Перейти до вмісту
Коник

Перлова каша з кунжутом в мультиварці/скороварці

Recommended Posts

Ингредиенты:

Перлова крупа 2 мірні стакани
мультиварки (приблизно 300 мл)


Морква 1 шт середня
Цибуля 1 шт середня
Сіль за смаком
Олія рослинна

large.8a301a25-273d-4b7d-8dd1-b1744d8cf616.jpg

Метод


Готувала на дві мірні чаші від мультиварки перлової крупи. Гарно промила, залила холодною водою, так щоб гарно покрило зверху (на 2-3 пальці, це не суттєво, потім її все одно будимо зливати, а якусь частину крупа вбере в себе), доводимо до кипіння і залишаємо на пару годин.
Я не люблю слиз, який дає крупа, тому я її знову промила, але це не обов’язково, відцідити на друшляку.
Тепер обсмажуємо до приємного запаху на сухій пательні нашу перлову крупу, перекладаємо її в мультиварку.
Обсмажуємо на сухій пательні кунжут, до золотистого кольору і теж в мультиварку.
Цибулю ріжемо кубиками, пасеруємо на пательні на рослинній олії під кришкою (можна без кришки, як вам більше подобається), після того як він став прозорим, додаємо натерту моркву і також обжарюємо, перекладаємо в мультиварку.
Додаємо сіль, воду ( співвідношення 1:2, тобто я додала води 4 мірні чашки мультиварки).
Я готувала в мультиварці на програмі «гречка», а також в скороварці на високому тиску- 7 хвилин.
Дуже цікавий смак, спробуйте, сподіваюсь вам також сподобається, навіть, якщо ви не їсте перлову кашу, а якщо любите, то тим паче повинно сподобатись.

Примітки

Хочу поділитись цікавим рецептом перлової каші з кунжутом. Готую її вже дуже давно, вже і не згадаю, що мене змусило її приготувати. Справа у тому, що у мене крім гречаної каші та рису, у вигляді полову, ніякої каші в сім'ї не їдять, навіть кутю ми варимо з рисом і дуууже мало. Мабуть зацікавив рецепт, ну і хотілось якогось різноманіття, ось і спробувала, і вам дуже раджу. Кунжут додає їй якогось цікавого присмаку.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ех, якби я їла каші... Дуже любила перловку, але додати кунжут ніколи не  прийшло б до голови. 

Дякую. за рецепт

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ух ти, як цікаво! Я часто готовлю перловку, відкрила її для готовки рік назад. Але я роблю просто як варену крупу в скороварці, вона в мене виходить розсипчата, розварена. 

За кунжут не знаю, але з морквою і цибулькою обов*язково спробую! Дяка за рецепт.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 хвилини тому, справжня господиня сказав:

Ух ти, як цікаво! Я часто готовлю перловку, відкрила її для готовки рік назад. Але я роблю просто як варену крупу в скороварці, вона в мене виходить розсипчата, розварена. 

За кунжут не знаю, але з морквою і цибулькою обов*язково спробую! Дяка за рецепт.

Спробуйте, а потім спробуйте с кунжутом. Взагалі я дуже люблю горішки, насіння, кунжут, то мені дуууже смачно! Надіюсь і Вам сподобається.

Змінено користувачем Коник

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я перловку взагалі не їм. :stidno: І чоловік її не любить.  Каже, що в армії наївся :girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, УкраІнка сказав:

 І чоловік її не любить.  Каже, що в армії наївся :girl_haha:

У мене чоловік так відмовлявся гороховий суп їсти, казав, що в армії його на все життя наївся) Це було, як тільки ми одружилися, весь час питаю, що хочеш на обід, і пропоную меню. Декілька раз "зачитувала" гороховий суп - ні категоричне і все. А я ж вперта :) та і люблю я дуже гороховий суп) Якось "без оголошення" взяла і приготувала таки свій гороховий суп, а він же ж у мене суп-пюре, на молоці, з копченостями :) О, все, тепер коли тільки запитаю: який суп хочеш - відповідь одна :) А ще я так потихеньку присадила його і на горохову кашу ;)

А перловку якось я ніколи і не готувала, треба таки цей рецепт спробувати, цікаво дуже. У нас, видно, якесь упередження проти совєцького общєпіту, тому ми мало і готуємо перловки, гороху, ячмінної каші, але ж те, що готували з них в совєцьких столовках - це ж було знущання над продуктами і людьми. Треба викорінювати старі травми, завтра сходжу куплю перловки, приготую цю кашку, тим більше і телятину якраз купила, гарнір вже знайшла. Було б світло.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Магда сказав:

 Треба викорінювати старі травми, завтра сходжу куплю перловки, приготую цю кашку, 

Так і я в минулому році знов відкрила для себе перловку. Мої дівчата-квартирантки презентували мені пару пачок, бо їх вже закормили тією перловкою та горохом на гуманітарку. Прийшлося навчитися її готувати, добре, що маю скороварку. І так ця каша нам сподобалася, що дуже часто готую. Але всеж вона тріііішечки "музикальна".:d_daisy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×