Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/11/26 in all areas

  1. 3 points
    Дачниця

    Яблучний самбук

    Ингредиенты: Яблуко - 200г Яєчні білки – 1 шт. Цукор - 100г Желатин - 8г Вода 60 - 80мл Метод Яблука розріжте на 2 або 4 частини, очистіть від серцевини, помістіть на лист і запікайте в духовці 15-20 хвилин (можете для цієї мети використовувати мікрохвильову піч). Яблука мають стати м'якими. Якщо запікатимете з шкіркою, потім зніміть її. Поки яблука запікаються, залийте желатин холодною водою. А готові яблучка потім перетріть через сито. Коли желатин набухне, прогрійте його на водяній бані, але не допускайте кип'ятіння (можна це зробити в мікрохвильовій печі). До охолодженого яблучного пюре додайте яєчний білок і цукор. Збивайте все це міксером протягом 1-2 хвилин до утворення побілілої однорідної маси. Потім тонким струмком влийте желатин. Ще раз збийте. Розкладіть масу креманками, перенесіть у холодильник і дайте застигнути. У мене пюре було моє консервоване тогорічне. Сусіду на ДР зробила самбук у вигляді торта Україна Київ Війна росії з Україною День 1569
  2. 3 points
  3. 2 points
    Natali06

    Наші улюбленці

    Ну шо дівчатка. Давайте жилетку, буду плакатися… Не можу зрозуміти, чи в мене на заборі, чи на хаті написано « Тут приймають всіх» Як вони нас знаходять?! Ось такі 400 гр щастя знову прийшли до нас…От що мені з цим робити? (
  4. 2 points
    Олюююю! Мій улюблений колірр!!! Яка краса!!! Це Бартзелла? Чи хто?
  5. 2 points
    Ингредиенты: Дріжджі пресовані - 20г, Борошно - 450г (купаж локального та манітоби - 1:1/ 2:1) Рідина - 300г (молоко 100г+вода 200г) Сіль - 1 ч.л. Цукор - 1 ст. л Олія - 1 ст.л. Метод Довгий заміс (20 хв в хлібопічці). Бродіння - розподіл - формування. Нетривале вистоювання. Безпосередньо перед смаженням розплющити, розтягнути начинку. Люди, це дуже добре! Україна Кривий Ріг Війна росії з Україною День 1569
  6. 2 points
    Ингредиенты: Цедра лимона - 2 ст. л. Вершкове масло - 200г Яйця – 4 шт. Молоко – 20г Сік лимона – 60г Борошно - 230г Розпушувач - 6г Сіль - ½ ч. л. Начинка Мак - 200г Цукор - 100г Ванільний цукор - 8г Молоко – 100г Яйце - 1 шт. Цедра лимона – 1 ч. л. Помадка Цукрова пудра - 150г Сік лимона – 25 г Метод Для начинки з'єднайте мак, цукор, ванільний цукор та молоко. Варити на слабкому вогні при постійному помішуванні, поки вся рідина не випарується (приблизно 10 хв). Прибрати з плити та охолодити. Потім додати яйце та лимонну цедру, перемішати. У мисці перетерти цукор і цедру лимона, додати|добавляти| вершкове масло|мастило| (кімнатної температури), збити до утворення світлої пишної маси. Ввести по одному яйцю (кімнатної температури) після кожного додавання добре збити. Влити молоко та сік лимона, перемішати. Просіяти борошно з розпушувачем, додати сіль і ретельно перемішати силіконовою лопаткою, щоб не було грудочок. Форму для кексу (моя форма 26х11) застелити пергаментним папером. Викласти ⅓ частину тіста у форму (для зручності можна скористатися кондитерським мішком), зверху розподілити ½ частина макової начинки. Потім другий пласт тіста та начинку. Зверху викласти тісто, що залишилося, розрівняти і відправити в духовку. Випікайте при 180 ° C на нижній полиці приблизно 50-60 хвилин. Перевірте готовність дерев'яною шпажкою: вона має виходити сухою. Для помадки в цукрову пудру додати сік лимона, перемішати і покрити охолоджений кекс. Це не столічний кекс, взагалі! Хоча, начебто по рецепту і технології схоже. Щось типу цупкого бісквіту. Помадка то супер! Макова начинка теж, супер! Правда я сухий мак перемолола, потім залила киплячим молоком з цукром . І дала зайве яйце до неї. Думаю буде круто, якщо наколоти його сиропом. Але в цілому усе, смачно! Україна Житомирська обл. Війна росії з Україною День 1569
  7. 2 points
    Наталочка, твоя біла півонія гарнезна, весільна для нареченої, хоч вона і не Бартзела. Бартзела це ІТО півон, а твоя біла лактііфлора. У них навіть коріння відрізняється і вже по корінню можна визначити, що тобі прислали лактіфлору чи гібрид, а не ІТО півонію. А моя Бартзела ще не квітла цього року, ось-ось повинна розкриватися. Наталія, а покажи свою персикову півонію, дуже цікаво.
  8. 1 point
    Ингредиенты: Огірки Редис Молода капуста Яблуко Часник Сіль Оцет Гострий солоний або нейтральний соус чил Рослинна олія — за бажанням Метод Огірки нарізати на 6 тонких брусочків і розрізати навпіл, якщо огірок великий. Редис розділити на 4 або 6 сегментів. Капусту розібрати на пелюстки. Пелюстки нарізати на невеликі, але не дрібні прямокутні шматочки. Яблуко нарізати на дольки. Часник нарізати тонкими слайсами. У контейнер з овочами та яблуком додати за смаком сіль, оцет і гострий соус. Рослинну олію можна додати за бажанням, але частіше роблять без неї. Перемішати. Зручніше це зробити руками або потрясти контейнер, закривши його кришкою. Їсти можна одразу. Дуже смачно з м’ясом, шашликом, рисом, вареними яйцями. Але й сам по собі цей панчан цілком самодостатній. Можна готувати й без яблук, але повірте - яблука виходять дуже смачними. Панчан (кор. верби) - це загальна назва всіляких закусок і невеликих салатів, які подаються в Кореї як доповнення до основної страви та рису. Вони не є закусками в європейському розумінні (які їдять до їжі), а служать для створення балансу смаків, додаючи гостроту, кислинку або хрускіт кожному шматочку основної страви. Обов'язково спробуй! Україна Одеса Війна росії з Україною День 1569
  9. 1 point
    lana19

    Вітаємо!

    З Днем Сил безпілотних систем! Пишаємося кожним із вас: тими, хто літає на великих крилах, нищить ворога скидами та FPV-дронами, збиває ворожі БпЛА, керує НРК, 24/7 працює в майстерні та щодня наближає нашу перемогу!
  10. 1 point
    Магда

    Наші улюбленці

    Я ніколи не гладила сфінкса, якось у всіх моїх друзів та знайомих всі коти волохаті) А таки б пообнімала цю красуню. Багато чула, що "голопопіки" дуже лагідні і ручні обнімашки) Але у мене якось підсвідомо - волохатого кота хапаєш і тискаєш, жамкаєш, обнімаєш міцно-міцно. А от сфінкса я б обнімала обережно і ніжно, як дитину)
  11. 1 point
    Natali06

    Наші улюбленці

    А цю?) Це наша королева Глорія. Наша любов і безкінечне хвилювання( Вона алергік, вже без 5 зубів, були проблеми з кишківником, а тепер ще й невідомо що( чи то гранулематоз на губах чи то щось геть погане… до речі, я не просто так кажу, що вона королева). Цю дівчинку , коли спимо, треба міцно обіймати. Інакше вона не розуміє. А обіймати там є шо) І навіть,якщо відвернутися вона перейде і знову ляже в обіймашки)
  • Newsletter

    block_newsletter_signup

    Sign Up
×