Перейти до вмісту

Наташшшка

Пользователи
  • Публікації

    398
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Days Won

    45

Наташшшка last won the day on 15 січня

Наташшшка had the most liked content!

Про Наташшшка

  • Звання
    Любитель

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам

  1. Наташшшка

    С Днем рождения!!!

    Дякую, дівчата! Мені сьогодні прийшов слайсер для нарізання джерок! Ура, ура!
  2. Наташшшка

    Торт Воздушный Сникерс

    Дякую, Світлано! На перший погляд все більш-менш зрозуміло. Одне питання виникло: 1-3 дні має стояти вже готовий зібраний торт, чи лише випечені з білком коржі?
  3. Наташшшка

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Світланка, так, мені можна без фото. Думаю, розберусь Бостонський знайшла.
  4. Наташшшка

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Нє, ну шо значить "не на часі"? Плакаю і стукаю ніжками Мені ж уже треба...в четвер уже на шостий десяток повертає
  5. Наташшшка

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Дякую, Світланка. Мені всі нові) Я не дуже по тортам) Не знаходжу Бостонського в нас. І Снікерса нема Чи я якось не так шукаю?
  6. Наташшшка

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Я теж не знаю, на жаль. Була в кардіолога в минулому році, бо вже зовсім погано стало. Аритмія, яка не лікується, якась там дірка в серці, якої бути не повинно, але, наче, не смертельна. Сказали, що нервувати не можна, ніякх стресів і перевантажень - ага, ага, яким чином? Ліки призачили, полегшення не відчула, то більше і не їздила. Якось так. Світланка, підкажи якийсь смачний тортик на ювілей? Не медяник і не коричневий. Нічого готувати не буду і не хочу. Спечу тортик маленький і все. Але хочеться якийсь новий.
  7. Тиждень як купила два кущика. На них були ягідки, то спробувала) Коли я ті кущі висажу - без поняття( Чоловік рже, питає, чи вони в горщиках зимують і чи родять(
  8. Наташшшка

    Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

    Пізно, Світланка. Хіба що свій тотик привезеш. Бо мій коханий вже все зжер. Божечки, чому в мене не такий метаболізм? Стільки жерти і бути худющим, як трІска
  9. Наташшшка

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Ех, тут хоч би не здохнути( Вчора тиск впав нижче плінтуса. Але нічого, сьогодні знову жива)
  10. Наташшшка

    Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

    Бісквітний рулет, як Анжела навчила, з лаймовим курдом)
  11. Наталочка, які ж у тебе джунглі?! Гарнющі троянди! Ось, подивись на справжні джунглі - змішались люди, коні, як кажуть. Бідні квіти виживають всупереч всьому.
  12. Наташшшка

    Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

    Я погано пам'ятаю, але, наче, бабуся робила на квасі хлібному Може тому, що в місті було не дістати сироватки?
  13. Наташшшка

    Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

    Ми вчора з чоловіком про окрошку говорили. Він її ніколи не куштував. А я останній раз їла десь коли мені було п'ять років
  14. Наташшшка

    Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

    Неа. Ніякої різниці. Тільки використовується саме лист.
  15. Наташшшка

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Натусь, ну, так не буває, що листя отруйне, а черешок - ні. Там листя має точно ті самі якості, що і в щавлю - щавелева кислота. Так як і в щавлю, не можна їсти після того, як викинула рослина квітку. Але тоді і чнрешки теж не можна використовувати в їжу. Саме через велику концентрацію щавелевої кислоти. Людям з подагрою взагалі не можна вживати ні ревінь, ні щавель
×