Jump to content
Akvarel

Электрогриль Vinis VMO-150

Recommended Posts

Дівчата, зацікавила мене така штукенція електрогриль Vinis VMO 150. Таке собі поєднання аерогрилю і мультипічки. Має багато всяких прибамбасів -решітки, шампура, барабан, сітка і т.д. Чаша з керамічним покриттям. Підходить мені все і ціна і комплектація. Тільки невпевнена на рахунок нагріваючого елементу - галогенна лампа. В інтернеті купа інформації як за так і проти. Багато пишуть, що впливає на їжу, правда не пишуть чому. Мікрохвильовкою не користубся власне з тих міркувань, що іжа приготовлена в ній не така вже й користа. Тому і стримує від покупки галогеновий нагрівач, хоча конкретноі інформації про його шкідливість не знайшла.

Цікавить ваша думка на рахунок:

-галогенового нагрівача

-самої фірми Vinis (може хтось має їхню техніку)

- який термін служби галогенового нагрівача, чи можна його поміняти, якщо перегорить

-ну і власне, ваша думка на рахунок самої моделі Vinis VMO 150

post-2389-0-49547700-1506415480_thumb.jpgpost-2389-0-16374800-1506415490_thumb.jpgpost-2389-0-07576800-1506415503_thumb.jpgpost-2389-0-60913500-1506415515_thumb.jpg

Галочка, не могу судить о всех " винисах", но первая сушилка у меня была именно этой фирмы. Она сломалась через месяц. Потом еще раза 3-4 я ее ремонтировала. Но в полную негодность она пришла, когда все поддоны для сушки просто развалились на мелкие кусочки. Может мне попалась такая? Но с тех пор, мне , этой этой фирмы , ничего не хочется(((((

Дівчаточка, ще знайшла аерогриль hotter, по хорошій ціні. Тому хочу спитати власників аерогрилів:"Він мені потрібен?"

Хочу для картоплі фрі і розігріву іжі (замість мікрохвильовки).

Будь ласка поділіться своіми враженнями, чи користуєтеся аерогрилями чи припадають пилюкою в шафці?

Галочка, мне кажется, аэрогриль не очень подходит для разогрева . Хотя... это я говорю о своем использовании.

И для фри, лучше фритюрница. Насчет пылиться)), у меня в деле, пылью не припадает))))

Может Танюшка Фрончик появится, она больше погимает в девайсах)))

@Natali06,@Akvarel,еду не разогревают и не пробовала.

Нужен ли? Мне- да. Он у меня второй по счету аэрогриль,и этот уже такой затяганный,пользуюсь постоянно.вот даже вчера что то вечером вдруг захотелось пиццу. Тесто лежало в нулевой камере. Раз раз и готово. Утром омлет с овощами.

Но я пользуюсь всем,что у меня есть,кроме пароварки и медленноварки.

Мне даже не еда интересует,а сам процесс)))

Я люблю аэрогриль,честно. Покупала б я Хоттер...не знаю,смотря сколько стоит.если дорого- нет,меня ведь полностью устраивает мой Аэрогриль. И дочка моя,не такая уж продвинутая хозяйка как мы)))), аэрогриль считает девайсом номер 1.

Дівчаточка всім дякую хто відгукнувся. Купила б/у Hotter econom. З доставкою обійшовся за 400 грн. Вчора робила курячі крильця. Вийшло супер. Надіюся, що буде працювати без збоів )))) Пішла в розділ - Рецепти для аерогриля.