Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/22/24 in Posts

 1. 1 point
 2. 1 point
  Ну всьо, почалися в нас відключення світла. Графік той самий, що був позаторік в зиму. В мене вдома виключатимуть 3 рази на день по 4 години, а в мого сина двічі в день на 4 години. Там інша енергетична компанія, отака різниця. Вчора вимкнули о 18-40 і дали о 22-00. Поки було ще сонечко на вулиці, то пішли ми з Вовою гуляти, догуляли до Сільпо через 2 зупинки, купили морозиво і на лавочці сиділи їли. Вже вдома як дали світло, то дотушувала тефтелі в мульті. Отака х..ня, малята, любі хлопчики й дівчата.
 3. 1 point
  Давно не було страшної казки на ніч. Новий хлопчик у трусиках. Версія 3.0 Черговий шедевр від мосфільму. 436406130_7827145920670000_4260259242228957265_n.mp4
 4. 1 point
  Як раз такі і є. Навіть білок не дуже рідкий, значить не зовсім старі, хай лежать. Їмо потрошку, от вчора зрази робила з начинкою з яєць та зеленої цибульки. в мене вчора не відкривався форум цілий день.
 5. 0 points
  Та якось так) Зранку - заварила чай кип'ятком з термоса, який вчора ввечері встигла залити в перерві між відключеннями. Поснідали бутербродами з ковбасою і сиром. Обіди - в кафе біля офісу, на вечерю - окрошка. А сьогодні ввечері за графіком мало б бути відключення о сьомій. Дорогою додому залетіла в магазин, купила курячі стегенця, зелені на салат. За три секунди зробила соус з сметани з баварською гірчицею, поставила запікатись стегенця в духовку, в скороварці зварила рис з білими сушеними грибами. Залила свіжий кип'яток в термос на завтра. В половину сьомої відключила всю техніку і спокійно зайнялися салатом з руколою, помідором, моцарелою, базиліком та соусом з медом, баварською гірчицею, оливковою олією та лимонним соком. Курки і рису приготувала з запасом і на завтра. А світло сьогодні ввечері і не відключали :) На завтра на сніданок планую, якщо світла не буде, залити яйця кип'ятком з термоса, дати їм так постояти хвилин 10 - будуть готові яйця з рідким жовтком (робила так минулого блекауту). До яєць буде авокадо - розрізаю пополам, дістаю кісточку, в заглиблення від кісточки наливаю лимонний сік та оливкову олію, підсолюю. Ми любимо такий сніданок і снідаємо так і в звичайних умовах, тільки зазвичай яйця я варю три хвилини, щоб був готовий білок і ріденький жовток. На обід або візьмемо сьогоднішній рис з стегенцем, або знову в кафе, вечерю на завтра ще не планувала - все залежатиме від графіку відключень світла. Якось так. У нас теж все від електрики, та нічого, викрутимося. Ми пережили позаминулу зиму, то ж літо з відключеннями нам точно не страшне. Термос у мене тримає кип'яток дванадцять годин точно, вода в крані є, світловий день довгий, виживемо. Головне москалоту перемогти.
 6. 0 points
 7. 0 points
  В мене на роботі такий же графік, як і вдома. Це не будуть працювати насоси, не зможу робити каву, газіровку і лимонади. Воду зможу наливати тільки до рівня шланга налива, це літрів 100 чи трохи більше. Ну нічого не поробиш, будемо жити дальше.
 8. 0 points
  Так, і в нас вимикають. Якби не робота, то можна миритись, але ж, блін, в мене вся робота на електриці(( Безперебійники по всій хаті(, перебільшую, звичайно, лише 2шт, але треба третього купувати( Нічого, прорвемось)
 9. 0 points
  Аня, це жахливо. Але насправді їм однаково куди стріляти. Ми стараємося зрозуміти їх логіку, а логіка там одна - нищити. Нищити все і вся, це орки, їм не притаманні людські цінності і почуття. Мені здається там задоволення вже від самого процесу руйнування, а якщо це принесе ще їм якийсь і матеріальний зиск - це вже взагалі вершина бажань.
 10. 0 points
  Сьогодні КАБ прилетів по кладовищу, де моя сімейна ділянка. Там 10 поховань в одній огорожі. Не знаю, чи постраждала. І не знаю коли зможу попасти туди. Ну, що їм зробили наші могили???
 • Newsletter

  block_newsletter_signup

  Sign Up
×