Перейти до вмісту

Recommended Posts

Ингредиенты:

Борошно - 605г
Цукор  - 39
Маргарин -  20
Сіль  - 10
Дріжджі  - 19
Вода  -  332

Разом  1000 г

5442613829608085053.jpg

Метод

"Збірник рецептур страв та кулінарних виробів" 2007р. рецепт №1050

Тісто дріжджове для пиріжків смажених просте

 

Ось такий рецепт. Я вже тричі робила пиріжки і кожен раз в захваті! Єдине, я маргарин заміняю олією, бо роблю то половину рецепта, то 3/4, і розтоплювати оті грами незручно.

З цілого рецепта виходить 20 штук середніх пиріжків.

До цього я вже які тільки рецепти не пробувала! І кожного разу от щось мені було не так, смачно, гарно, але не так. А зараз все просто ідеально!!! 

Єдине мені треба краще заліпляти края, бо з рідким тістом це було швидко і просто, а тут треба інакше.

Тісто пухке, смачне, в роботі приємне. Жарю на 6 з 9 (в мене електроплита, тобто на середньому вогні).

 

Сьогодні робила на 3/4 рецепта, вийшло 16 штук. І ми з Вовою влупили ввечері по 3 пиріжка, хотіли ще, але я заборонила, і так ще паски з боків не струсили((((

Не дивіться на начинку, її в пиріжках небагато і вона трохи потаяла, то ковбаска паштетна печінкова.
Але ж смаааачнооо!!!

5442613829608085051.jpg

 

 

Україна

Дніпро

Війна росії  з Україною

День 1157

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

нагадала.. я стільки тих пиріжків переробила.. а на картопляному відварі. ми їх називали-пенсіонерські. Ох і добрячі ж.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×