Перейти до вмісту
fronya40

Яблучний пиріг ( Apfelwein-Kuchen)

Recommended Posts

Ингредиенты:

кругла форма 26-28 см

 

ТІСТО :Яйце - 1  шт

Цукор 125 гр

Ваніл.цукор

Масло вершкове  125 гр

Вода - 1 ст.л

Борошно - 250  гр

Розпушувач 1,5 чайн.л

НАЧИНКА :

Яблука-1 кг

кориця за смаком

2 упаковки ванільного цукру ( в мене док. Оеткер)

600 мл ябл.сидру

2 пачки пудинга докт.Оеткер

400 мл 30 %  вершків

2 п загущувач для вершків

фото.png

 

Метод

Робимо тісто :

Змішайте борошно з розпушувачем в мисці для змішування,добавте масло і  решту інгредієнтів і ретельно все вимішайте в шар тіста. Розкачайте 2/3 тіста на основі форми та кілька разів проколіть виделкою. Решту тіста покладіть його на край форми і притисніть до форми, щоб залишився бортик висотою 3-4 см.

Робимо начинку: 

Яблука почистити і нарізати тонкими шматочками. Зверху посипати трохи кориці. У великій каструлі зваріть пудинг з порошку пудингу згідно з інструкцією на упаковці, але з 600 мл яблучного вина і 200 г цукру. Одразу вмішайте скибочки яблук у гарячий пудинг. Рівномірно розподіліть суміш по тістові . Поставте блюдо на решітку в духовку на 170 гр приблизно 1 год.

Після закінчення випікання залиште пиріг остигати у формі на решітці.  Коли повністю  пиріг охолоне- витягніть його з форми. Збийте вершки зі стабілізатором для вершків і цукровою пудрою до міцної піни, викладіть на остиглий корж і посипте какао.

Пиріг  дуже добрий і гарний. Легко готувати. Найдобріший коли стояв добу.

Фото не моє. Але точно такий і вийшов.

я його знайшла на сайті 
 

Прихований текст

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікавий пиріг! А пудинг на сидру мене підкупив))

Гляну в маркетах того Откера і собі)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розумію,що це вже буде друга назва і другий пиріг. Але зробила з пакету заморожених ягід і замість сидру- вишневий сік з пакету. Це неперевершено!!! Мені сподобалось більше . І я хочу попробувати білки взбить замість вершків і запекти.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щось цей рецепт повз мене пройшов, а цікавий. Неодмінно спечу, тільки без вершків, а з безе, Таня правильно думає. І пудінг в мене є, чекає свого часу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вже готую. Одне,що може це помилка ,зробила мокре безе. Треба,щоб пиріг був наполовину готовий. Бо безе робиться швидко, боялась ,щоб воно не застигла ( в мене мало досвіду). Дивлюсь у духовку,красиве . І я роблю в 2 х маленьких (20 см) формах.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ой,ні. Коли я покрила білком,то начинка стала друга на смак. Коли вона " голенька",цей пудинг насмачніший. Він запікається. А тут як варення. Добре,але вареня.  

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, fronya40 сказав:

Ой,ні. Коли я покрила білком,то начинка стала друга на смак. Коли вона " голенька",цей пудинг насмачніший. Він запікається. А тут як варення. Добре,але вареня.  

Таня, а якщо спочатку запекти "голенького" пудінга, а потім вкрити пиріг білками і знов запекти або під гриль?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×