Перейти до вмісту

Наташшшка

Пользователи
  • Публікації

    436
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Days Won

    55

Наташшшка last won the day on 26 червня

Наташшшка had the most liked content!

Про Наташшшка

  • Звання
    Профи

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам

  1. В мене ще ось такі є. Але ці стиглі - зелені) То ходжу мацаю - достигли вже, чи ще ні
  2. О, а я така "хазяйка", що зимову цибулю потикала в травні)) Не знаю тепер коли наросте і чи взагалі наросте))
  3. Тепличка) Але в ВГ теж ці вже достигають. Правда, розміром вони менші в городі.
  4. Мої простячки) Але все одно любимки
  5. Божечки, дівчата, яка краса! Обожнюю піони. В мене старенькі, простячки - все одно люблю На сортові бачила ціну Хоча розумію, що, мабуть, так і мають коштувати. Приносьте ще
  6. Наташшшка

    Торт Ангел

    Оля, а що воно за cream of tartar? Де він продається і як виглядає?
  7. Ну от! З'їла спаржу на обід, а тут рецепт)
  8. Завезли в ремонт, але майстер сказав, що, на перший погляд, вмерла остаточно. Та і ви не уявляєте об'єми з якими ми працюємо. Там треба хороша сушарка.
  9. Дівчата, таке питання. В нас вмерла сушарка( Вона і так була не нова, а більше трьох років майже цілодобової роботи її вбили. Може в когось є контакти де можна придбати таку дешевше? Бо зараз 12 з половиною тисяч для нас непідйомно. Сушарка Ізідрі EZIDRI Ultra FD1000 Digital
  10. Наташшшка

    Джерки з курячого/свинячого філе

    Купуй, реально смачно. Тим більше, якщо робити для себе, то можна додавати приправи на свій смак, гостріші робити.
  11. Наташшшка

    Давайте хвастаться своими аэрогрилями

    Настільна електрична духовка Ninja Foodi SP101EU Така.
  12. Наташшшка

    Давайте хвастаться своими аэрогрилями

    Я взяла собі маленьку духовку. На 10 літрів, якщо не помиляюсь. Поки що дуже задоволена. Гріється за секунди, має декілька режимів, тени верх і низ. Трохи дороговато, зараз, мабуть, вже не потягла б фінансово, але не шкодую зовсім, що купила.
  13. Та яке там дражнишся - гроші випрошую) Вже не знаю, чи танцювати, чи співати, чи що його робити) От і видумую всяке А склероз, скАтіна, почав підкрадацця вже
×