Jump to content

irysska

Пользователи
 • Content Count

  732
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

irysska last won the day on February 25

irysska had the most liked content!

About irysska

 • Rank
  Профи
 • Birthday 06/17/1982

Информация

 • Город
  Полтава
 • Настоящее имя
  Ириша

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ото ви, дівки, які, від колективу відриваєтесь ми з Олею страдаємо, а ви нам тут Сховайте смайли і у себе О, те саме
 2. І мій такий ))) Це незручно, бо ніяк не поставити той смайл, що хочеться. Це, мабуть, з телефону так і є, особливості.
 3. Згадала, що хотіла запитати. Не знаю, як пояснити. От хочу я поставити ржачний смайлик, а він як би захований і тапнути я по ньому не можу. Скрін зробила, щоб було наглядно. Ржачний смайл схований під білою смугою (отом, де написано справжня господиня). Що робити?
 4. Всім трям. Дивіться, який стратегічний запас я знайшла в кладовці Це ще той Чумак, до повномаштабного (кацапи, щоб ви подохли всі, наволочі) Ні смак, ні запах не змінилися, все ок. Зварила борщ.
 5. irysska

  731 день лютого

  2 роки повномаштабної війни....рассеяни, будьте ви всі прокляті до 2024 коліна, навіть всі ті, хто народиться через 10 років (як триває війна педерасіі проти України). Слава Україні! Героям слава!
 6. 2 роки повномаштабної війни....рассеяни, будьте ви всі прокляті до 2024 коліна, навіть всі ті, хто народиться через 10 років (як триває війна педерасіі проти України). Слава Україні! Героям слава!
 7. Усім трям! У мене сьогодні день шкідливостей нажралася чіпсів, заполірувала цукерками, а на обід купила (як називається, не знаю) кароч, як хачапурі, тільки всередині гриби+курка+цибуля. Прям добре так ще б винця сюди, але як згадаю, як мені було погано в суботу (то ми з батьком тяпнули по 100 г горілки, а потім ще літру вина -думала, копита відброшу і голова відвалиться), то випила каву ))) А вчора торшер зламала Переставила його, а потім якось так рукою по абажуру вдарила, що він і злетів (разом з патроном). Давненько я нічого не ламала .... Отаке. П.с. якщо комусь щось зламати треба, то кличте мене недорого і якісно, з гарантією
 8. irysska

  Дукатовые бухтички

  Булочки дуже заманливі, але....я собі оголосила програму "не жрати булки, а смажену картоплю можна " бо джинси не тягнуться безкінечно
 9. А як ти такої дрібноти наробила? І чому саме такі маленькі? Замість насіння 🤔
 10. Та вилий ти його, щоб ще не спати через ту кислятину. Це не той привід, щоб не спати.
 11. І ще 33 рази по 3 ст.л. і буде 👍 П.с. шуткую 🤗
 12. Це як у мене магазинної квашеної капусти було 2 баночки по 450 г. Потемніла, та і кислюча. Думаю, потушкую. Скільки я туди цукру всипала а капуста все одно лишилась кислючою. Але я та, хто за смажену/тушковану капусту всі тайни видасть , то з'їла її. Воно то наче і смачно, але ж кисло капець. Тому навіть і не знаю, як ту кислоту і прибирати.
×