Перейти до вмісту
спокусницЯ

Мафіни "Шоколадні"

Recommended Posts

Ингредиенты:

Яйця 2шт*60=120 гр

Цукор 120 гр

Ванілін

Какао 30 гр 

Масло вершкове або маргарин 120 гр

Молоко 100 гр

Борошно 175 гр

Розпушувач 10 гр

 

large.IMG_20230225_214103.jpg.69be2c1f3f60f56688f777b4500a5556.jpg

Вологі і  дуже шоколадні мафіни, а якщо  додати начинку і крем зверху, отримаємо святковий варіант капкейків 

В мене дечко велике, вміщує 27 штук, тому  роблю одразу три порції.  Для цього я трішки    погралась з формами і тепер можу тіста наливати рівно по паперову  капсулу, за рахунок чого  маю величенькі  мафіни. ( приблизно 65 гр верхній діаметр 7 см, нижній 5 см,  висота 5 см   )  Як це зробила за посиланням  Як саме показала за посиланням

 

Ось мій робочий склад  продуктів на три порції ( трішки змінені, але ви можете спиратись на    основний варіант,  а потім вже додати свої корективи, під свої умови і бажання )

Яйця 6шт*60=360 гр

Цукор 360 гр

Ванілін

Какао 60 гр ( в мене какао темне, тому його менше)

Масло вершкове або маргарин 360 гр ( або 180 гр масла +180 гр олії)

Молоко 300 гр

Борошно 525-555 гр 

Розпушувач 30 гр

Приготування:

 Яйця  збити з цукром (  в комбайні 15 хв)   Масло розтопити, додати молоко,   просіяне какао і частину борошна ( борошна додаю так, щоб  вийшла  не густа суміш, як  сметанка. Роблю це для того, щоб потім була менша кількість сухого борошна, яке потрібно ввести в   збиті яйця. Завдяки цьому  запобігаю зайвому просіданню тіста) Не вимикаючи комбайна вливаю ( не повільно)  в діжу суміш яйця і одразу вимикаю  комбайн. Далі працюємо швидко!  Виливаю  все в широку миску, просіюю  на всю площину борошно з розпушувачем, в два етапа і швидко замішую тісто  (я завжди так роблю, ніколи не замішую тісто в діжі комбайна. Чим   глибше  шар тіста, тим важче вмішати борошно. При такому замісі  збите тісто швидко осідає)  

Розкладаю    по формам за допомогою ложки для морозива, мені так зручно і   розмір готового виробу виходить однаковим. Випікати при температурі 180 гр.  Пробувати на готовність  шпажкою не раніше, ніж почуєте  смачний аромат.

 

large.IMG_20230222_111624.jpg.700d06d610dcbdc2d0f39bba086eb91b.jpg

 

Смачного!

Віримо в ЗСУ! Чекаємо Перемогу!

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Справжня спокусниця!!

Я не встигаю за вами пекти смаколики))

Пишу шокомафіни в чергу, правда, будуть вони без прекрасних квітів!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Алцьона  я знаю твою моторність, так що  пробуй! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже гарні маффіни. Я їх дуже полюбляю і їсти, і готувати. Ну дуже вони смачні виходять.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×