Перейти до вмісту
Живчик

Творог в мультиварке

Recommended Posts

Ингредиенты:

Молоко кислое, жирное

tvorog.jpg

Метод

Основа рецепта

Кислое молоко залить в чашу мультиварки, на подогрев на 60-80 мин (время нагрева зависит от вашей мультиварки и от структуры молока), масса должна быть горячей (сама отделившаяся сыворотка) но гладкой, с порами

Отключить режим, остудить полученный творог прямо в мультиварке, потом отбросить на полотняный мешочек или сито, чтобы стекла сыворотка.

Специально сделала маленький МК

Вот столько было скисшего молока (сливки сняла). Сливки снимала, еще когда молоко было свежим. Тоесть не до конца, т. к боялась молока ухватить.
А когда скисло, то сливки были где-то 1 см. Ну я их не стала снимать. А молоко само по себе очень плотное и жирное. 
И творог получился, как масло... вот, хоть ножом режь.

2013_07040015.jpg

Конечно очень старалась, когда выливала с банки в кастрюльку, чтобы не нарушить структуру скисшего молока.
 

2013_07040017.jpg

 

Через 1.5 часа подогрева.

2013_07040049.jpg

Мне очень нравится, когда в твороге большие однородные куски, а не перемешанная субстанция.

2013_07050002.jpg

 

После нескольких приготовлений сделала Вывод, что не зависимо сколько простокваши (2 или 3 литра), нужно ставить оттапливаться на 1 час.
Конечно, если совсем на донышке кастрюльки, то нужно смотреть.
Оттопила  молока 3-х л. банку за 1 час. Творог отличный получился.
А то же молоко 1.5 часа оттапливала (выше я писала), то сухой получился.

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таня, а скільки сиру виходить з 3 літрів молока? З покупного базарного варто робити чи ні?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 хвилин тому, справжня господиня сказав:

Таня, а скільки сиру виходить з 3 літрів молока? З покупного базарного варто робити чи ні?

А хто його знає)   :mocking:   Я вже не пам'ятаю.  Це Ланочка феєчка - чарівниця. 
З моїх фото зробила рецепт. Та ще й бачу, що молоко було домашнє. 
Але на цей раз буду робити з покупного "Своя лінія". Воно, звичайно, ніяке. Але спробую.
Пізніше покажу що вийде. Та вагу.
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.04.2023 в 14:29, справжня господиня сказав:

Таня, а скільки сиру виходить з 3 літрів молока? З покупного базарного варто робити чи ні?

Світланко, ну ось стільки було молока (воно ніяке). На другому фото розмір грудочки в співвідношенні з пів літровою баночкою. І стільки вийшло - 475 г.
Скажу так - не вигідно. 
Але раніше не було в продажу гарного сиру, який би мені подобався. Ось який гИдкий присмак був. 
Тоді я робила домашній сир. А зараз купляю Білоцерковський, Український. Навіть Премія буває такий смачний, хоч бери ножем ріж.
Висновок - можна відтоплювати домашній сир, коли молоко дармовЕ. 
 

кисляк.jpg

творог.jpg

творог1.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таня, дякую за фото. Я робила такий сир дуууже давно, коли синочок був маленький. І дуже рідко це робила, бо моя мама працювала в дитячій поліклініці і в них через стінку була молочна кухня для діточок. Тому в мене завжди був і кефірчик, і сир, мама виписувала для Льоші.

Колись в дорослому вже віці рішила зробити такий сир, та не знала як і перегріла той кисляк. Вийшло щось несмачне і жорстке, як пластмаса))))) Більше не переводила продукти.

А зараз ми влітку живемо на дачі, я покупаю на базарчику свіже молоко (25грн/л) і сир (80-120грн/кг). От і подумала самої робити. Але ні, невигідно мені ніяк. Буду і далі купувати.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

А зараз ми влітку живемо на дачі, я покупаю на базарчику свіже молоко (25грн/л) і сир (80-120грн/кг). От і подумала самої робити. Але ні, невигідно мені ніяк. Буду і далі купувати.

Рада, що допомогла) :aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.04.2023 в 12:50, Живчик сказав:

Конечно очень старалась, когда выливала с банки в кастрюльку, чтобы не нарушить структуру скисшего молока.

 

Я для молочки держу отдельную чашу из нержавейки. В ней и киснет молоко для творога, в ней же и прогреваю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×