Jump to content

УкраІнка

Пользователи
 • Content Count

  2358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  65

УкраІнка last won the day on August 11 2023

УкраІнка had the most liked content!

About УкраІнка

 • Rank
  Команда форума
 • Birthday 08/21/1965

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Настоящее имя
  Інна

Recent Profile Visitors

5311 profile views
 1. В мене трохи дах їде, мабуть, але в процесі сидіння в коридорі зробила невеличкий підрахунок За сьогодні, тобто з 20 год.30 хвилин цієї доби тривога в нас була 12 год. 20 хв. І це ж ще не вечір.. О, знову. Хвилин 20 пройшло
 2. І краще не кота, а кішку. Бо кіт може й не ловити. Принаймні мій мишами зовсім не цікавиться, хіба шо погратися, коли хтось із кішок принесе впольовану мишку
 3. А я в суботу цілий день пекла кекси та пироги хлопцям на кордон. Вчора зварила гречаний суп на замовлення чоловіка, натушкувала картоплі зі свининою та зробила "Зебру" за рецептом Оксанки - Спокусниці. Все, пару днів планую відпочити від кухні.
 4. УкраІнка

  Наші улюбленці

  Співчуваю.... Так боляче, коли вони нас покидають...
 5. Ну, особисто я на таке точно не наважилася б
 6. Прочитала два останні повідомлення й знову згадала улюблений вислів моєї бабусі: "Вік живи - вік учись, та все одно дурнем помреш" Я ніколи навіть не чула про отой ачучук!
 7. УкраІнка

  Помидоры зеленые маринованные резаные

  В цьому році, мабуть, буду і я зеленими закривати, бо через постійні дощі та спеку скоро всі пропадуть
 8. Користуюсь давно, років 4-5, мабуть. Навіть не пам'ятаю, звідки про нього дізналася. Відмиває майже все. Навіть золото-срібло ним чистила (просто робила розчин, трохи давала охолонути й кидала туди ланцюжки, сережки і т.ін.). Замовляла з Харкова через чат у Вайбері. Запаси закінчуються, треба поповняти, так що діліться координатами перевірених продавців, будь ласка.
 9. Свєтік, якщо ще атуально, то хочу порадити оігрки з гірчицею. Роблю вже багато років Останні роки три не стерилізую, а тричі заливаю. Гірчицю додаю прямо в банку перед останньою заливкою.
 10. Ого! Ніколи так не робила і навіть не чула про такий спосіб. Обов'язково спробую.
 11. Ого! А в нас така спека, що до плити можна лише вночі підходити. Окрошку майже доїли, котлет теж 3 штуки залишилося. Не знаю, як щось нове готувати при такій температурі...
 12. Я із фотозвітом. Вчора робила хлопцям на блокпост три штуки в подвійній порції. Яблуко + малина + кориця зверху. Сьогодні зранку відвезли. Вже прийшли відгуки Дякую, Свєтік, за рецепт!
 13. Як же тільки смачно виглядає!
 14. УкраІнка

  Пузанина вареная в сувиде

  Наталочко, дякую! І за рецепт, і за нове для мене слово "пузанина"
×