Перейти до вмісту
  • Сообщения

    • В мене ще ось такі є. Але ці стиглі - зелені) То ходжу мацаю - достигли вже, чи ще ні
    • О, а я така "хазяйка", що зимову цибулю потикала в травні)) Не знаю тепер коли наросте і чи взагалі наросте))
    • Оля, а от ми як раз дуже любимо супи-пюре. Вова сам часто просить влітку кабачковий, восени та взимку гарбузовий супчик, варю каструльку 2,5л. Їсть і на обід, і на вечерю залюбки. Так шо думаю, що простоювати не буде.  І ще в мене від комбайна БОШ зламався великий кувшин-блендер, в якому я робила соус Долміо і ікру кабачкову. Влітку я часто їм користувалася на заготовки. Купувати окремо такий кувшин це по ціні однаково як блендер-суповарка, в якому є функція саме блендер без нагріву. То і вибір мій очевиден.
    • Нарвала сьогодні порічки, буду варити цей соус. Бо в морозилку страшно в зараз класти да і синочка підріс і компоти вже не дуже п'є.  Тільки треба ще встигнути по приїзду за спеціями збігати, бо не всі у мене є.
    • Світлана, у мене є така приблуда. Чесно кажучи, я її не зрозуміла та і супи пюре у мене не їдять. Стоїть, тільки хрон в ній гарно перебиваю та сухий хліб з батоном на сухарі. Якщо надумаєш купити, то виставляй рецепти, можливо і я свою поюзаю трохи.
    • Клас, колір такий цікавий у помідора. У мене на одному тільки ранньому кущі зелені крупні висять, в всі інші тільки квітнуть.  Зате цибулю сьогодні вибираю. Дощу давно у нас не було, все сухе. 
    • Тепличка) Але в ВГ теж ці вже достигають. Правда, розміром вони менші в городі.
    • Наталочка, принесла спасібку. Сьогодні в мене було три порції  сосисок.
    • Наталя, я аж монітор нюхала, як же помідорчика хочеться!
    • Дівчата, я от згадала, що є така приблуда блендер-суповарка. Я зараз ще довго буду на дієт-харчуванні, мені здається, що воно для мене може бути корисне. В кого є таке, варто брати? Чи не морочити голову і просто блендером-ногою і далі робити?
    • Ну от можу вже написати, вже краще себе почуваю. Прооперували мене о 8 ранку в понеділок 15, лапароскопія, без ускладнень ТТТ. Вже на слідуючий день піднялася, променад "по калідору до хвікуса!" а в середу вже ходила по сходах без букви зю майже нормально. Лікарка сказала, що я була ну просто по підручнику з хірургії, що в операції, що після. Вигнала мене додому, щоб я не підхопила ніяку лікарняну інфекцію, син приїхав за мною і на таксі додому (Вова на роботі на 3 доби). В п*ятницю ще сину нажарила пиріжків з капустою, приїхав забрав. Почувалася дуже добре, а от в суботу почалося з горлом недобре. В мене воно боліло вже 2 місяця, то краще, то гірше, то в мене з дитинства слабке місце. Ну і на ослаблений організЬм вдарило добряче. Тем-ра, слабкість, кашель до ригачки, сон вночі сидячи в креслі, там просто відкрита рана!!! У вівторок пішла до лікаоки сімейної, понавиписувала купу, антибіотик тощо. Дві доби не могла навіть шепотіти, Вові писала на бумняжках.  І от тільки сьогодні немає тем-ри, але ще не вечір.  Похудала сильно, бо з тією лікарнею не їла майже нічого, не можна. Вже після операції на другий день почала потроху їсти дитяче харчування з баночок, а які ж там калорії, звідки сили брати. І зараз на жорсткій дієті мінімум місяць ще, ніяких жирів, тілько 5г вершкового масла на порцію каші чи овочевого супу. Від тої курячої грудки мене вже воротить! Всі овочі відварені протерті, на моркву і кабачки дивитися вже гидко. Спеції неможна, тільки сіль. Ніяких ягід і фруктів, тільки у вигляді компотику без цукру. Ніяких сирих овочів, ніяких салатів! Їсти треба 5-6 разів на день, ото і стою безкінечно варю-парю-запікаю-протираю. Котлетки курячі і рибні жарю на пергаменті на пательні, або жарю на воді, бо задовбалася пароварку відмивати. Знайщла в себе в морозилці шматочок лососевого фаршу грам на 200, додала хека і морського зайця, котлетки вийшли смачнющі!!! чи я вже така зголодніла? Ну і що, шо не такі пісні, згорів сарай - гори і хата! Хоч наїлася! І нічого не було, ніякого здуття чи діареї. Ну в мене шлунок завжди такий був, жарені цвяхи перетравлював! Роботу з цим жовчним втратила, там вже інща жіночка працює. Я не знаю, як далі буде, коли я зможу вийти на роботу і візьме мене назад моя хазяйка чи ні. Вона дуже добре до мене ставилася, я з нею 2,5 роки, вона мене тоді в лікарню привезла і сиділа зі мною аж до палати до 10 вечора, ще й дала мені 3 т.грн, бо я сама і Вова на роботі. Я їй потім хотіла повернути, вона відмовилася ще й насварила мене за це. Золота людина ця Юлічка Кагодій, дай їй Боже здоров*я! Отакі мої зараз діла.  
    • То така вірусяка, дивись, щоб не ангіна.  Одужуй! Зміна ваги, то гарно... але ну його такою ціною)  Припиняй!   На вулиці  і так жара, а ти ще й з внутрішнім підігрівом...  
    • Лівчата, мене прооперували 15, а вже ввечері 17 я була вдома. Потім їздила зняти шви. Зараз мені дуже погано, ДИКО БОЛИТЬ ГОРЛО!!! це не пов*язане з операцією, то в мене така хвлоба ще є. Підіймається ввечері Т до 38,1. У лікарки була, в легенях чисто. П*ю кучу пігулок від горла та від операції. Потім напишу, бо треба лгти, сил немає. Важу 73,2 кг проти майже 81 напочатку.
  • Дні народження сьогодні

×