Jump to content

Olima

Пользователи
 • Content Count

  661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Olima last won the day on October 16

Olima had the most liked content!

About Olima

 • Rank
  Профи

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Сумская область

Recent Profile Visitors

3027 profile views
 1. Тут є рецепт Світлани моркви по-корейські і там всі спеції прописані, я роблю чітко за рецептом (трохи цукор зменшила) і не купляю приправи. Спробуй, може і тобі з родиною сподобається. Р.s. Глянула, а рецепт не знайшла, то Світлана виставляла його на іншому форумі, а я собі скопіювала і готую по ньому. Чекаємо на Світлану, щоб оформила рецепт.
 2. Та наче дівчата у відгуках варять їх і не на пару, а на фото пухкі такі. Треба самій зробити у неї замовлення, вже давно таку думку виношую, зупиняє тільки те, що далеченько до неї йти за ними, а то б вже давно замовила.
 3. Світлана, а це оригінал леза продають чи ні? Бо я купляла начебто таку ж саму в Китаї про запас. Вона точно така зовні, але не чистить, шкурка від картоплі застряє між лезами. Я придивилася уважніше і помітила, що леза зовсім трошечки товстіші ніж в оригіналі і ця товщина вже не дає шкаралупі проходити між лезами. Так відразу і не помітиш ту різницю в товщині, хто б подумав. Тому зверни увагу на товщину лез, що б була не марна покупка.
 4. Дівчата, а хто підкаже, що це за тісто на вареники, якщо їх продають з назвою пареники? Наблюдаю за одною жіночкою, що в нашому місті торгує напівфабрикатами і ось її пареники з ягодами або сиром дуже хвалять. Хочу найти рецепт, може хто знає.
 5. А я такі перчатки купила в Китаї, але так і лежать не розпаковані. Моєму Бернеру 13 років і теж дуже гострий. Купляла весь набір насадок і додаткових терок, але ж звісно, що деякі терки зовсім не входу. Може продати їх?. Також є чистилка Вікторінокс, якій вже 11 років, поки гостра. Картоплю, моркву, буряк, кабачки тільки нею чищу. Але у мене леза рівні, без зубців.
 6. Не має у нас з ними нічого спільного і бути не може. Недавно в інтернеті попалася мені інформація, що на русні дружини та матері начебто почали збирати бунти. Я вже трохи зраділа, що їм щось стало доходити, але потім зайшла в саму новину і прочла коментарі і саму новину тут моя радість і зникла. Борються вони не за припинення війни, а щоб їхнім ванькам ротацію зробили. Тобто хай трохи перепочинуть ванюшки і потім знов підуть вбивати, тільки дайте їм час відпочити.
 7. Так, саме на моєму фото це шия, яка переходить у балик. Темне м'ясо це шия, світле - балик. Алла, а у Вас не має точки видачі Розетка? У нас відкрили, тепер так добре робити там замовлення з безкоштовною доставкою. Саме на Розетці я і купувала сіль.
 8. Виходить що за 32 дні в моєму холодильнику м'ясо втратило 25,5%. В першому моєму повідомленні я не вірно порахувала відсоток. Треба значить ще досушувати. Але мені смачно було. І в мене ще один кусок лежить, який зараз важить 0,717кг, а клала його 1.025кг. Ось в меншому куску втрата ваги складає 30% на сьогоднішній день. Мабуть чим менший кусок, тим він бистріше в'ялиться .
 9. Алла, хамон я один раз лише куштувала, тей що продається в АТБ нарізаний в упаковці по 100г. І ось що можу з цього приводу сказати, ще м'ясо твердіше і цим воно мені більше подобається, бо хамон мені здався наче розмазня. Ніякого посторонього та неприємного запаху не має. Трошки більше посолене ніж хамон, який мені тоді здався прісним. Р.S. Куштувала я прошуто, а не хамон. Хамон я ще не пробувала ні разу . Алла, приготуй його. Дуже легко робиться, а результат пречудовий. Тим паче, що зараз погодні умови як раз для цього м'яса.
 10. А ще якось я в Китаї замовила аналог терки Гігант. Прийшло мені те чудо, і зрозуміла я, що скупий платить дважди. Такі ті насадки не зграбні, толком нічого не різали і до того ж при першому натиранні моркви на тій тертушці відвалилася ручка. Ну я зробила фото і була не була відправила скаргу до Joom і мені повернули кошти за ту тертушку. А чоловік полагодив ручку. Я викинула всі ті вставні насадки, які виявилися не годними у використанні, а залишила лише одну з них і вона тепер у мене сама востребувана. В неї такий вдалий розмір натертих овочів виходить і на шубу класно натирати на неї, і гострою вона виявилася Ось так за дарма мені досталася ця тертушка. Навіть не вдобно мені, що за неї повернули кошти. Але ж насправді всі інші насадки реально були Г... І поломалася з першого використання, це добре, що у мене чоловік зробив, хоча я хотіла тихенько її викинути, щоб він і не знав, що я її купила.
 11. А у мене для картоплі фрі є ось така штукенція. Їй вже надцять років, забрала її у мами, вона навіть не пам'ятає звідки вона у неї. Начебто їй у знак подяки презентував один чоловік, який на той час повернувся із Германії. Зараз в інтернеті бачила в продажу повно таких штук, але чи такої ж якості вони як ця, не знаю. Єдине, що останнім часом в неї почало погано прилипати дно до столу і при нарізанні вона ковзає. Іноді прилипає намертво, а іноді ліплю її ліплю, а вона ковзає хоч плач.
 12. Так, дівчата, приймайте моє м'яско . Вагу втратило трохи більше ніж 30%. Із куска в 1,275кг висохло до 0,95кг. Я його поклала на верхню полицю холодильника і забула про нього . Дуже смачно, по солі також все прям смакота. Однозначно буду і далі таке м'ясо робити, бо смачно і дешевше виходить ніж купляти. Трохи я тут затовсто нарізали шматочки, треба нагострити довгий ніж, а ніхто чекати вже не захотів.
 13. У мене так само як і у Наташі, Бернер та комбайн Філіпс. Ще для кубиків є Dekok uka-1316, но чесно кажучи, я ним рідко користуюся, тільки як вінегрет роблю, то сирі овочі на ньому ріжу, а потім їх варю в мультиварці на пару.
 14. Світлана, дякую за фото. Я рибу смажу на кукурудзяному борошні, а ось про такі каши швидкого приготування я якось не здогадалася. Треба придивитися у магазинах на таку. Дякую.
 15. Дівчата, як у Вас все смачно і різноманітно. А я на вихідних купила м'яса на фарш і наліпила пельменів і лінивих голубців кілограмів по три і в морозилку відправила. Алла,та можеш зробити фото упаковки кукурудзяних пластівців? Давно шукаю не солодкі для нагетсів і нічого не попадається мені у продажу.
×