Jump to content

Pitochka

Модераторы
  • Content Count

    1795
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Reputation Activity

  1. Like
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі   
    Користуйся на здоров'я)
    Я зберігаю в квартирі. Поправка - банки на фото закриті спеціальними капроновими кришками  для консервування.
    Запах болгарського перцю і часнику. Одного разу зробила в каструлі, якою частіше використовую, то потім готувала в ній - я відчувала легкий присмак. Тому попереджаю, що суміш досить ароматна
    Я завжди робила на м'ясорубку, вперше цього разу на блендері, за смаком - різниці не помітила.
    Вихід - приблизно 5-6 літрових банок, в залежності від  соковитості баклажан і перця.
  2. Like
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі   
    Ингредиенты:
    Баклажани - 5кг
    Вода - 2л
    Цукор - 1 склянка
    Оцет - 0,5 л
    Часник - 200 гр
    Червоний болгарський перець - 7 шт
    Гірка перчина - 1 шт
    Олія - 0,4 л
     

     
    Метод
    5 кг баклажан помити, порізати на невеликі шматочки , посолити і залишити на 2години.
     

    На м'ясорубці перемолоти часник, перець та додати олію. Ставимо на вогонь і даємо закипіти. Вогонь прикручуємо і лишаємо томитися.

    В кастрюлі змішати воду, оцет і цукор, закип'ятити. З баклажанів злити рідину, закидуємо в окріп приблизну кількість. на 1 банку. проварюємо хвилин 8-10

    Зварені баклажани, викладаємо частинами в стерилізовані банки, злегка приминаємо і прослоюємо нашою киплячою підливкою. Закриваємо кришками і під ковдру)
    Я пришвидшила процес, і перемолола інгрідієнти на заливку в блендері і отримала мутну кашку, якщо на м'ясорубці , то буде прозора рідина з частинками перцю і часника. Дуже раджу обирати стареньку кастрюльку, бо підливка має специфічний запах і смак) 
    Має смак солодко-кислий з гостринкою і ароматом часнику. супер до м'яса чи картопельки)

     
     
  3. Like
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі   
    Ингредиенты:
    Баклажани - 5кг
    Вода - 2л
    Цукор - 1 склянка
    Оцет - 0,5 л
    Часник - 200 гр
    Червоний болгарський перець - 7 шт
    Гірка перчина - 1 шт
    Олія - 0,4 л
     

     
    Метод
    5 кг баклажан помити, порізати на невеликі шматочки , посолити і залишити на 2години.
     

    На м'ясорубці перемолоти часник, перець та додати олію. Ставимо на вогонь і даємо закипіти. Вогонь прикручуємо і лишаємо томитися.

    В кастрюлі змішати воду, оцет і цукор, закип'ятити. З баклажанів злити рідину, закидуємо в окріп приблизну кількість. на 1 банку. проварюємо хвилин 8-10

    Зварені баклажани, викладаємо частинами в стерилізовані банки, злегка приминаємо і прослоюємо нашою киплячою підливкою. Закриваємо кришками і під ковдру)
    Я пришвидшила процес, і перемолола інгрідієнти на заливку в блендері і отримала мутну кашку, якщо на м'ясорубці , то буде прозора рідина з частинками перцю і часника. Дуже раджу обирати стареньку кастрюльку, бо підливка має специфічний запах і смак) 
    Має смак солодко-кислий з гостринкою і ароматом часнику. супер до м'яса чи картопельки)

     
     
  4. Like
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі   
    Користуйся на здоров'я)
    Я зберігаю в квартирі. Поправка - банки на фото закриті спеціальними капроновими кришками  для консервування.
    Запах болгарського перцю і часнику. Одного разу зробила в каструлі, якою частіше використовую, то потім готувала в ній - я відчувала легкий присмак. Тому попереджаю, що суміш досить ароматна
    Я завжди робила на м'ясорубку, вперше цього разу на блендері, за смаком - різниці не помітила.
    Вихід - приблизно 5-6 літрових банок, в залежності від  соковитості баклажан і перця.
  5. Like
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі   
    Ингредиенты:
    Баклажани - 5кг
    Вода - 2л
    Цукор - 1 склянка
    Оцет - 0,5 л
    Часник - 200 гр
    Червоний болгарський перець - 7 шт
    Гірка перчина - 1 шт
    Олія - 0,4 л
     

     
    Метод
    5 кг баклажан помити, порізати на невеликі шматочки , посолити і залишити на 2години.
     

    На м'ясорубці перемолоти часник, перець та додати олію. Ставимо на вогонь і даємо закипіти. Вогонь прикручуємо і лишаємо томитися.

    В кастрюлі змішати воду, оцет і цукор, закип'ятити. З баклажанів злити рідину, закидуємо в окріп приблизну кількість. на 1 банку. проварюємо хвилин 8-10

    Зварені баклажани, викладаємо частинами в стерилізовані банки, злегка приминаємо і прослоюємо нашою киплячою підливкою. Закриваємо кришками і під ковдру)
    Я пришвидшила процес, і перемолола інгрідієнти на заливку в блендері і отримала мутну кашку, якщо на м'ясорубці , то буде прозора рідина з частинками перцю і часника. Дуже раджу обирати стареньку кастрюльку, бо підливка має специфічний запах і смак) 
    Має смак солодко-кислий з гостринкою і ароматом часнику. супер до м'яса чи картопельки)

     
     
  6. Like
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Лєчо по домашньому   
    Ингредиенты:
    Перець Болгарський - 10 кг
    Помідори - 10 кг
    Оцет - 300 гр
    Цукор - 3 скл
    Олія - 3 скл
    Сіль - 6 ст ложок
    Чорний перець горошок 
     

     
    Метод
    Помідори перемелюємо на сік, заливаємо у велику кастрюлю. Чистимо перець, нарізаємо смужками і додаємо до соку.
    Засипаємо всі інші інгрідієнти і ставимо на вогонь. Від моменту закипання варимо 15-20 хвилин.
    На дно кладемо 2-3 горошинки чорного перцю
    Швидко розливаємо по стерилізованих банках і закривємо. Обов'язково укутуємо мінімум на 6-8 годин.
    З цієї кількості продуктів виходить 18-19 літрових банок
  7. Like
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі   
    Користуйся на здоров'я)
    Я зберігаю в квартирі. Поправка - банки на фото закриті спеціальними капроновими кришками  для консервування.
    Запах болгарського перцю і часнику. Одного разу зробила в каструлі, якою частіше використовую, то потім готувала в ній - я відчувала легкий присмак. Тому попереджаю, що суміш досить ароматна
    Я завжди робила на м'ясорубку, вперше цього разу на блендері, за смаком - різниці не помітила.
    Вихід - приблизно 5-6 літрових банок, в залежності від  соковитості баклажан і перця.
  8. Like
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Лєчо по домашньому   
    Ингредиенты:
    Перець Болгарський - 10 кг
    Помідори - 10 кг
    Оцет - 300 гр
    Цукор - 3 скл
    Олія - 3 скл
    Сіль - 6 ст ложок
    Чорний перець горошок 
     

     
    Метод
    Помідори перемелюємо на сік, заливаємо у велику кастрюлю. Чистимо перець, нарізаємо смужками і додаємо до соку.
    Засипаємо всі інші інгрідієнти і ставимо на вогонь. Від моменту закипання варимо 15-20 хвилин.
    На дно кладемо 2-3 горошинки чорного перцю
    Швидко розливаємо по стерилізованих банках і закривємо. Обов'язково укутуємо мінімум на 6-8 годин.
    З цієї кількості продуктів виходить 18-19 літрових банок
  9. Like
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Баклажани в гострому соусі   
    Ингредиенты:
    Баклажани - 5кг
    Вода - 2л
    Цукор - 1 склянка
    Оцет - 0,5 л
    Часник - 200 гр
    Червоний болгарський перець - 7 шт
    Гірка перчина - 1 шт
    Олія - 0,4 л
     

     
    Метод
    5 кг баклажан помити, порізати на невеликі шматочки , посолити і залишити на 2години.
     

    На м'ясорубці перемолоти часник, перець та додати олію. Ставимо на вогонь і даємо закипіти. Вогонь прикручуємо і лишаємо томитися.

    В кастрюлі змішати воду, оцет і цукор, закип'ятити. З баклажанів злити рідину, закидуємо в окріп приблизну кількість. на 1 банку. проварюємо хвилин 8-10

    Зварені баклажани, викладаємо частинами в стерилізовані банки, злегка приминаємо і прослоюємо нашою киплячою підливкою. Закриваємо кришками і під ковдру)
    Я пришвидшила процес, і перемолола інгрідієнти на заливку в блендері і отримала мутну кашку, якщо на м'ясорубці , то буде прозора рідина з частинками перцю і часника. Дуже раджу обирати стареньку кастрюльку, бо підливка має специфічний запах і смак) 
    Має смак солодко-кислий з гостринкою і ароматом часнику. супер до м'яса чи картопельки)

     
     
  10. Awesome
    Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно   
    Ингредиенты:
    500 мл молока теплого (кефіру, води)
    50 г живих дріжджів
     120 г цукру
     120 г олії рослинної
     1 ч. л. солі
    1 кг борошна

     
     
     
    Рецепт давній, швидкий і зручний.
    Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке. 
    Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
     
     
  11. We together
    Pitochka reacted to musinka in росія напала на Украіну. Війна. россия напала на Украину. Война. путин будь ты проклят!   
    Как всегда подмена понятий на кремлю. Очень интересно - они называют это террористические актом. А то, что они уже больше года лупят по нашей гражданской инфраструктуре,  жилым домам, больницам, школам и детским садикам. Эти товари окупировали часть нашей территории, и там творят страшные вещи.Уничтожают нашу эко систему, нашу промышленность.. Убивают мирных жителей, стариков и детей. И продолжают это делать каждый день, и это они называют "ударами возмездия". И при этом во всех своих пебликах орут о тут что это не они, это мы себя сами.  И это ничего, это так и надо.
    Не знаю...мы, жители прифронтового города, сейчас как на лезвие ножа. Опять участились прилеты. Вчера днем неожиданно Искандер или Торнадо (нам сильно не говорят, не разглашают об этом и в прессе),  а с 22. 30 час началась тревога, которая длилась почти 5 с половиной час,с перерывом в 10 или 15 мин. Ночью опять прилеты, пострадало  много частных домов. Ложиться и не знаешь встанешь утром или нет. Ночью досидела до 2.30 и дальше не выдержала. Плюнула на этих шахидов и пошла спать.Уже привыкла спать только с одеялом натянутым на голову. По другому уже не могу. И сейчас сидишь на работе и не знаешь - что будет ночью, потому как еще днем пошли сообщения что ихние железяки с300 выдвинулись с Бердянска в сторону Токмака. А это значит что или сегодня отстреляютя, или затаятся в посадках на несколько дней.
    С@учары, я вашим бабам и детям ничего плохого не хочу желать, только того чтобы они испытали то что испытываем мы и наши детки на протяжении всего этого года.
  12. Like
    Pitochka reacted to Справжня господиня in Тісто на все що завгодно   
    Підтверджую - тісто чудове! Я практично таке роблю вже років 15 або довше. Тільки на 0,5 кг борошна.  Для несолодкої випічки додаю 3 ст.л. цукру, для солодкої 5.  Тісто замішую без опари, даю піднятися і виробляю потрібне. Ще раз підходить вже у виробах и далі випікаю.
    Pitochka, дякую, що нагадала про це тісто, воно дійсно універсальне.
  13. Awesome
    Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно   
    Ингредиенты:
    500 мл молока теплого (кефіру, води)
    50 г живих дріжджів
     120 г цукру
     120 г олії рослинної
     1 ч. л. солі
    1 кг борошна

     
     
     
    Рецепт давній, швидкий і зручний.
    Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке. 
    Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
     
     
  14. Awesome
    Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно   
    Ингредиенты:
    500 мл молока теплого (кефіру, води)
    50 г живих дріжджів
     120 г цукру
     120 г олії рослинної
     1 ч. л. солі
    1 кг борошна

     
     
     
    Рецепт давній, швидкий і зручний.
    Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке. 
    Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
     
     
  15. Awesome
    Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно   
    Ингредиенты:
    500 мл молока теплого (кефіру, води)
    50 г живих дріжджів
     120 г цукру
     120 г олії рослинної
     1 ч. л. солі
    1 кг борошна

     
     
     
    Рецепт давній, швидкий і зручний.
    Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке. 
    Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
     
     
  16. Awesome
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"   
    Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр) 
    Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
    Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
    Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)

    InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4  



  17. Awesome
    Pitochka got a reaction from Дяна in Тісто на все що завгодно   
    Ингредиенты:
    500 мл молока теплого (кефіру, води)
    50 г живих дріжджів
     120 г цукру
     120 г олії рослинної
     1 ч. л. солі
    1 кг борошна

     
     
     
    Рецепт давній, швидкий і зручний.
    Опару робимо з молока, дріжджів і цукру, лишаємо хвилин 20, щоб піднялося. А потім додаємо всі інгредієнти і вимішуємо м'яке, еластичне тісто. Залишаємо на 1-1,5годин і формуємо вироби. Випечене тісто має солодкуватий смак, ніжне, м'яке. 
    Довго не черствіє. З цієї порції виходить досить багато виробів, то я зразу готую і рулети з маком, і піццу, пампушки та їн. Потім пакую в пакети і в морозилку - дуже зручно на сніданок дістати , нагріти в мікрохвильовці і маємо швидко свіжу випічку до кави)
     
     
  18. Awesome
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"   
    Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр) 
    Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
    Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
    Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)

    InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4  



  19. Awesome
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"   
    Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр) 
    Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
    Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
    Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)

    InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4  



  20. Awesome
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"   
    Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр) 
    Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
    Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
    Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)

    InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4  



  21. Awesome
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"   
    Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр) 
    Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
    Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
    Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)

    InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4  



  22. Awesome
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"   
    Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр) 
    Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
    Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
    Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)

    InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4  



  23. Awesome
    Pitochka got a reaction from Справжня господиня in Бабы "Львовские"   
    Христос воскрес!!! Цього року робила по Дарії Цвек, саме Львівську бабу. Але просто у вигляді пасок). З замісу на 200 гр дріжджів отримала 10 шт по 350 гр і одненьке малятко на 200 гр) 
    Третину звичайного борошна замінила на борошно з вмістом білка 12,5.
    Заміс робила вручну. Сухофрукти в мене - родзинки, курага і журавлина, вимочені в коньяку і апельсиновій цедрі
    Паски зберігала просто на столі, прикриті плівкою, то через 5 днів лишилися м'якими. Рецепт досить легкий, і смачний)

    InShot_20230415_231647917.mp4 InShot_20230415_231647917.mp4  



  24. Awesome
    Pitochka reacted to Справжня господиня in Паски заварні від Справжньої господині   
    Я могу у себя еще фото поискать, если надо.
     
    Ці паски пекла в цьому році, ось робочі моменти. Це фото висилала замовниці, вона вибирала паски, які хоче.
     

    А це їй вже почала пакувати у коробку.


    Це паски готую до заказу, складаю по коробкам. В цю коробку пішло потім ще три паски. Замовниця сьогодні вже написала, що майже всі зж... поїли ще вчора. Дуже вдячна, що дуже смачно!
    На оту підгорілу верхівку не дивиться, я таке потім зрізаю і рівняю глазурью. Можна або зрізати ножем з зубчиками, або терткою зтерти отой підгорілий шар. Це в мене високі паски майже дістають до тенів і підсмажуються.
     
  25. Awesome
    Pitochka reacted to Справжня господиня in Паски заварні від Справжньої господині   
    Ингредиенты:
    Мука -  1,0-1,1 кг
    Молоко - 0.5 л
    Яйца - 6 шт
    Дрожжи - 50 г
    Сахар - 400 г
    Масло/маргарин - 300 г
    Соль- 5 г
    Цедра лимона - 1 шт
    Изюм, цукаты - по вкусу

     
    Метод
    Алгоритм выпечки моей паски.
    1) Завариваем муку. В 200 мл молока завариваем 100г муки (3/4 стак.), снимаем с огня, энергично размешиваем и подливаем молочка еще 100-150 мл. Остужаем до теплого.
    2) Распускаем дрожжи. Дрожжи растворяем в оставшемся молоке с добавлением 1 ст. л. сахара.
    3) Соединяем 2 смеси. Далее я пробиваю это блендером на Турбо, комочки почти пропадают (далее при подъемах теста они почти расходятся, а после выпечки их вообще нет). Даем дрожжам подняться шапочкой, недолго.
    4) Замешиваем тесто. Соединяем муку, дрожжи, желтки, взбитые до побеления с сахаром – получается очень густое комковатое тесто. Добавляем половину взбитых белков – тесто мешать уже веселее. Вмешали половину белков – добавили остальные белки, тесто стало полужидким и вязким, хорошо вымесить.
    5) Тесто подходит в объеме в 2,5-3 раза.
    6) Растопили масло, вылили в тесто и вымешиваем, пока масло полностью не войдет в тесто. Вымесить в течение 10 минут. НЕ МЕНЬШЕ!!! Лучше дольше. Да - тесто очень вязкое, да - очень тяжело. Но от вымешивания теста зависит конечный результат!
    7) Изюм/цукаты обвалять в муке и вмешать в тесто.
    Тесто получается густым, но вязким, колобок не сделать. Большой ложкой или рукой разложить тесто по формочкам. Я раскладываю на высоту формы 2/5. Аккуратно разровнять верх теста в формах.
    9) Расстоять и выпечь при 180 град. до готовности на сухую лучинку (время выпечки зависит от размера пасок).
    10) Украсить паски по желанию.
    Девочки, вот сделала первую выпечку и фото для всех для наглядности!
    Разложила тесто по формам – это количество теста на 1 рецепт. Формы на 250г и две формы на 125г. На какое количество выпечки форма – столько теста и кладите! Я все через весы раскладываю. Теста в форме как раз меньше половины, как я и говорю – 2/5.


    Тесто подошло в теплой духовке 50 град. (у меня меньше нет) 45 минут


    Выпечка при 175 град. 35 минут.

    Не пересушите паски в духовке, иначе они перестанут быть глывкими.
    Не спешите пробовать паски, полностью их вкус откроется через сутки минимум, паска должна "созреть". Так что в Светлое Воскресение сполна насладитесь их вкусом!
    Паски остаются свежими даже через 2 недели после выпечки, просто чуть плотнее становятся, но не черствеют.
    Программа: духовка
    Время приготовления: 4 ч.
    Порций: примерно на 2.5 кг
    Заметки
    Эти паски я пеку уже 12 лет. Мой личный рекорд – испекла в 2018 г.  общим весом 28 кг 400 г!!! это очень много штук!!! я тяжелее 450г не пеку.
    Паски не сохнут почти 2 недели, остаются почти как свежие.
    Пробовала разные – и пушистые как булки, и похожие на сладкий хлеб, и невесомые как Паннетоне, но я люблю паски тяжелые, маслянистые, сладкие, как у нас говорят – глывкие. Вот именно такой рецепт я вам и даю. Паски получаются обалденные!!! Это самые вкусные, что я когда-либо ела (я не хвастаюсь, я констатирую).

    Пы. сы. Чтобы паски получились красивого желтого цвета, накануне выпечки желтки от яиц разотрите с солью и оставьте на час до замешивания теста. Желтки станут гораздо ярче, как в домашних яйцах.

    Пы. пы. сы. Паски пеките с легким сердцем и с молитвой. Бог вам в помощь и ангела за спиной!

     
     
     
     
    Украіна. Дніпро
    Війна росії  з Україною
    День 416
     
     
×