Jump to content

Олька

Пользователи
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

About Олька

 • Rank
  Любитель
 • Birthday 12/22/1960

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Одесса
 • Настоящее имя
  Ольга

Recent Profile Visitors

2183 profile views
 1. Олька

  Сотэ из баклажанов

  Світланко,не пройшло й року,як я прийшла ....Соте в готовому виді виявилось саме таке,як ми любими .З'їли все,жодної баночки не лишилося .Хоч закруток і мало вже роблю,але це соте закрию ще обов'язково .
 2. Наталочко,я правильно зрозуміла : сік весь зливається,з рідини залишається тільки оцет?
 3. Натуся,ну це для мене взагалі-відкриття дві пательні на дачі такі "сумують" - и викинути шкода,і юзати незручно
 4. Оксаночко,дякую.так вчасно ти підняла цю тему.Вдома три пательні вже лежать,які і викинути шкода,і використовувати-тільки настрій собі псувати.На дачу нема ніякого сенсу везти-там таких уже ...надцять штук. Тіи яке покриття замовляла? Я ,мабуть,на "Стандарт" зупинюсь.
 5. Світланко,мабуть вже й запізно,але напишу : У нас млинці добре йдуть з курячим м'ясом відвареним+грибочки обжарені + трошки сиру натертого. За пораду з оселедцем-дякую,треба спробувати
 6. Нарешті я її приготувала,цю ачму смачнючу .Оленочко,дуже дякую за рецепт,давно на нього налаштовувалась,та все щось заважало.А головний аргумент : славнозвісна Ачма !!!!... з лаваша!!! ...то ,мабуть,щось несерьозне .Але нам сподобалась,і ,хто не знає,що там лаваш -точно не здогадається. Все...роздруковую рецепт на гарному листочку і-в файлик,до чергових любимчиків.
 7. Я дома роблю часто таку смакоту,мі її не багато споживаємо.тому в холодильнику зберігається довго,до місяця точно.Циблю не добавляю,а часник ї зелений кріп ведуть себе "чемно" ,нікони ніяких небажаних несподіванок .
 8. Я дома роблю часто таку смакоту,мі її не багато споживаємо.тому в холодильнику зберігається довго,до місяця точно.Циблю не добавляю,а часник ї зелений кріп ведуть себе "чемно" ,нікони ніяких небажаних несподіванок .
 9. Ірочко,дякую...ми витримаємо,та вже й трішки краще стало,тим паче у нас газ є і перший поверх,нам легше,дітям важче,у них будинки всі на електриці,щей й діти малі,та й то не скиглять,коли не запитаю,у них завжди все чудово .... Чомусь згадала ...онук,шість років...загадував на Новий рік три бажання :перше,щоб Путін помер,друге: щоб море все почистили від мін...і ,трохи подумавши, -і все...більш нічого не треба...
 10. Я родом з Луганщини ,там трішки інший діалект,суржик .Я не пам'їятаю,нажаль бабуся рано від нас пішла,але дідусь часто згадував,як вона мене любила,і називала ОлИнка-калинка. Дідусь-Роман,бабуся -Оксана ...А тепер вони стверджують ,що то все руське,і завжди було руським...
 11. Яка руська ...То за поребріком Наташки такі...А у нас :Наталя,Наталія,НаталІ.Наталка,Наталочка,Натуся ...
 12. Дякую ,Дівчатка,залишаюсь Олькою ,тим більше,що в дитинстві мене батьки так і звали
 13. Ненько рідна!!! Таку важливу справу мало не прогавила ;) Я з вами,любі,хоч і не дуже активна. Як ви вважаєте ,моє "Олька" звучить не дуже русняво? Може змінити на більш доречне?
×