Перейти до вмісту

Коник

Пользователи
  • Публікації

    178
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Days Won

    12

Усі публікації користувача Коник

  1. Коник

    1462 день лютого

    Ніколи не забуду цей ранок і не побачу за все що вони зробили!!!!
  2. Ингредиенты: Тісто: Яйця 2 шт. Цукор 100 (хто любить більш солодке 125 г) Сметана 1 стакан Масло вершкове розтоплене 50 г Сода 0,5 ч. л. Борошно пшеничне 160 г Какао 50 г Начинка: Творог 500 г Яйця 3 шт. Цукор 100 г (хто любить більш солодке 125 г) Крохмаль 50 г Метод Яйця збити з цукром до однорідної маси, додати сметану, розтоплене вершкове масло. Змішати та просіяти борошно, какао, соду та додати ці сухі складові до рідких, перемішати. Я це все роблю міксером. Тісто готове. Чашу мультиварки змастити жиром ( я брала вершкове масло) і вилити тісто. Готуємо начинку: Змішати всі інгредієнти і перебити в блендері до однорідної маси. Якщо маса вийшла густою, можна додати сметани, щоб начинка була ніжнішою. Виливаємо в середину тіста. Ставимо випічку 1 час 15 хв. Можна випікати в духовці, тоді вона буде трішки щільніше, але також смачна. Дати охолонути в формі і насолоджуватись. Під час випічки тісто наче обволікає начинку і вона вся в тісті.
  3. Коник

    Блины тонкие (налистники)

    А я вчора знову їх пекла. Мені подарили шикарну ложечку, якраз на пательню доза, плюс масляна, ось і вирішила знову млинців насмажити
  4. Ингредиенты: Тісто: Пшеничне борошно 200 гр Розпушувач 0.5 чайн. ложки Цукор 1 чайн. ложка Сіль 1 чайн. ложка Коріандр мелений 1/3 чайн. ложки Вершкове масло 100 гр. (м'яке) Курячі яйця 1 шт. Начинка: Цибуля ріпчаста 1 шт. Куряче філе 200 гр Печериці 200 гр Рослинна олія 3 стол. ложки Заливка: Сметана 200 гр Крохмаль 10 гр. Сіль за смаком Суміш перців мелених за смаком Кріп за смаком Перець чорний мелений за смаком Метод Готуємо пісочне тісто: У велику миску просійте 200 г пшеничного борошна додайте 0,5 ч.л. солі, 0,5 ч.л. розпушувача, 1 ч.л. цукру і додайте трохи коріандру Додаємо до сухих інгредієнтів 100 г розм'якшеного вершкового масла, перетираємо між собою всі інгредієнти до отримання пісочної крихти. Розбиваємо в миску з пісочною крихтою 1 куряче яйце і швидко перемішуємо всі інгредієнти до однорідного тіста (1-2 хвилини), збираємо в шар, обертаємо плівкою і кладем в холод на 30 хвилин (можна більше). Готуємо начинку: Можна обсмажувати все окремо, а можна разом поступово додаючи інгредієнти. Смажимо на великому вогні. Спочатку смажимо 1 цибулину, нарізану кубиком, до золотавого кольору, додаємо 200 г нарізаного кубиком курячого філе, солимо, перчимо і додаємо коріандр, обсмажуємо і додаємо 200 г порізаних печериць, теж обсмажуємо. Мені більше подобається смажити все окремо але це не принципово. Робимо заливку: У велику миску викладіть 200 г сметани, додайте до неї за смаком сіль, чорний мелений перець, кріп, 10 г крохмалю, 1 куряче яйце, потім перемішуйте всі інгредієнти між собою до однорідної маси. У форму 24-26 см викладаємо тісто, можна просто розрівняти руками, воно дуже податливе, робимо не великий бортик, намагаємось тісто зробити дуже тонким шаром, наколюємо виделкою. Далі можна зразу викласти начинку, а можна, щоб край був більш хрумким, на тісто покласти пергамент, насипати горох (груз) і поставити в духовку 225 градусів на 12 хв. Начинка: викладаємо готову начинку з цибулі, курки і грибів в миску зі сметанною заливкою і добре все перемішуємо. Дістаємо форму з приготованим пісочним коржем для заливного пирога з духовки і викладаємо начинку, розподіляємо рівномірним шаром. Випікаємо 190 град 15-20 хв. Дайте трохи охолонути і можна діставати з форми. Коли він буде охолоджуватись, пиріг наче «відстане» від форми і дуже легко з неї вийде. Нарізаєте порційними шматочками і насолоджуєтесь. Україна Війна росії з Україною День 355
  5. 26-28 см в діаметрі, чим тонше тісто-тим смачніше
  6. Ингредиенты: 0,5 кг капусти 2 морквини 4-6 зубчика часник (мені подобається більше класти, в оригінальному рецепті 4) 1 шт (або 1/2 ч ложки меленого) червоного гострого перцю 50 г рослинної олії 80 мл 9% оцту (в оригіналі 100 мл, мені багато) 50 мл води 50 г цукру 1 ст.л. (без гірки) солі 1/2 ч.л. коріандру (мелений або трохи роздавити) Метод Капусту тонко на шинкувати, моркву потерти на тертці, часник видавити через прес, додаємо коріандр, перець порізати, все перемішати. У мене був сухий перець, його додаємо в маринад. Варимо маринад: змішуємо воду, масло, оцет, сіль і цукор. Доводимо до кипіння і гарячим заливаємо капусту. Можна їсти на наступний день. Дуууже смачна капуста. Велике дякую Stern за смачний рецептик
  7. Ось так і вирішила, що щось не то. Я чомусь зразу поставила збиватись білок і варила сироп. Надіюсь вийму, але можливо форму не заповнила, бо було дуже важко. Але дуже смачно. Буду пробувати ще. Якщо встигну сфоткаю, але це в середу, а зараз буде лежати в морозці))))). Ще хотіла задати запитання, якої товщини має бути крем на торті,я зробила тоненький по краю форми, тепер переймаюсь зможу його дістати чи ні. Дякую
  8. Зробила я цей крем, стоїть тортик в холодильнику, питання, він має бути густим, у мене був густий, важкувато було розрівнювати, може переварила сироп чи перевзбивала білок?
  9. Тісто має бути як густа сметана, воно виливається, а відродження наука трохи густіша в важча, тому воно і огортає начинку. Дівчата на роботі, хто пік цю ватрушка теж дивувались, як це відбувалось, але у всіх творог накрило або майже накрило тісто. Я нічого не розрівнювала, просто вилила тісто, а потім в середину вилила начінку, зразу наче маленький ободок тіста, а потім, в процесі випічка повністю покрило, навіть зверху тіста ставало більше ніж знизу.
  10. Ингредиенты: Перлова крупа 2 мірні стакани мультиварки (приблизно 300 мл) Морква 1 шт середня Цибуля 1 шт середня Сіль за смаком Олія рослинна Метод Готувала на дві мірні чаші від мультиварки перлової крупи. Гарно промила, залила холодною водою, так щоб гарно покрило зверху (на 2-3 пальці, це не суттєво, потім її все одно будимо зливати, а якусь частину крупа вбере в себе), доводимо до кипіння і залишаємо на пару годин. Я не люблю слиз, який дає крупа, тому я її знову промила, але це не обов’язково, відцідити на друшляку. Тепер обсмажуємо до приємного запаху на сухій пательні нашу перлову крупу, перекладаємо її в мультиварку. Обсмажуємо на сухій пательні кунжут, до золотистого кольору і теж в мультиварку. Цибулю ріжемо кубиками, пасеруємо на пательні на рослинній олії під кришкою (можна без кришки, як вам більше подобається), після того як він став прозорим, додаємо натерту моркву і також обжарюємо, перекладаємо в мультиварку. Додаємо сіль, воду ( співвідношення 1:2, тобто я додала води 4 мірні чашки мультиварки). Я готувала в мультиварці на програмі «гречка», а також в скороварці на високому тиску- 7 хвилин. Дуже цікавий смак, спробуйте, сподіваюсь вам також сподобається, навіть, якщо ви не їсте перлову кашу, а якщо любите, то тим паче повинно сподобатись. Примітки Хочу поділитись цікавим рецептом перлової каші з кунжутом. Готую її вже дуже давно, вже і не згадаю, що мене змусило її приготувати. Справа у тому, що у мене крім гречаної каші та рису, у вигляді полову, ніякої каші в сім'ї не їдять, навіть кутю ми варимо з рисом і дуууже мало. Мабуть зацікавив рецепт, ну і хотілось якогось різноманіття, ось і спробувала, і вам дуже раджу. Кунжут додає їй якогось цікавого присмаку.
  11. Спробуйте, а потім спробуйте с кунжутом. Взагалі я дуже люблю горішки, насіння, кунжут, то мені дуууже смачно! Надіюсь і Вам сподобається.
  12. Доброго дня, планую найблищим часом спробувати цей рецептик, але у мене нема альбуміну, треба брати саме альбумін чи можна замінити білком, як зміниться рецепт? Якщо я правильно розібралась, то мені треба взяти 40 г білку? Інвертний сіроп і сіроп глюкози-це одне і те саме? ще хотіла запитати. готовий торт, покритий цим кремом. можно зберігати моозилці 1-2 тижні?
  13. Коник

    Тыква с чесноком и чили

    Знову готувала тикву, трошки змінила склад: тикву порізала брусочками і залила заправкою (прованські трави, сіль, паприка копчена, оливкова олія, щоб була заправка, як каша) і в духовку на пергамент, смааакота
  14. У мене теж старушка 2008 року))))). У мене співробітниця пекла в духовці, т.я. нема мультиварки, то теж смачно вийшло але вона була трохи щільніша ніж моя. Дуже зручно, що вона легко і швидко робиться, без заморочок. В цей раз тільки все поставила в мультиварку, як вимкнули світло, нічого простояла, привіт, як дали- включила і все чудово вийшло
  15. Ингредиенты: Тверді груші (зимовий сорт) Масло вершкове Соус Чилі солодкий Сир Dor Blu м'який з блакитною пліснявою. Сік лимона - за бажанням Метод На груші викласти шматочки вершкового масла і трохи соусу Чилі Запекти їх 20 хвилин на 200-210 (щоб груші стали м'які, легко протикались зубочисткою) Потім дістати і покришити зверху шматочки м'якого сиру з блакитною пліснявою і ще на 5 хвилин відправити в духовку до розплавлення сиру. За бажанням збризкати готові груші лимонним соком.(мені з соком сподобалось більше) Дуже смачні, їх можна використовувати, як гарнір, в теплі салати або до келиха вина))))). Смачного!
  16. Коник

    Блины тонкие (налистники)

    Обожнюю ці налисники, готую їх вже дуже давно, дякую Танюша. Пробую інші але все одно повертаюсь до цих))))). Ось сьогодні напекла і накрутила
  17. Можна орієнтуватись, про готовність, по сухості сірника/шпажки
  18. Доброго вечора. У мене ось така мультиварка
  19. Коник

    Капуста маринована гостра

    Вона не дуже гостра, спробуй зробити трошки
  20. Яка краса, вже руки чешуться. Треба обов`язково спробувати!
  21. Коник

    Тыква с чесноком и чили

    У нас дуже прижився цей рецепт і як гарнир, і як складова салату, ну дуууже смачно. Вже додавала копчену паприку, інші спеції. Пробували різні сорта тикви, більше сподобалась така тиква для запікання. Ще раз дякую за рецепт
×