Перейти до вмісту

Наташшшка

Пользователи
  • Публікації

    433
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Days Won

    55

Усі публікації користувача Наташшшка

  1. Ингредиенты: Перець Халапеньо Маринад: 1л води 1 склянка цукру 2 ст.л солі 100гр оцту 3-4 ст л олії Метод Можна додавати солодкий перець, цибулю-порей, шалот або ріпчасту. Халапешки бажано збирати в технічній стиглості, він тоді менш гострий. Перець нарізаємо кружальцями товщиною десь 3мм. Чистити від насіння чи ні - вирішуйте для себе самі. З насінням - гостріший, але чистити від насіння значно довше)) Солодкий перець я сажу тоненький довгенький - саме для того, щоб так само кружальцями його додавати в цю заготовку. Цибуля теж кружальцями (тому бажано її брати довгу вузьку, порей - ідеально) Маринад закип'ятити, закидаємо туди порізані овочі, з моменту закипання з овочами проварюємо 5-6 хвилин, розкладаємо в банки, закатуємо. Все Я банки напихаю щільно, тому мені цього маринаду вистачає на досить велику кількість перцю. Це я до того, що на два кущики можна навіть третю частину маринаду робити)) В принципі, так можна закрити і просто солодкий перець, без гострого. Мої Халапешунчики Вибрала два відра. Завтра буду закривати. Оля-Olima! Дякую за фото! Україна Київщина Війна росії з Україною День 529
  2. Наташшшка

    Перець Халапеньо маринований

    Молодчинка! А я вибрала вже червоним, і тиждень стоїть в ящику - руки не доходять закрити. Доречі, я трохи збільшила кількість оцту на пробу, і нам так сподобалось більше, бо перчик тоді зовсім не м'який.
  3. Вже як буде. Не вижену ж його...Хоча, пропонувала за ногу і на город))
  4. Ооо, в мого Сані ковід( Не мала баба клопоту...
  5. Наташшшка

    Наші улюбленці

    Наталочка, яка ти молодець! Видерла малечу з лап смерті. Х'ю - красунчик. Мої діти забрали своїх котів. Я видихнула)
  6. Костянтинівка... Супермаркет і Нова пошта. На цю годину 10 загиблих. Ці пі-ри вміють воювати лише з цивільними.
  7. Ні-ні! Таку вже отримала! От саме тому, мої хлопці(сини) з дитинства привчені готувати) Я вам не показувала фото, як виглядає моя морозилка, коли я залишаю чоловіка на 10 днів самого дома?
  8. Ань, мені б вистачило помідорків, перцю, огірків. Але ж маю чудо, що їсти хоче гарно(м'яско, гарнір, салат, випічка), а саменький навіть нагріти не вміє, не те що приготувати. А сьогодні ще й виявилось, що захворів - валяється з температурою Їсти, при цьому, все одно хоче.
  9. Бррр) Намагаюсь заставити себе щось приготувати їсти. Щось сили зовсім немає.
  10. Наташшшка

    Наші улюбленці

    Не розумію - мурчить, чи хропе? Як трактор, чесне слово Мінус ірригатор Вже пишу список зламаного і розбитого...Малим пред'явлю.
  11. Наташшшка

    Наші улюбленці

    Наші(нЄ, синові) в данний момент. Ну прям лапушечки усі-пусі... З жахом чекаю ночі. Око вже сіпається.
  12. Наташшшка

    Наші улюбленці

    Поки писала повідомлення, коти ввімкнули опалення!!! Це жах, коли вже їх заберуть?! Наша - сама чемна!
  13. Наташшшка

    Наші улюбленці

    В нас малого відпустили в відпустку, він припер нам своїх котів, і поїхав з дружиною відпочивати(а це йому явно дуже-дуже треба) І це не коти, це невихований жах. В другій годині ночі пішла вимкнути джерки, щоб не пересохли, і, видно, не щільно закрила кімнату. А в нас там склад - борошно, олія, цукор, сіль...І алкоголь. І от ці...гадьониші, прорвали блокаду - відкрили двері - і весь алкоголь з тумбочки поскидали на підлогу. Весь, до однієї пляшки! В склі, не в пластику Встав зранку чоловік, і каже: "Наші коти шукали випить" Добре, блін, що хоч закусить не шукали, бо якби ці гади розбили мені сушарку(640грн один лоточок, а їх 16!), я б їх Котобанда
  14. Наташшшка

    Помідори Ульотні (не консервація)

    Я спробую і так, і так. Просто я квашених не їм, не люблю, тому не вмію їх готувати, а чоловік і син люблять, то хочу для них спробувати зробити. Тим більше, що помідорів вистачає. Півторалітрову баночку вчора зробила на пробу, настоюються)
  15. Так, Нель, це злам акаунта. Лену явно зламали, а тобі, мабуть, повезло, що вже було звернення і посилання заблокували. Зараз не можна відкривати подібні посилання! Так само є злами через "проголосуй за петицію" і дивне таке "він помер, вибільше ніколи його не побачите", чи щось в цьому роді.
  16. Наташшшка

    Помідори Ульотні (не консервація)

    Світланка, а на зиму такі можна зробити? Стоятимуть?
  17. Привіт, дівчата. Рада зустрічі, нарешті)) Бо свєтя і звязок трохи загуляли) В нас більш менш все норм. Літають грьобані шлюхеди над нами, але без прильотів. Світланка, Справжня господиня, пішла до тебе в профіль шукати Ульотні помідори. Помідорів не знайшла, але посміялась з того, що ти "писинерка"
  18. В нас зовсім легенький дощик пройшов. Мало, хотілося б ще. Але добре, що хоч так. Температура трохи впала, аж дихати легше.
  19. А ми останні дні живемо на огірках, помідорах і малині))) Готувати не встигаю, світла немає, спека скажена
  20. Тварі, [****]и...слів не підберу( Бідні діти! Хворі і перелякані! Пишуть про загиблих на заводі. І Кривий Ріг... Господи, вбий всю русню! Всю! Ці тварі жити не повинні!
  21. В нас сьогодні борщик, молода картопелька з масличком, кропом і часничком, тушений кролик, салат з усім свіженьким, тільки зірваним з городу(пекінка, помідорки, огірочки, цибулька), налисники з м'ясом і солодкі до абрикосового сиропу. Ну скажіть, що я молодець
  22. Дякую, дівчата. В мене духовка газова, то вимикання світла в цьому плані не критичне. А ще малюпуська на 10 літрів електрична, але до неї ще не звикла і через відсутність світла поки і не можу експерементувати особо в ній. Кабачків вже купу повикидала. Треба піти знову купку вибрати)) Салати весь час роблю, бо щось капусти забагато, і, в основному, пекінка, то тільки в салат, куди її ще? Благо, помідорів і огірків теж достатньо.
  23. Наталочка, а як кабачки готуєш? Я їх дуже люблю, але смажити не хочу, хочу щось легше, без жиру\олії. Може запіканку спробувати? Кабачків море.
×