-
Публікації
1 185 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Days Won
28
Тип публікації
Профілі
Статьи
Форум
Галерея
Календар
Усі публікації користувача Сусля
-
А Таньки они такия ранимыя, ихполезно баловать,это я как спец по Танькам грю,ага
-
Привет девчата! ужас какие тут стасти по авке идут,пришлось аж из кустов вылазить,что бы глянуть об чем же речь идет а то я с планшета сейчас захожу,а это жуть как неудобно, читала гостем бо пароль опять чот призабыла,опять, в очередной раз :girl_blush: но ради таинственной авки пришлось превозмагнуть и шо скажу, та прикольная авка!
-
надо же, а я про такого "зверя" и не слышала, Анютка открывай темку, очень уж посмотреть хочется, что это за Майкук такой.
-
я в гугл-перекладач сходила, пишут що - тезка. так-так, я приєднуюсь
-
Привіт тьозко! ( чи як там вірно?) Танюш, давай на ти, бо я зі всема так, ми ж тут вже рідні, спілкуємось не перший рік , а що до ідей.. та я теж вчусь, і прошу виправляти помилки
-
а... ні.. моє кохання вже так далеко напевно не побачу його взагалі а тут в профелі місто не написала, так що... славне місто Вінниця зайняло рідне місце Танюшка , мабудь я написала не зрозуміло, мама зателефонувала . бо подивилась новини, і там казали про смерч, а ми тут сидимо и не знаємо про нього, бо пройшов с другого края міста.
-
а... ні.. моє кохання вже так далеко напевно не побачу його взагалі а тут в профелі місто не написала, так що... славне місто Вінниця зайняло рідне місце Танюшка , мабудь я написала не зрозуміло, мама зателефонувала . бо подивилась новини, і там казали про смерч, а ми тут сидимо и не знаємо про нього, бо пройшов с другого края міста.
-
як це натхнення пішло?? а ну вертай його!! нічого не міняла... збігаю у профіль подивлюсь де я зараз мешкаю
-
то є так
-
ой, не побачила :girl_blush: Добрий ранок, пані Наталочко
-
я теж обожнюю грозууу щоб блимало! шоб гримало! і в цей час я дуже люблю стояти на балконі, с чашекою чая, чи кави, ну щось горяченьке таке було, и дивиться.... дивиться.. о, до речи я апостроф знайшлааа! на літере "Йо" ховався а я тут клаву мучала
-
Привіт Фронечко а в нас кожен день щось так крутить, то сонечко , то дощ, то ветрюган, мама учора телефонувала, казала що на вінничині пройшов смерч в новинах показували, і дійсно, поїхали за місто в "Єпіцентр" там дерева є зламані, , гілки відламані.
-
Добрий ранок, дівчатка як справи, які плани? в нас щось хмарки невелички, сонечко, вітерець, сиджу на балконі п,ю каву. У мене апостроф по вашій комбінації не працює вже и так и сяк, и 0146 и 39 ось такая печалька
-
ну по-азіровскі ще й не у кожного вийде , це хист треба мати
-
Божечки, яка гарна тема!! дівчатка, я пишу з помилками, бо я ж виросла в Росії, розмовляти ще якось могу, та й то не завжди правильно, бо мої херсонськи родичи тільки на суржику і балакали, тільки тут, на вінничині навчилася як треба, а вот писати... вчусь с донечкою так що я тільки у 5 -й класс перешла. Будь ласка, як що не так, скажить як треба. добре?
-
отлично, за 4 часа больше чем в 2 раза.
-
простой, манитобы у меня нет :oops1:
-
Наташ,у меня теперь твоя Левите Мадре живет , пытаюсь с ней подружиться-притереться. а то у меня только француженка всегда была. Ринишек-Ириш а я про такое выражение и не слышала, представляешь! я постараюсь теперь обязательно,агаа
-
Танюшка привет! а я вот только вчера про тебя думала, прикинь! А у меня заквасочка живет, Дианка поделилась хорошая девочка, я даже хлебушек испекла, а то с февраля как отрезало , не пекла вообще ничего, хандрила... а Дианчик принесла мне в коробочке , сказала - на! хватит хандрить, давай пеки
-
ну даж!
-
давай попробуем что ли... только понимаешь, 9-го у дочи моей день вареньки поэтому в районе этого числа, особенно так близко к нему, у меня накладки
-
Татиана - это церковнославянское, красивааааа
-
ага, Танюш. давай как-нить вырвемся, а? я вот сколько раз собиралась, ну каждый год почти что.. и никак..
-
ух тыыыыы! девчата клааасс!! ой я Рину наконец-то увиделааа, Ринка привет! а хто це в рубашечке в клитынку? изините не признала :oops1:
-
ну я Татьяна конечно :oops1: но Татиана мне больше нравится :girl_blush: а ваще меня Таточкой всегда называли, ну вот такая я загадочная зовите как нравится. я даже на суслика отзываюсь теперь ------- Добавлено: -- 07 июн 2014, 23:05 ----------------------- нашлися ужо привееееет! ой как смайлы я обажаю всякияяя
