Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Сьогодні на базарі набрала помідор рожевих по 20 грн! Нормальні добрі помідори, взяла що було в ящику десь 5-5,5 кг. Пішла в Варус, набрала синіх по 20 і наварила першу партію свого соте. Зазвичай я його роблю у вересні або жовтні, коли повно дешевих овочів, але по таким цінам я не встояла.

Ще й огірків взяла по 35 дуже добрих, останні були, зараз закатаю в банки. В нас огірки самі красиві по 60, та хай їм грець за таку ціну.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, які гарні ціни у вас на помідори і огірки. На тому тижні були на центральному ринку, так огірки були для закрутки теж по 60 грн. За помідорами поїдимо мабуть у четверга, племягик повезе. Маршруткою не хочу їхати. У мене мало в цьому році помідор. Рожеві високорослі сгоріли, поки я мандрувала. Трохи для їди. Остались ті, що розсаду купувала. Но там не багато буде. Закрила зі своїх 10 л соку . Позавчора обірвала  сині. Десь 3 кг, хотіла теж Соте зробить. Но ні перцю нема, і помідор малувато поспіло. Зробила з синіх 6 баночек Огонька. 

Хочу ящик червоних помідор купити, на морс і на сок ще зробить. Знайома казала що на оптовому помідори у нас по 40 грн. Но така ціна була на тій неділі. Що буде на наступній- не знаю. Огірки свої щось плохо в'яжуть. Плоди зав'язуються і жовтіють. Вже стіни води на ті огірки вилила. Посадила нові, но боюсь і з них мало толку буде. Закрила всього 3 баночки огірків, вот сьогодні ще на четверту назбирала.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, help me. Купила в АТБ невеличкий пучечок стебла селери. Ми його раніше ніколи не вживали, ну от так склалося. Та й сам корінь дуже рідко, тільки зелені листя купувала на базарі для квашених синіх.

Задача - є трохи стебла, грам 300. Що з нього можна приготувати незаморочливого, простенького, щоб Вові сподобалося і я його далі купувала. Про всякі креветки з авокадами не згадуйте, не куплю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 хвилини тому, Справжня господиня сказав:

Що з нього можна приготувати незаморочливого, простенького

 

34 хвилини тому, Справжня господиня сказав:

щоб Вові сподобалося

майже нездійсненне завдання, Свєтік! Я обожнюю черешкову селеру. Можна порізати на невеличкі шматочки та залити солоно-кисло-солодким маринадом (бланширувати не треба). Я мариную разом з крихітними огірочками, кубиками моркви, різаним солодким перцем, розібраними на суцвіття брокколі чи цвітною капустами, часником, дрібнесенькою цибулею, черіками

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Справжня господиня, Світланко,   колись казала мені знайома, що суп із селери такий "похудитєльний, такий похудітєльний". Ото можеш його їсть хоть весь день. І будеш струнка, як кипарис. 
Правда я ніколи, навіть не куштувала селери. Але ось таке говорять.
І Лана ще дала посилання на супчики із селери. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, Живчик сказав:

суп із селери такий "похудитєльний, такий похудітєльний"

це тому, що сечогінний. Не усім можна та корисно

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую  за відгуки. А супчик буде наступний, якщо ця селера зайде спочатку.

Зараз треба типу легкого салатику, бо я сьогодні і завтра на роботі до 8 вечора. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рецепт супу селера-яблуко у мене в закладках давно. Зараз Ютуб мені видав 1500 рецептів цього супу! Виявляється! Суп дуже популярний.
Була у Києві. Спорт кафе. Їли салат Мрія дистрофіка. Склад - зелене яблуко/ селера /багато зелені. Смачно!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 хвилин тому, lana19 сказав:

 Склад - зелене яблуко/ селера /багато зелені. Смачно!

Яка зелень ще? Яка заправка салату?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж ніколи не купувала черешковий селдерей. Посиджу послухаю, може яке блюдо і сподобається. Зелені листя теж не заходять . А вот корень селдерея купляю часто. Раніше не вибував. Я його різала на Borner,   по пакетам і заморожувала. Но і цьому сезоні ще не купляла. Дуже ціна на той корень скаканула.

Сьогодні на опті купили коробку помідор слівка 24 кг по 20 грн. Накрутили 10 л морсу, закрила 4 двухлітрушки  помідор.  Що осталось, завтра добавлю своїх з огороду і зробим ще сока.

 

  

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Справжня господиня сказав:

Яка зелень ще? Яка заправка салату?

Руккола. Разный листовой салат.  Кажется! петрушка. Лимонный сок/ соль/ масло. Какие-то проростки еще были

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сиджу на роботі, мух ганяю...

20240808_095745.thumb.jpg.72501dbbe5b71d970200d3390019e9b5.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Справжня господиня сказав:

Сиджу на роботі, мух ганяю...

Бррр)

Намагаюсь заставити себе щось приготувати їсти. Щось сили зовсім немає.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, Наташшшка сказав:

Щось сили зовсім немає.

В мене на такий випадок у морозильці стоять контейнери з супами-пюре. Гарбузовий, з цвітної капусти чи брокколі, з кабачків, з батату, гороховий чи квасолевий, томатний.  Дістала - розморозила-нагріла - Є ЩО ЇСТИ

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, РАДУШКА сказав:

Дістала - розморозила-нагріла - Є ЩО ЇСТИ

Ань, мені б вистачило помідорків, перцю, огірків. Але ж маю чудо, що їсти хоче гарно(м'яско, гарнір, салат, випічка), а саменький навіть нагріти не вміє, не те що приготувати. А сьогодні ще й виявилось, що захворів - валяється з температурою:( Їсти, при цьому, все одно хоче.

Змінено користувачем Наташшшка

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 хвилину тому, Наташшшка сказав:

Їсти, при цьому, все одно хоче

Хто ж тобі винний? Розбестила "дитинку"!

Змінено користувачем РАДУШКА

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 хвилини тому, РАДУШКА сказав:

Хто ж тобі винний? Розбестила "дитинку"!

Ні-ні! Таку вже отримала!

От саме тому, мої хлопці(сини) з дитинства привчені готувати) 

 Я вам не показувала фото, як виглядає моя морозилка, коли я залишаю чоловіка на 10 днів самого дома?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оце подумала що можна наробити пюре з яблук та черешкової селери. Бо яблука поїсти не встигаю. Поки є місце у морозилці, поставлю туди. Якщо почнуться трабли з електрикою, можна буде перезакатати у банки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Селера буде чекати мене до завтра, сьогодні визвали на роботу, бо моя змінщиця захворіла.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Наташшшка сказав:

Ооо, в мого Сані ковід( Не мала баба клопоту...

сама не захворій!

 

я сьогодні знову на роботу, вже 5 день поспіль, тяжко... спина вже не гнеться...

Змінено користувачем Справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Справжня господиня сказав:

сама не захворій!

Вже як буде. Не вижену ж його...Хоча, пропонувала за ногу і на город))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нарешті я сьогодні спробувала ту селеру, думала вже не дочекається мене.

Сьогодні повинна була вийти моя напарниця, я вранці сплю-відсипаюся і раптом о 8-20 вона мені дзвонить і говорить, що їй ще погано, нудить і ще понос. Ото я зраділа... ну що поробиш, встала одягатися. Її послала магазин відкривати і накзала не мені дзвонити, а хазяйці. Потім мені хазяйка подзвонила і сказала бути вдома, вона сама сьогодні буде в магазині, бо завтра щоб я була. Миколаївна, відпочивайте, бо якщо ви ще день на роботі то самі впадете надовго.

Та хто ж там буде відпочивати, бо холодильники пусті, їжи немає, гора прання, ще й зранку впустила з рук банку з молоком і на полу озеро з острівками скла... Поїхали в Варус, набрали всього, робочий вечір не за горами розбирати то м*ясо та рибу.

Короче, весело мені, справжній релакс((((((

А салат з селери, яблука і майонеза дуже сподобався і мені, і Вові.

Отак.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×