Перейти до вмісту
ІринаТ

Помідори у власному соці

Recommended Posts

Ингредиенты:


Помідори
Сіль

med_gallery_1148_639_796520.jpg

 

Спосіб приготування

 

Перекрутити помідори через м"ясорубку, поставити варитися. З моменту закипання варити 20 хв (якщо маса дуже густа - додати трошки води). Тоді додати сіль з розрахунку 1 ст.л. на 1 л томату (суміш буде соленою).

В чисті банки розкласти помідори, залити гарячим томатним соком, поставити стерилізуватися на 15-20 хв. Закрити кришками, перевернути догори дном, вкутати до повного остигання.

З 1 кг помідорів виходить приблизно 1 л соку (залежно від сорту помідорів).

 

Примітки

 

Мені зручно закривати в літрові банки. Чудово їдять діти (страва без оцту). Зручно використовувати помідори для пасти до спагетті та в інших стравах.

Виявляється, в такий спосіб в помідорах зберігається якнайбільше  корисних речовин.

 

Джерело: багаторічний родинний рецепт

 

Перевод

Перекрутить помидоры через  мясорубку, поставить вариться. С момента закипания варить 20 мин (если масса очень густая - добавить немного воды). Затем добавить соль из расчета 1 ст.л. на 1 л томата (смесь будет соленой).
В чистые банки разложить помидоры, залить горячим томатным соком, поставить стерилизоваться на 15-20 мин. Закрыть крышками, перевернуть вверх дном, укутать до полного остывания.
Из 1 кг помидоров получается примерно 1 л сока (в зависимости от сорта помидоров).
 
Примечания
 
Мне удобно закрывать в литровые банки. Прекрасно едят дети (блюдо без уксуса). Удобно использовать помидоры для пасты к спагетти и в других блюдах.
Оказывается, таким образом в помидорах сохраняется больше полезных веществ.
 
Источник: многолетний семейный рецепт

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А у меня бич: ни один рецепт не подошел на все сто!!!

Половина банок обязательно стреляет...

Правда, в прошлом году не стерилизовала...

Так в рецепте было написано!!!

Буду пробовать!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я чомусь боюся не стерилізувати. Так можна робити , коли в рецепті є оцет. А коли нема - я б не ризикнула. 

А може у Вас ключ поганий, не дотягує до кінця, повітря потрапляє і починаються непотрібні процеси. Я як закриваю банку, перехиляю догори дном і пробую по контуру пройтись серветкою, якщо щось пропускає, з"являються крапельки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І сюди несу  звіт з "помідорного" дня. Ще так не закривала ,але вирішила спробувати.

Помідори збивала  в комбайні. Простерилізувала,мабуть, десь біля 30 хв.

Про враження і смак  відзвітую вже коли  скуштуємо.

Дякую  за рецепт!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не пройшло і пів року.....

Ось нарешті я відзвітую за ці помідори!

Закриваю за цим рецептом вже четвертий рік. Мені подобається,що без оцту і без заморочок. Помідори їмо з картопелькою чи макарошками,а соус йде до голубців,капусти,борщу...

 

IMG_20190816_195256.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×