Jump to content

Уляна-ляна

Пользователи
 • Content Count

  1642
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Уляна-ляна last won the day on September 20 2018

Уляна-ляна had the most liked content!

About Уляна-ляна

 • Rank
  Ветеран
 • Birthday 09/18/1973

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Волынская обл
 • Настоящее имя
  Оксана
 1. Уляна-ляна

  С Днем рождения!!!

  Щиро дякую за вітання!!!!
 2. Вітаннячка усім! До моїх попередніх скинутих 5.500 ще мінус 1.300 кг. Туго йде у мене "усушка" і "утруска". Що , за сьогодні має бути мінус 300 г?
 3. Вітаю шановне товариство струнких дівчат!!! Звітую за три тижні своєї "протасовки": мінус 5 500 кг Чому "протасовки"? А тому,що до 11серпня я ідеально дотримувалася всіх рекомендацій щодо харчування по протасовці,а саме 11.08.2018року пішов збій. Трималася цілий день ,а ввечечі таки вхопила кусочок торта. А на другий день знову смаколики пішли в хід (по трішечки),а ще 19 серпня теж був збій. Отож за два тижні я мала двічі плюси по 1.100кг Це було день народження в Улянки і Миколи ( святкували два дні) і ювілей в сестри. . А тепер я міркую,чи ж то мені далі рухатись по Протасовці на 4-5 тиждень,а чи вертатися на перший (тобто знову з салатів починати )? Тому що моя "протасовка" уже халтурна. Але що хочу сказати: ТАКИЙ результат мене теж втішає!
 4. Сьогодні у мене таки є плюсище аж на 600гр Але я нічого забороненого не їла (от тільки твердого сиру трішки більше вхопила,десь так грам 50 в день,та й то не завжди) Мій результат-мінус 2кг 700г
 5. Ось я, тутика я! Я з правильної дороги не сходжу (хіба що трішечки більше твердого сиру можу собі дозволити) та голодною себе не відчуваю Але результат "вражає": за позавчора-мінус 200г за вчора-мінус 100г Добре ,що хоч не плюси.
 6. За вчорашній день мінус 900гр Може то в мені стільки води було? А то ж я яким колобком була,таким і є. Чи це я після того,як перестала приймати гормони стала стухати (десять днів тому курс лікування медролом завершила). Була як ходячий акваріум. Вчорашній набір овочів не спромоглася знищити,не вистачило мені дня. Сьогодні вранці - морква,яблука, обід-салат овочевий і твердий сир з кавою хочу в меню включити гарбуз (їм його сирим,як яблуко)
 7. Овочі-1 500кг , зелені яблука і одне яйце. А молочка буде ввечері. От я собі думаю,як це все опрацювати? Яблука маленькі,тому їх 5 шт. Хто підкаже,чи зелений горошок можна?
 8. Мене вчора не було зі звітом,то я сьогодні за два дні: 1-й день мінус 500г 2-й день мінус 1кг 600г Почуваюсь не погано. Мої дівчата пекли вчора піццу,то мені прийшлось з кухні вибиратися. Зараз підберу продукти на сьогодні.
 9. Я з вами,четвертою! Берете в компанію?
 10. Вирішила написати тут: https://www.olx.ua/obyavlenie/blinnitsa-IDAEW0y.html#409de08be0 Можливо кому потрібно. Правда, не знаю чи ще не продали. Пишуть,що без пересилки.
×