Jump to content
Sign in to follow this  
My Ukraine Cook

Желе Пташине молоко

Recommended Posts

Ингредиенты:

250 мл *2 шт сметани
250 мл концентрованого соку вишні
(підходить сік з  вишні
закритоїу власному соку)
250 мл*3 шт склянки води
450 гр цукру
3 ст. желатину
3 ст. какао
2 п. ванільного цукру

зображення_viber_2022-07-07_09-19-35-761.jpg

 

Метод

В каструльку вилити воду і засипати желатин, перемішати віночком, щоб не було грудочок, і відставити на 5-10 хвилин, після каструльку ставимо на повільний вогонь і постійно помішуючи розчиняємо желатин у воді. Будьте обережні, не доводьте рідину до кипіння.
Готуємо 1 шар у мисці з'єднуємо цукор (150 г) + какао, перемішуємо вінчиком, додаємо сметану, збиваємо міксером до моменту, коли цукор розчиниться сметані(обережно не перебийте сметану на масло). Наливаємо желатинову воду в склянку (250 мл) і додаємо в шоколадну суміш, перемішуємо, розливаємо по тарілочках в яких будіть подавати желе. Ставимо в холодильник застигати не менше ніж на 25 хвилин.
Коли 1 шар застиг, готуємо 2 шар у мисці з'єднуємо цукор (150 г) + ванільний цукор, перемішуємо вінчиком, додаємо сметану, розмішуємо в однорідну масу. Наливаємо желатинову воду в склянку (250 мл) і додаємо в суміш, перемішуємо, розливаємо рівномірно)) Ставимо в холодильник застигати не менше ніж на 25 хвилин
Коли 2 шар застиг, готуємо 3 шар вишневий сік змішуємо з цукром (50 г), перемішуємо вінчиком, щоб розчинився цукор. Потім виливаємо желатинову воду, що залишилась, перемішуємо і розливаємо. Теж ставимо в холодильник застигати)
Желе Пташине молоко готове)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×