Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/03/24 in all areas

 1. 4 points
  А я ухопила в Варусі яловичого гуляшу по акції (по 195) і зробила бефстроганов. Стогод його не їла! Так смачно! І купила на базарі помЕло, в нас трохи обрізають корку і ціна 19 грн/кг. Здоровенні кулі, майже по 2 кіло. Вже третю доїдаю, чогось смакує. Раніше обходила його стороною, а тут по 19 грн чого б і не взяти.
 2. 4 points
  Зварила гречаного супчику, напекла млинців, зробила намазку з баклажанів з морозилки. Може сьогодні ввечері ще борщ наварю на завтра, а узагалі то, я хочу дерунів .
 3. 1 point
  В цьому році розцвів такий гіпік, а в тому році, фото я виставляла, квітнув червоний. Вони у мене по черзі вирішили квітнути . Повинно було бути дві квітки, але один бутон випадково зломала, коли відчиняла вікно
 4. 1 point
  На вихідних розморозила баклажани, та наробила намазки. Дуже смачно.
 5. 1 point
  Таня, я завжди переживала щоб моя закваска не кислила, що може бути інша проблема я і подумати не могла. Вік живи - вік вчися) Добре, що є інтернет і добрі люди, які діляться своїми знаннями.
 6. 1 point
  Наварила супіка з каркасу домашньої курки, фрікадельки курячі та яйцем загустила. Вова сидить зараз обідає. Каже, що дуже смачно!
 7. 1 point
  А я навіть не заглядаю на цю марку. Мріяти можно, но знаю що ці мрії нездійсненні. Нам би чого подішевше. І то зараз пройшов ажіотаж на всю цю техніку. Як говориться- не на часі. Полбзую те що було придбано в хороші часи. Річика таки гості зовсім разбалували. Не знаю даже як будемо його до тями приводить як гості уїдуть.
 8. 0 points
  Число погибших увеличилось до десяти в результате удара россиян по Одессе 2 марта. Трое мужчин 35, 40 и 54 лет, две женщины - 73 и 31 лет, трое детей - трехлетний Марк, 4-месячный Тимофей. Также сегодня утром спасатели обнаружили тела 2 погибших - женщины и ее 8-месячного ребенка. IMG_0398.MP4
 • Newsletter

  block_newsletter_signup

  Sign Up
×