-
Публікації
436 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Days Won
55
Наташшшка last won the day on 26 червня
Наташшшка had the most liked content!
Про Наташшшка
-
Звання
Профи
Відвідувачі профілю
Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам
-
-
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
Наташшшка відповів в тему Natali06 в Сад, город. Вирощуємо самі
В мене ще ось такі є. Але ці стиглі - зелені) То ходжу мацаю - достигли вже, чи ще ні -
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
Наташшшка відповів в тему Natali06 в Сад, город. Вирощуємо самі
О, а я така "хазяйка", що зимову цибулю потикала в травні)) Не знаю тепер коли наросте і чи взагалі наросте)) -
-
-
-
-
-
-
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
Наташшшка відповів в тему Natali06 в Сад, город. Вирощуємо самі
Тепличка) Але в ВГ теж ці вже достигають. Правда, розміром вони менші в городі. -
-
-
-
-
-
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
Наташшшка відповів в тему Natali06 в Сад, город. Вирощуємо самі
В мене першенький дозрів -
-
-
-
-
-
-
-
-
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
Наташшшка відповів в тему Natali06 в Сад, город. Вирощуємо самі
Мої простячки) Але все одно любимки -
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
Наташшшка відповів в тему Natali06 в Сад, город. Вирощуємо самі
Божечки, дівчата, яка краса! Обожнюю піони. В мене старенькі, простячки - все одно люблю На сортові бачила ціну Хоча розумію, що, мабуть, так і мають коштувати. Приносьте ще -
А в мене ще трішки є
-
Оля, а що воно за cream of tartar? Де він продається і як виглядає?
-
Ну от! З'їла спаржу на обід, а тут рецепт)
-
Наташшшка bookmarked повідомлення в темі Малосольні огірки на мінеральній воді
-
Наташшшка bookmarked повідомлення в темі Буряк по корейськи з прогріванням
-
Наташшшка bookmarked повідомлення в темі Печиво про яке треба забути
-
Наташшшка bookmarked повідомлення в темі Анчоуси пряні мариновані
-
Завезли в ремонт, але майстер сказав, що, на перший погляд, вмерла остаточно. Та і ви не уявляєте об'єми з якими ми працюємо. Там треба хороша сушарка.
-
Дівчата, таке питання. В нас вмерла сушарка( Вона і так була не нова, а більше трьох років майже цілодобової роботи її вбили. Може в когось є контакти де можна придбати таку дешевше? Бо зараз 12 з половиною тисяч для нас непідйомно. Сушарка Ізідрі EZIDRI Ultra FD1000 Digital
-
Купуй, реально смачно. Тим більше, якщо робити для себе, то можна додавати приправи на свій смак, гостріші робити.
-
Настільна електрична духовка Ninja Foodi SP101EU Така.
-
Я взяла собі маленьку духовку. На 10 літрів, якщо не помиляюсь. Поки що дуже задоволена. Гріється за секунди, має декілька режимів, тени верх і низ. Трохи дороговато, зараз, мабуть, вже не потягла б фінансово, але не шкодую зовсім, що купила.
-
Та яке там дражнишся - гроші випрошую) Вже не знаю, чи танцювати, чи співати, чи що його робити) От і видумую всяке А склероз, скАтіна, почав підкрадацця вже
