Перейти до вмісту
Магда

Яловичина тушкована зі сливами

Recommended Posts

Ингредиенты:

1 кг яловичини

8 шт. слив

Орегано, чебрець, перець червоний гіркий,

чорний перець мелений, уцхо-сунелі,

сухий часник, оливкова олія, сіль, цукор

Вершкове масло

 

20230923_184126.thumb.jpg.56cc6400a69ba691aaafad9fbdc500be.jpg

Для маринаду змішати всі спеції (чорний перець разом з уцхо-сунелі перетерти в ступці чи млинком), оливкову олію, сіль за смаком. Яловичину порізати на крупні шматки, замаринувати. 

Сливи розрізати на половинки, дістати кісточку. Я готую це м'ясо в скороварці. На режимі "тушкування" на вершковому маслі злегка обжарюю сливи, присипавши їх трішки цукром. Кількість цукру залежить від кислоти слив, у мене йде від половини до цілої чайної ложки. Обжарені сливи дістати з чаші, натомість туди викласти замариноване м'ясо, обжарити. Повернути сливи в чашу скороварки, виставити режим "випічка" на 20 хвилин. Іноді виходить, що по закінченню програми в чаші є досить багато рідини, я випаровую її на режимі "плов". 

М'ясо виходить ніжне, сочне, сливи дають легкий кисло-солодкий присмак, набагато ніжніший ніж коли тушкувати з чорносливом. Особливу роль тут відіграють спеції, це звичайно, все дуже суб'єктивно, але орегано з чебрецем, уцхо-сунелі та часничком до слив - це дуууже гармонійно. Я виставляла схожий рецепт, але там до м'яса йшли яблука і хмелі-сунелі - зовсім інший смак. 

Гарнір може бути будь-який, у мене сьогодні тушена квасоля з помідором і базиліком та овочі-гриль, нам було смачно.

А ось так  мене виглядають піджарені злегка камералізовані сливи 

20230923_172145.thumb.jpg.34325232dc88f6f4fc7c28cdb16d8c0a.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×