Перейти до вмісту
Магда

Качині ніжки, запечені з яблуком та бананом

Recommended Posts

Ингредиенты:

Качині ніжки - 2 шт.

Яблуко - 3 шт.

Банан - 2 шт.

Сіль, перець чорний, уцхо сунелі, чебрець

Качині ніжки обсушити паперовим рушником, обжарити їх на добре розігрітій сковорідці з краплею олії, відкласти у форму, в якій будуть запікатися. Зверху посолити, посипати звіжезмеленим чорним перцем з уцхо сунелі, покласти пару гілочок чебрецю.

Яблука розрізати на четвертинки, вирізати серцевинку і обжарити на тій же сковорідці, де перед цим обсмажувалися ніжки. Сковорода має бути гарно розігріта, аби яблука не розлізлися, а утворили карамелізовану скоринку. Викласти у форму до ніжок.

Банани почистити, розрізати навкоси на великі шматки. У мене були крупні банани, я порізала на чотири частини. Теж обсмажити на гарячій сковорідці. Додати у форму до качки з яблуками. Туди ж злити із сковорідки соус, який утворився після обжарювання всіх продуктів, його буде трішки, але ж не втрачати таку ароматну смакоту. Зверху ще трішки підсолити фрукти.

Запікати у розігрітій до 210 градусів духовці в закритій формі 30-35 хвилин. У мене велика скляна форма з кришкою, якраз для двох ніжок і ще є місце аби вони не щільно лежали, і між ними можна було викласти фрукти.

Рецепт придумала тільки що на вечерю, і так нам сподобалося, що я поспішила принести його вам. Вийшов дуже гармонійний смак, я навіть не сподівалася, що аж настільки) 

Обов'язкова опція при подачі - Соус до м'яса з червоної порічки і червоне сухе вино :x25(1):  Ну дуже рекомендую.

 

20231127_201839.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ох і видумщиця ти!

Це ж ніби ресторанна вечеря виходить!

А якщо я заміню червоне сухе на "мокреньке")), то рецепт не дуже відійде від оригінального?)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Алцьона сказав:

Ох і видумщиця ти!

Це ж ніби ресторанна вечеря виходить!

А якщо я заміню червоне сухе на "мокреньке")), то рецепт не дуже відійде від оригінального?)

:biggrin: дякую, Алла. А чи сухе, чи "мокреньке" - то вже такі дрібні нюанси, як кажуть "треба пробувать", аби на душу пішло)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 хвилин тому, Магда сказав:

:biggrin: дякую, Алла. А чи сухе, чи "мокреньке" - то вже такі дрібні нюанси, як кажуть "треба пробувать", аби на душу пішло)

та я боялась, щоб не відійти від автентичності рецепту:f-0-146:

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×