Перейти до вмісту

Lika_N

Пользователи
  • Публікації

    1 079
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Days Won

    27

Lika_N last won the day on 6 жовтня 2024

Lika_N had the most liked content!

Про Lika_N

  • Звання
    Ветеран
  • День народження 02.09.1973

Информация

  • Пол
    Женщина
  • Город
    Kiev
  • Настоящее имя
    Анжелика

Відвідувачі профілю

79 886 переглядів профілю
  1. Lika_N

    Наші улюбленці

    То не кошеня,то цілий всесвіт))
  2. Lika_N

    З Днем народження!

    Неля,с Днем Народження!
  3. Lika_N

    Наші улюбленці

    Не можна бути такими гарними))))
  4. Я порічку перетерала, морозити і чистити лінь було,тому я по бистрому трохи нагріла і перетерла
  5. Lika_N

    З Днем народження!

    Света,С Днем Народження!
  6. Lika_N

    З Днем народження!

    Наталочка,С Днем Народження! Сил і здійснення мрій!
  7. БулЬкі)) В мене як сніг,так булки..сердце радую))
  8. Хліба хочеться...от зараз теорію підтягну...і тоді,а то зараз хочУ,а потім..хрясь)) якась стає,і сил все нема. Дякую
  9. Дякую..ось тікі я с закваскою не робила,немає в мене її...
  10. Я чогось думала,що вкусніші на молоці+трохи води..а ні))
  11. Я ось вас надивилась..і собі щось))) Но,в мене питання. Я здесь эксперимент с блинами,вот сегодня делала 2яйца+1молоко+1китяток+1 мука,соль+3.5ст.л сахара+слив масло кусочек+чуть постного. Это у меня молоко закончилось)) И думала что из за целого стакана воды,блины будут ..ну кушать можно))) Обычно я делаю на молоке(2стакана или 1.5+0.5кипятка) И чего я колгочусь с блинами..мне чего то не хватало.. А здесь на молоке и воде..как то все совпало. Тоесть у меня только жидкость разная)) Это как?так и должно быть?
  12. Нічого не готую..в мене сало є))) Настрою нема ні нащо.. Січень ненавиджу..
×