Не знаю...мы, жители прифронтового города, сейчас как на лезвие ножа. Опять участились прилеты. Вчера днем неожиданно Искандер или Торнадо (нам сильно не говорят, не разглашают об этом и в прессе), а с 22. 30 час началась тревога, которая длилась почти 5 с половиной час,с перерывом в 10 или 15 мин. Ночью опять прилеты, пострадало много частных домов. Ложиться и не знаешь встанешь утром или нет. Ночью досидела до 2.30 и дальше не выдержала. Плюнула на этих шахидов и пошла спать.Уже привыкла спать только с одеялом натянутым на голову. По другому уже не могу. И сейчас сидишь на работе и не знаешь - что будет ночью, потому как еще днем пошли сообщения что ихние железяки с300 выдвинулись с Бердянска в сторону Токмака. А это значит что или сегодня отстреляютя, или затаятся в посадках на несколько дней.
С@учары, я вашим бабам и детям ничего плохого не хочу желать, только того чтобы они испытали то что испытываем мы и наши детки на протяжении всего этого года.
-
Pitochka reacted to Справжня господиня in Тісто на все що завгодно
Підтверджую - тісто чудове! Я практично таке роблю вже років 15 або довше. Тільки на 0,5 кг борошна. Для несолодкої випічки додаю 3 ст.л. цукру, для солодкої 5. Тісто замішую без опари, даю піднятися і виробляю потрібне. Ще раз підходить вже у виробах и далі випікаю.
Pitochka, дякую, що нагадала про це тісто, воно дійсно універсальне.
-
Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно
Ингредиенты:
500 мл молока теплого (кефіру, води)
50 г живих дріжджів
120 г цукру
120 г олії рослинної
1 ч. л. солі
1 кг борошна
Рецепт давній, швидкий і зручний.
Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке.
Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
-
Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно
Ингредиенты:
500 мл молока теплого (кефіру, води)
50 г живих дріжджів
120 г цукру
120 г олії рослинної
1 ч. л. солі
1 кг борошна
Рецепт давній, швидкий і зручний.
Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке.
Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
-
Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно
Ингредиенты:
500 мл молока теплого (кефіру, води)
50 г живих дріжджів
120 г цукру
120 г олії рослинної
1 ч. л. солі
1 кг борошна
Рецепт давній, швидкий і зручний.
Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке.
Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"
Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр)
Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)
InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4
-
Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно
Ингредиенты:
500 мл молока теплого (кефіру, води)
50 г живих дріжджів
120 г цукру
120 г олії рослинної
1 ч. л. солі
1 кг борошна
Рецепт давній, швидкий і зручний.
Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке.
Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"
Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр)
Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)
InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"
Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр)
Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)
InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"
Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр)
Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)
InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"
Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр)
Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)
InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"
Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр)
Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)
InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4
-
Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"
Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр)
Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)
InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4
-
Pitochka reacted to Справжня господиня in Паски заварні від Справжньої господині
Я могу у себя еще фото поискать, если надо.
Ці паски пекла в цьому році, ось робочі моменти. Це фото висилала замовниці, вона вибирала паски, які хоче.
А це їй вже почала пакувати у коробку.
Це паски готую до заказу, складаю по коробкам. В цю коробку пішло потім ще три паски. Замовниця сьогодні вже написала, що майже всі зж... поїли ще вчора. Дуже вдячна, що дуже смачно!
На оту підгорілу верхівку не дивиться, я таке потім зрізаю і рівняю глазурью. Можна або зрізати ножем з зубчиками, або терткою зтерти отой підгорілий шар. Це в мене високі паски майже дістають до тенів і підсмажуються.
-
Pitochka reacted to Справжня господиня in Паски заварні від Справжньої господині
Ингредиенты:
Мука - 1,0-1,1 кг
Молоко - 0.5 л
Яйца - 6 шт
Дрожжи - 50 г
Сахар - 400 г
Масло/маргарин - 300 г
Соль- 5 г
Цедра лимона - 1 шт
Изюм, цукаты - по вкусу
Метод
Алгоритм выпечки моей паски.
1) Завариваем муку. В 200 мл молока завариваем 100г муки (3/4 стак.), снимаем с огня, энергично размешиваем и подливаем молочка еще 100-150 мл. Остужаем до теплого.
2) Распускаем дрожжи. Дрожжи растворяем в оставшемся молоке с добавлением 1 ст. л. сахара.
3) Соединяем 2 смеси. Далее я пробиваю это блендером на Турбо, комочки почти пропадают (далее при подъемах теста они почти расходятся, а после выпечки их вообще нет). Даем дрожжам подняться шапочкой, недолго.
4) Замешиваем тесто. Соединяем муку, дрожжи, желтки, взбитые до побеления с сахаром – получается очень густое комковатое тесто. Добавляем половину взбитых белков – тесто мешать уже веселее. Вмешали половину белков – добавили остальные белки, тесто стало полужидким и вязким, хорошо вымесить.
5) Тесто подходит в объеме в 2,5-3 раза.
6) Растопили масло, вылили в тесто и вымешиваем, пока масло полностью не войдет в тесто. Вымесить в течение 10 минут. НЕ МЕНЬШЕ!!! Лучше дольше. Да - тесто очень вязкое, да - очень тяжело. Но от вымешивания теста зависит конечный результат!
7) Изюм/цукаты обвалять в муке и вмешать в тесто.
Тесто получается густым, но вязким, колобок не сделать. Большой ложкой или рукой разложить тесто по формочкам. Я раскладываю на высоту формы 2/5. Аккуратно разровнять верх теста в формах.
9) Расстоять и выпечь при 180 град. до готовности на сухую лучинку (время выпечки зависит от размера пасок).
10) Украсить паски по желанию.
Девочки, вот сделала первую выпечку и фото для всех для наглядности!
Разложила тесто по формам – это количество теста на 1 рецепт. Формы на 250г и две формы на 125г. На какое количество выпечки форма – столько теста и кладите! Я все через весы раскладываю. Теста в форме как раз меньше половины, как я и говорю – 2/5.
Тесто подошло в теплой духовке 50 град. (у меня меньше нет) 45 минут
Выпечка при 175 град. 35 минут.
Не пересушите паски в духовке, иначе они перестанут быть глывкими.
Не спешите пробовать паски, полностью их вкус откроется через сутки минимум, паска должна "созреть". Так что в Светлое Воскресение сполна насладитесь их вкусом!
Паски остаются свежими даже через 2 недели после выпечки, просто чуть плотнее становятся, но не черствеют.
Программа: духовка
Время приготовления: 4 ч.
Порций: примерно на 2.5 кг
Заметки
Эти паски я пеку уже 12 лет. Мой личный рекорд – испекла в 2018 г. общим весом 28 кг 400 г!!! это очень много штук!!! я тяжелее 450г не пеку.
Паски не сохнут почти 2 недели, остаются почти как свежие.
Пробовала разные – и пушистые как булки, и похожие на сладкий хлеб, и невесомые как Паннетоне, но я люблю паски тяжелые, маслянистые, сладкие, как у нас говорят – глывкие. Вот именно такой рецепт я вам и даю. Паски получаются обалденные!!! Это самые вкусные, что я когда-либо ела (я не хвастаюсь, я констатирую).
Пы. сы. Чтобы паски получились красивого желтого цвета, накануне выпечки желтки от яиц разотрите с солью и оставьте на час до замешивания теста. Желтки станут гораздо ярче, как в домашних яйцах.
Пы. пы. сы. Паски пеките с легким сердцем и с молитвой. Бог вам в помощь и ангела за спиной!
Украіна. Дніпро
Війна росії з Україною
День 416
