Jump to content

Toxa

Администраторы
 • Content Count

  941
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Everything posted by Toxa

 1. Всем привет! Мы тут стараемся стараемся и дошло дело до кулинарии. С конкурсом я конечно немного затянул, тут весь этот переезд форума, праздники, ну вы поняли...лень унесла))) Но что-то все же удалось натворить. Поддержите лайком, если не жалко. Буду благодарен
 2. Итак напишу самое первое и самое главное: Сейчас у многих не работают старые пароли после обновления. Нужно его просто восстановить через систему "забыли пароль". Если не приходит письмо - смотрите папку спам, мы еще не наладили работу почты. Будьте терпеливыми, нам еще нужно время для достижения полноценной работы базовых функций форума.
 3. Отрабатываю новые методики. Прошу присоединиться и помочь мне .
 4. Я зробив переклад того англійського тексту та переклав кнопку очистит редактор.
 5. Саме на "виберіть файли" і треба ж натиснути. Це і є кнопка.
 6. Моя однокурсниця розмістила. Я б ше міг десь сумніватись в інфі від наших змі ітд, бо обидві сторони воюють на усіх фронтах, на інофрмаційному теж, ну там типу можливо шось ЗСУшне було, але це дійсно сталося з мирними людьми. Ось вона там ходила, а потім ці звірі туди всадили. Це капець. В мене просто нема слів. Цей світ вже повністю поїхав дахом, як таке відбувається. Будинок у Києві, ТЦ у Кременчуку, під виглядом близьких військових цілей. Але ж - це все залякування, не помилка блоку управління ракетою, щоб не спали і боялись. Усе задля створення паніки, через Їх безсилля.
 7. Отак і живемо. Раніше я був повністю аполітичним та ізольованим від будь-якого триндєжа про політику. Бо для мене політика були лише видимим приводом сратись за столом, чи по телефону з родичами. Це явно не мій шлях. То була політика ділєжа на правоє і лєвое. Але після того, як полетіли калібри з расєї над моїм вікном 24 лютого 2022 року (я думав це істрєбітелі, бо хриплий звук реактивного двигуна я чув на бойових аеродромах, але протяжний свист після прольоту ракети був для мене невідомим, потім уже скинули відео прольоту калібірів і зрозумів), та я побачив піздьож того старого і вже мертвого гнилого шматка недоблюдка жіріновського, шо вони будуть мамбіть Україну, кидать бомби на Київ - довелось таки відкрити замуровані двері, та знову дивитись і слухати політиків. Чи міг я вірити старому маразматику з тєліка? Думаю, що так же ні, як і вони не повірять зараз нашим молодим розвідникам. Я далі навіть нічого не допишу, бо у відео усе скажуть тепер наші сили.
 8. Вот это поворот))) «Союзмультфильм», 1973 год))) Советский мультик про букву Z _ Сокровища затонувших кораблей.mp4
 9. Очень прошу переслать партию зарядов для наступательной операции. Дивизион тяжело кормить. Пора вступать в бой. Я не шучу.
 10. Им или в еду что-то подмешивают, или это осложнения их вакцины, или воздействует выжигатель мозгов. IMG_8374.mp4
 11. Считаю данную тему очень актуальной. Помогите обучить отряд. добровольцы набраны.
 12. Мой друг отправил новую партию голубей с вирусами на страну недолюдей. IMG_8303.mp4
 13. Семь батонов в час. Как быстро испечь первый вербовочный хлеб.
×