Перейти до вмісту
Уляна-ляна

Торт "Наполеон" (за рецептом Дарии Цвек тістечка "Наполеон")

Recommended Posts

Все! Я спекла !  І ці коржі таки вже мої-такі надутенькі,шарами,такі,як мають бути-наполеонівські!. Я прийшла до висновку,що це моє борошно домашнє не підходить для випічки. Сьогодні навіть відчувала,яке ніжне і приємне в роботі тісто і коржі легенько розкачувала. Ось вони-такі,як і мають бути.

med_gallery_1176_622_41958.jpg

med_gallery_1176_622_45244.jpg

 

Діаметр-24см, Сьогодні сім коржів.

Печіть,дівчата! Це той "Наполеон" Дарії Цвек,який мені найбільше сподобався з усіх і  який я ж   інтерпретувала і витлумачувала сама собі. Та не помиляється той,хто нічого не робить,а я вже три дні підряд "онаполеоніюсь".(словечко яке!)

Змазувати буду ближче до Нового року.

Змінено користувачем Уляна-ляна

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уль, я гадаю,що його треба не так тонко розкачати. По рецепту ж не треба було?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так,його не потрібно так тонко розкачувати,але я люблю ,щоб коржі були тоненькими. :girl_dough: Я  навмисне не проколюю перед випіканням,щоб утворювались подушечки.Нижні коржі  з дирочками,а верхні - без. На першій фотографії видно. А коли я змащую кремом,то беру коржі догори дном,крем,знову корж,крем і так до кінця.А потім рівненькою дощешкою легенько придавлююю весь торт  і всі ці надуті подушечки  ламаються і просочуються з кремом.Тоді торт виходить і не масткий і не сухий.Але це на мій смак,а Ви робіть так ,як Ви завжди робите. :girl_cookins:

Сам рецепт зовсім не складний і швидко все готується.Я вчора навіть не робила всіх маніпуляцій з холодильником-вистачило і двох разів,на третій я вже розкачувала коржі.Результат-відмінний! :10:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Уляна-ляна,Оксанка!!!несу огромное Дякую!!!

 

Долго сопротивлялась с собой и решила все таки его! Тесто делать- было страшно,но совсем легко. Крем- не решалась,зачем масло растопить? А оказался крем просто чудо из чудес!

 

Спасибо!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таня,де я була,що не побачила  твій пост?

Це чудово,що ти все-таки вирішила ризикнути і спекти "Наполеон"  після всіх моїх експериментів.

Він ,направду, не важкий в роботі і крем смачний.

 

 

Крем- не решалась,зачем масло растопить?

Коли я читала рецепт з книги Дарії Цвек,то перше питання теж було:навіщо розтопити масло і жарити в ньому борошно? Але всі питання відпали після того,як скуштувала готовий торт.

Дякую! :girl_curtsey:  Відверто скажу: думала,що ти не будеш за нього братися (адже на свято не хочеться невдач,нема часу на випробовування).А ти відважилася! :n6:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Уляна-ляна,Оксанка,я неудачи не боялась,не помню,что б что то не получалось после так подробно описаных рецептов:-) я больше боялась физич.затрат. 

Оказалось,що все это просто. Тесто шикарное! За крем отдельный восторг. Кто мог подумать? Вроде мелочь- растопить слив. масло...а как вкус получился... словами не описать.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×