Перейти до вмісту

Recommended Posts

Ингредиенты: Яблука великі - 3 шт.
Желе - 1-2 пачки
Вода - 450 мл

med_gallery_1176_622_1315913.jpg

                                       

                                      

Спосіб приготування

 

Желе  всипаємо в гарячу воду і розмішуємо до повного його розчинення . У нас  було  так: пачку желе(брали польське)  залили холодною водою І після набрякання желатину розігрівали на маленькому вогні. 

Вирізаємо в помитих і витертих яблуках серединку, щоб  м’якоті лишилось десь на 5 міліметрів.

Охолодженим желе заливаємо  порожнини в яблуках. І  ставимо в холодильник для застигання (найкраще на ніч).

 

Розрізаємо на кусочки і на стіл!!!Десерт готовий!

 

 

Примітка

 

 

Нічого надзвичайного,але для дітей смачна цікавинка.

Яблука можна брати різного кольору, так як і желе для їхнього наповнення.

 

 

Смачного!

 

med_gallery_1176_622_333858.jpg

 

med_gallery_1176_622_1079618.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=7yp-Y-nq5MI&t=52s

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка,   какой  невероятный десерт! :0_8e0d2_28d964f1_S:    И не сомневаюсь, что    это не только интересно, но и очень вкусно! Спасибо тебе и твоим  девчоночкам! :girlprik:  :girlprik:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Оксаночка,   какой  невероятный десерт!     И не сомневаюсь, что    это не только интересно, но и очень вкусно! Спасибо тебе и твоим  девчоночкам!

Наташенька,дякуємо!!!  Розповіла мені про такі яблучка  сусідка. ЇЇ сини живуть в Америці,і  коли приїздили до неї в гості зі своїм другом,то  цей самий друг не дуже  був ласий на наші  торти і пироги. От  вона і готувала йому такий десерт.  І мені розповіла,як робити,а я своїй малечі показала. От так у нас ці яблучка  в меню появились . Робимо десерт  для діток,але я побачила,що й дорослі теж не проти поласувати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка, я вспомнила , что когда то сестра делала желе из вина. Может для взрослых можно делать такое желе ? )))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×