Перейти до вмісту
Natali06

Майстерня рукоділля (шиємо, в'яжемо, вишиваємо)

Recommended Posts

ого.. і це все в хаті вісить??

Ні,багато подаровано,багато вишито на замовлення.Вдома ,лише декілька залишилось.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ромашечкі такі гарнюні.. вже хочу таке  :girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ромашечкі такі гарнюні.. вже хочу таке  :girl_haha:

Там є ще в парі лютики,дуже класний дует.

Беріть голочку ,ниточку і релаксуйте)))

post-1276-0-74708800-1446632337_thumb.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ні-ні, спочатку ґердан, потім жгут, потім в мене лежить чекає схемка із совою.. мдя.. забаганка ширше за мене  :girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Мері, Які гарнюні роботи. Не можна налюбуватись. Це ж скільки часу всі ті хрестики зайняли!!!!

Я й сама мріяла доні вишиванку своїми руками вишити. І придане)) Та щось пропало моє натхнення( дві ікони бісером ніяк не закінчу, лежать одиноко в шухлядці.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Я тут тоже трохи Марья)))
Марянчик, та де там "трохи"! :animashki-myshy:  Я просто в шоци, от такой красоты и количества! :n6:  :n6:  :n6:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Мері, Які гарнюні роботи. Не можна налюбуватись. Це ж скільки часу всі ті хрестики зайняли!!!!

Я й сама мріяла доні вишиванку своїми руками вишити. І придане)) Та щось пропало моє натхнення( дві ікони бісером ніяк не закінчу, лежать одиноко в шухлядці.

Треба вишивати,і обовязково.Хоча сама,ще без вишиванки.Але вже вишила,залишилось пошити.Жду потоку грошей з неба)))

 

 

Я тут тоже трохи Марья)))
Марянчик, та де там "трохи"! :animashki-myshy:  Я просто в шоци, от такой красоты и количества! :n6:  :n6:  :n6:

 

Шоку нам не треба,треба себе берегти)))

дякую,за похвалюшки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Мері,

Мар"яна, дуже гарні і різносторонні, на любий смак, роботи!Браво! :10: :10: :10: :flowerss:

 

 

ні-ні, спочатку ґердан, потім жгут, потім в мене лежить чекає схемка із совою.. мдя.. забаганка ширше за мене

Сестра!!! :girls-hug:  Прямо, як про мене))) :smilie_girl_0:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Сусля,Таня, у меня вопрос, может глупый, прости :oops:  черно-белый гердан ты на белых или на черных нитках плела?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

девочки, гляньте какие сумки из зонтов  http://www.dublirin.com.ua/we_sew_zont.html   тааак прикольно!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в мене новий ґерданчик, робила для чудової жінки, вона фотограф, краєзнавець, історік, і просто гарна,  творча людина, тому вибір схеми забрав дуже багато часу, і дійшла висновку, що потрібно робити ії самостійно. Це перша моя схема, опрацювала схему вишивки з книги, стиль має назву- набирування, дуже цікава техніка, малювала по клітинках, олівчиком, награласяяяя... но воно того варто, дивіться

 

post-124-0-40651300-1447064338_thumb.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Сусля, Таня, так гарно, так патріотично! :untitled:  Я задивляюсь на такі прикраси але , як по мені, на кожний день не одягти їх :( 

Свій гердан ще не разу не вдягла, а жгути ношу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну..на мою думку, ґердан, як кожна прекраса буває святкова та повсякденна, все залежить від того які кольори там присутні. Більш насичені, яскраві, багато кольорів( а я вважаю що 3 кольорі це вже максимум)  то це виглядає як на свято, а я більш за всього полюбляю плести в 2 кольори. Черно-білий мій найулюблений, ношу с задоволенням, с білим світерком саме те що треба, ще хочу сплести білий-блакитний , буде такий собі літній варіант. А цей що на фото. це для людини яка їздить на фестивалі-з'їзди-зустричи-майстер класи, працює викладачем в університеті, то такий як раз " в тему" )))тим більш в  ґегрдан вплела зразки вишивки. те що вона найбільш любить и розуміє. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Grypana,

Натааашаааа, какая красотищаааа! :10: :10: :10:  я теперь тоже такой хочуууууу :girl-yes: скинь схемку, пожалуйста

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пока моя работа занимает всё моё время. Только в выходные могу что-то делать. Так что пока - сижу в кустах, смотрю на всех и хочу...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ку-ку))) я тута фсегда. Никуда не пропала.

Схему отправила, Ната, по почте.

он очень красивый получился. По фото не очень видно. Бусинки основные - горчично-золотые, белый бисер- жемчужного отлива и хорошо его оттенял персиковый бисер. Получила необычайное удовольствие от его плетения. Поедет в Польшу.

В перерывах между работой ещё и навязала шарфов, снудов, шапок и аж один берет))). Утеплила подружек и себя любимую.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Натуль, мне таааак нравится твой гердан!  И название! Обалденная работа!  :viannen_84:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пасиб. Листя золотi, перший снiг, останнi промiння сонечка.

 

Мне б солнечный рабочий день часиков до 22-ух. Плету только при дневном освещении. Хоть и очки, лупа, доп.свет, всё-равно нужен день. Вот в вышивке, в вязании мне и ночь хороша.

А вы, мастерицы, когда плетёте-шьёте-вяжете?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×