Jump to content
Магда

Помідори консервовані з аличею

Recommended Posts

 

Ингредиенты:

Помідори - 5 кг

Морква - 5 шт. середніх

Цибуля - 5 шт. середніх

Перець болгарський м'ясистий - 5 шт.

Алича жовта - 28 шт. на банку

Часник - 5 зубчиків на банку

Перець горошком, лавровий лист, гвоздика

Суцвіття кропу

 

Для розсолу на 1 літр води
1 ст.л. цукру +
1 ст.л. з чубчиком солі

20210705_195326.thumb.jpg.e516f30e59ede59eb4d6a12aa81ffcc5.jpg

 

Метод

 

Ставимо на плиту 2 каструлі. Одна просто з водою, інша з розсолом. Дати закипіти. В друшляк викласти порізану кільцями моркву, декілька раз опустити-підняти в розсіл (пробланширувати), розкласти в заздалегідь випарені банки. Так само поступити з усіма овочами, можна залишити на банку по четвертинці болгарського перцю, аби його покласти вже з самого верху, бо між помідорами та кришкою залишається якраз для нього місце.

Помідори так само пробланширувати, але в каструлі з чистою водою ( каструля з розсолом в цей час кипить на повільному вогні). Час бланширування помідор залежить від їх розміру та щільності. Головне не допустити аби вони порепалися, я свої великі та м'ясисті приблизно 2 хв. бланширую, але то все на око та навпомацки. Помідори розкласти в банки, зверху додати пробланширований в розсолі кріп з часником, перець горошок, лавровий лист та гвоздику. Залити киплячим розсолом, закатати. Перевернути догори дном, добре вкутати банки. Так залишити на добу, далі поступово розкривати аби вихолоняли.

Я закриваю в таких великих 4-х літрових банках з широкою горловиною. Люблю великі м'ясисті помідори. Пропорції розрахувала саме на такі банки, в мене виходить десь 5-6 банок, залежить від розмірів помідор і кількості інших овочів. Моя мама закриває в трилітрових банках, то на банку бере 20 ягід аличі.

Для мене це найсмачніші помідори, вони мають саме помідорний смак та запах, не мають ні різкого кислого присмаку, ні запаху аличі. У нас з'їдаються всі овочі з банки, крім аличі, навіть морква. 

20200823_141432.thumb.jpg.7891c307135b483893ad3a86686d0fdb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

В тому році робила я такі помідори. Тіки не з аличою, у у мене була синя слива. Типа венгера, тіки крупна. Слави ті ми перші витягувати, кто скоріше успіє. Поомидори теж вкусі, но вони обияні, а вот за словами чують не до скандалу, бо їх було мало в бранці, 6 штук всього. В цьому році робить не планірую, пару банок залишилось с прошлого року. Но рецепт візьму на заметочку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×