Перейти до вмісту

Recommended Posts

 

Ингредиенты:

Риба червона - 300 гр

Корінь селери - 0,5 шт. маленького

Пастернак - 0,5 шт.

Корінь петрушки - 1 шт.

Картопля - 3 шт.

Морква - 1 шт.

Цибуля - 1 шт.

Часник - 2 зубчика

Перець горошком чорний, білий, рожевий

Насіння кропу, фенхелю, коріанндру

Лавровий лист

Італійські трави

Зелень петрушки, цибуля зелена

20240421_135036.jpg

 

Метод

Все дуже просто і швидко.

В каструлю дрібно порізати овочі, крім часнику, залити водою, поставити варитися. Коли картопля буде напівготова - додати рибу, спеції, варити до готовності риби. Старатися варити на повільному вогні та не дуже інтенсивно помішувати, аби не поламати та не подрібнити рибу.

За пару хвилин до готовності в каструлю додати подріблену зень та порізаний слайсами часник, посолити.

Думаю, я ні для кого Америку не відкрию, але раптом комусь стане цікаво. Як і в любій страві тут дуже важливі приправи, вони роблять юшку насиченою, гармонійною. Ще хочу сказати про картоплю - я її можу взагалі не класти, тут мені головне пастернак і морква, вони дають дуже смачний солодкуватий присмак.

Ще дуже важлива складова - піджарені грінки, натерті часником - це просто "маст хев" для юшки :)

Я іноді купую цілу форель, розбираю її на філе та "супові набори" - голова, хвіст, животики. Філе засолюю, а все інше порційно морожу саме на  юшку. Сьогодні знайшла в морозильці пакетик з животиками, за півгодини ми вже обідали :)

20240421_134945.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×