Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Зварила учора отой суп з яблук та черешкової селери. Правда, без горіхів та картоплі. Проте з курячими фрікадельками. Дуже смачно! Ніколи б не подумала, що можна суп з яблук варити!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, добридень! Ви там як? Бо я від цієї спеки мало не вмираю. Але... їсти ж треба все одно. То таке питання. Хтось готував (чи знає рецепт) паштету з курячої печінки та печених баклів? я вже й бакли спекла й печінку купила, й цибулю нашинкувала, бо, гадаю, її все одно у паштет треба. Що скажете?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

аня, вперше про таке чую.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 хвилин тому, Справжня господиня сказав:

вперше про таке чую

Я чула. Але без рецепту. Так... взагалі. Хочу спробувати. Бакли свої. Але цього року така спека, що вони то не в'язали, то ті, що зав'язали, не росли. Трішки зібрала. На півкіла печінки  достатньо. Звісно, я можу проекспериментувати. Але, думала, може хтось вже готував

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 хвилин тому, Справжня господиня сказав:

вперше про таке чую

Я його ЗРОБИЛА! Це дуже смачно! Єдине що... колір такий собі... Зеленкуватий. То я додала куркуму. Вийшло саме те. Рецепт оформулювати  нема коли. Замахуюся з щоденним поливом. Тут напишу, якщо можна.

Спекла бакли, виковиряла та блендернула. На пательні спасерувала цибулю, додала туди пару падалішних яблук, потім печінку курячу (трішки порізала). Коли печінка вже була готова, посолила, дала трішки вихолонути. Потім до блендеру, потім змішала з баклами, ще раз блендернула вже з куркумою. Дуже смачно!

Змінено користувачем РАДУШКА

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×