Jump to content

Наташшшка

Пользователи
 • Content Count

  301
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Наташшшка last won the day on May 27

Наташшшка had the most liked content!

About Наташшшка

 • Rank
  Любитель

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. О, Неля, вітаю з покупкою! Кухонний девайс - це завжди круто!) Хай служить вірою і правдою!
 2. Неля, в мене Ізідрі. Її потужності вистачає на 15 лотків, я маю 8. Поки сушила лиш для себе, то мені і 8 вистачало, а зараз хлопцям джерки сушу, моїх лотків вистачає на 4кг м'яса, а було б 15, то вистачало б на 8кг Для джерок лотки під пастилу можна не брати, а от сітку бажано, з нею зручніше. Без лотків 5300 виходить...однак немало Ну от... я б завялила.
 3. Вирішила, що треба докупити ще 7 піддонів до моєї сушарки. Пішла на сайт і трохи випала в осад(( Мені за 7 комплектів - піддон+сітка+лоточок під пастилу - треба вивалити більше 7тис грн...Якось я не готова. Ех...
 4. В мене плита і духовка газові. Духовка вже зовсім поганенько пече, треба було б нову, але як тут поміняєш? Ця хоч від електрики не залежить. І в нас картопля тушкована з м'ясом. І салатик з дайкону, огірочка, капусти А, ще сирна запіканка солодка, на десерт. А вчора ввечері чергову партію джерок для хлопців зробила. В десятій вечора вимкнула сушарку. Якраз встигла між відключеннями світла.
 5. Так, і в нас вимикають. Якби не робота, то можна миритись, але ж, блін, в мене вся робота на електриці(( Безперебійники по всій хаті(, перебільшую, звичайно, лише 2шт, але треба третього купувати( Нічого, прорвемось)
 6. Світланка, та звичайний бісквітний рулет - 4яйця+4ложки цукру+4ложки борошна. Анжела давала рецепт, хіба тут немає в нас? Я роблю два окремих тонких бісквітика і перемащую кремом. Просто в мене ж Сані дай солодкого і побільше. То йому оце з 8-ми яєць - на один зуб. Ну, Ір, в мене через тиждень ще 50 штук буде, то так можна і весь холодильник яйцями закласти. От подивляюсь на рецепт яєць консервованих, але щось мене вапно трохи напружує.
 7. От і в мене яєць - як з переляку, десятків із 5. Млинці в планах. Думаю ще 2 порції рулета від Анжели зроблю(я його рулетом не звертаю, а один на інший кладу)), там 8 яєць піде...Може яєшню Сані посмажу, хоч він і не дуже полюбляє. О, ще зварю зелений борщ. Салат, можливо, ще не придумала який, але з яйцями))
 8. Не знаю, що ти написала, але всі ми зараз на емоціях, всіх заносить, так що не переймайся. Я то ридаю в куточку, щоб Саня не бачив, а то готова прибити любого, хто під руку попаде...
 9. І я цьогоріч робила цю глазур. Сподобалось. Вистачило на 8 маленьких пасочок тооовстим(на мій погляд) шаром. Фото є лиш таке, всі пасочки разом не фотографувала, так що вірте на слово)
 10. Суперове біскотті! Дякую, Анжела, за рецепт. Робила вже не вперше. Цього разу потрійна порція.
 11. Світланка, вітаю! Хоча теж зразу подумала, як ви без дачі. Але ж вам видніше))
 12. Нарешті Палата представників проголосувала за допомогу Україні!
 13. Принесла трохи краси. Бо щось розклеююсь( Дівчата, ви все вмієте...Віртуалку хто може поставити?
 14. Света? Напиши хоч щось.
×