Перейти до вмісту
Natali06

Солов'їна пісня

Recommended Posts

моя Солоха-Явдоха ніби носа задрала
Так є ж чим пишатися - вона УКРАЇНКА. :girl_wink: Аватарка супер.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Так є ж чим пишатися - вона УКРАЇНКА. :girl_wink: Аватарка супер.
Егеш! Є чим пишатися. Вона справжня україночка - добра господиня, моторна, спритна й гонорова, на все має свою точку зору. А ще трохи відьма! Отакої.

 

Тетянко, дякую! Сама дуже задоволена.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
маленький журнал "Рецепти господині"
Ніколи не бачила у нас у продажу. Дякую за інформацію. Побачу - обов'язково придбаю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Та вони всі, хто бореться за єдину Україну, всі камікадзе! Що, Порошенко зараз позаздриш?

 

Дівчатка, хто вивчає українську

 

Усі чоловічі прізвища, які закінчуються на приголосний та -ко, відмінюються. Правильно буде Порошенку.

 

Жіночі українські прізвища, що закінчуються на -ко, -ло не відмінюються .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

LLika:, Ліка, приймаю Ваше зауваження. То може Ви нас будете,хоча б періодично, перевірять на помилки?

 

Шукаю нам куратора!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
LLika:, Ліка, приймаю Ваше зауваження. То може Ви нас будете,хоча б періодично, перевірять на помилки?

 

Шукаю нам куратора!!!

 

Танечко, ая-яй.... не виконуеш ті домашнє завдання. :girl_210:

А як же "підручник", який я тобі дала?http://javot.net/mova/orf1.htm

 

Не відмінюються:

приклади

жіночі прізвища на приголосний та -о

 

(але чоловічі відмінюються) жіночі:

 

з Кариною Пузач, про Ларису Гайдай;

 

чоловічі:

 

з Сергієм Пузачем, про Яна Гайдая

 

Дівчатка, а ось це... ну ніяк не сприймаю.... вибачте, але я вивчала, що слово "пальто" не відмінюється.

А за новими правилами ось що:

 

деякі іншомовні слова з кінчевим наголосом Дідро, Пуччіні, пенсне, кашне, парі, колібрі, жюрі, кенгуру, кіно, метро, фламінго, кашне, рагу;

 

(але пальто відмінюється:

 

пальто- пальта- пальту і т.д.)

 

Це ж так само, як і їхала я у метрІ. Який жах.... ::0:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
А як же "підручник", який я тобі дала?http://javot.net/mova/orf1.htm

Таню, та хіба можно за дві неділі все запам'ятати і вивчити? І пам'ять вже не та, нема на це часу і здоров'я....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
А як же "підручник", який я тобі дала?http://javot.net/mova/orf1.htm

Таню, та хіба можно за дві неділі все запам'ятати і вивчити? І пам'ять вже не та, нема на це часу і здоров'я....

 

Тетянко, за два тижні (зверни увагу) звичайно не можна.

Але я сподіваюсь, що ти дуже здібна учениця. :kolobok_addon_write:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Але я сподіваюсь, що ти дуже здібна учениця

Тетяно, не хочу Вам щось обіцяти....Сама дуже прагну, як можна скоріше почати вільно розмовляти українською.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Явдошка,с кожним днем гарнішаєш! Я тільки но включила інет,дивлюся- а тут така гарнуся!!!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

fronya40:, Фронечко, ти мабудь побачила мій СВЯТКОВИЙ аватар. Але поки іде війна, я буду такою як зараз...Добре?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
LLika:, Ліка, приймаю Ваше зауваження. То може Ви нас будете,хоча б періодично, перевірять на помилки?

 

Шукаю нам куратора!!!

 

Явдошенько, я й сама не досконало володію українською мовою, а в реалі взагалі суржиком розмовляю, але якщо буду бачити помилки, то обіцяю вказувати на них :x25 (1):

 

У мене також прохання: не викай до мене, звертайся на "ти", ми ж тут єдина сім'я. До речі, моє прохання стосується всіх форумчанок :family:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

LLika:, Анжело, добре на ти, так на ти. Дякую, що обіцяєшь мені мої помилки виправлять. Для мене це дуже важливо. Я зараз, коли виходжу з хати, від мене сусіди відсахуються, бо не можуть терпіти моє "знущання" над мовою. Це виглядає жахливо! Але мені сьогодні зробили малесенький комплімент - вже моя українська трохи краще ніж була. Може збрехали????

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго раночку, дівчатка! Ось нарешті я до вас завітала. Була у відрядженні в Києві. Хочу вам сказати...............там вже модно розмовляти українською мовою. Вона повсюди. Це так приємно! Я там просто насолоджувалася! Явдошенько у тебе не аби які вже досягнення!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Явдошечка:, не сбрехала,я за собою теж помічаю,що я вже набагато краще шпрехаю,особливо після книжок,що я читаю,словесний запас поповнився добряче!!!я за цей відрізок часу ії покохала,що раніше не помічала за собою такого.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

smalinna:, Іночко, дякую, але мені здається, що всі мені роблять комплімент-утіху, як маленький дитинці. :empathy:

 

А де ти знайшла у Києві місце, де можна послухати і поспілкуватись українською? Мабудь десь у центрі! На моїх кулічках ВСІ розмовляють таким страшним суржиком! Це просто жах!!! :girl_210: :smile3:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тетянко, приєднуюсь до дівчаток... дійсно ти значно краще стала розмовляти українською мовою. :x25 (1): :ukr:

 

А де ти знайшла у Києві місце, де можна послухати і поспілкуватись українською? Мабудь десь у центрі! На моїх кулічках ВСІ розмовляють таким страшним суржиком! Це просто жах!!! :girl_210: :smile3:

 

Я займаюсь уже 20 років у нерухомості, так ось по аренді квартир люди спілкуються переважно українською мовою.

А у мого сина (студента) майже всі знайомі ровесники спілкуються виключно українською мовою, хоча все життя розмовляли на російський мові. Так же, як і ми у своїй сім'ї.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Явдоха:, я була на куренівський ринок. там в магазинах усі спілкуються на українській мові, в транспорті............усюди. А де це в тебе кулічки? А суржик це теж українська мова.........такий собі діалект. Ми вдома з мамою теж спілкуємося суржиком. На Західній Україні свій діалект, на Закарпатті - свій діалект. Тому не засмучуйся :_girl_103: . Головне в тебе є велике бажання. :klasse:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А жах був у Азарова. Це навіть не можна назвати суржиком. То було знущання. Суржик теж добре. У нас суржиком пів країни розмовляє.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
А жах був у Азарова. Це навіть не можна назвати суржиком. То було знущання. Суржик теж добре. У нас суржиком пів країни розмовляє.

 

Ось послухайте справжнього Українця (з великої букви). Тільки потрібно кілька разів передивитися, щоб зрозуміти, що дід говорить.

 

http://www.youtube.com/watch?v=opTZlzgsdS8

 

:ukr: :ukr: :ukr:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таню, я все зрозуміла з першого разу! :ukr: То мабуть тому, що я українка? :ukr: І дякую за чудове відео! :d_daisy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко, ось тобі іще порція позитиву.

 

http://www.youtube.com/watch?v=6bUbYWGEt_U

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Живчик:, Тетяночко, дякую! :ukr: Я дуже стараюсь. Всім, smalinna:, Natali06:, fronya40:, дякую вам дівчата за підтримку цього мого "проекта"! Без вашої підтримки мені було б дуже тяжко. :girl_love: :girl_love: :girl_love:

 

Сьогодні була в перукарні і мені дуже пощастило - зайшли два парубки і вони між собою розмовляли українською. Я, дивись мою аватарку, набралась нахабства та встромилась зі своєю "пикою" в їхню розмову. Шо ви думаєте??? Вони так цьому зраділи!!! Я цілу годину мала змогу слухати чисту, як струмочек, мову та "спілкуватись" з ними!!! :hy: :hy: :hy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
А суржик це теж українська мова

 

Іночко, у мене мрія - дуже хочу вивчити мову так, щоб ніяких "русізьмів" та суржика не було. А була мова, чиста мов джерельце. Вона така гарна, коли чиста,пісенна...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×