Перейти до вмісту
Natali06

Солов'їна пісня

Recommended Posts

Таню, це ваше бажання, не бачу в цьому нічого кримінального.

Я іноді спілкуюся на німецьких сайтах, і мені дуже приємно, коли шановні мною пекарі , перекладають мої питання і відповідають мені. Це є культура спілкування.

Я хочу цим сказати,що ми маємо поважати і рідну нам мову ,і мову на якій ми спілкуємося в інтернеті.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Вітаю!

Юлія, вітати мене є з чим, я дуже старанно виконую ті завдання, котрі сама собі ставлю. Але, Ви ж розумієте, що мені ще дуже далеко від вільнього спілкування та володіння мовою. Та з граматикою теж є проблеми...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Natali06:, Наталочко, голубко моя, я шуткую! Я дуже добре розумію, що мені ще далеко вихидити "в люди". Але я прагну до цього - вільно та швидко розмовляти, а ще б було краще думати українською.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
я шуткую!

Таню, так, я все розумію. І знаєте чому? Тому що дуже важко змінювати стиль мислення. Важко переходити з однієї мови на іншу. В цьому плані я заздрю мешканям західної України. Вони вміють переходити і дуже чисто, з однією мови на іншу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Живчик:, чому, із-за сьогодення? Таню, не журись...

 

Я на Майдані останній раз була 8 березня і більше не можу туди ходити, боляче... Очі заплющую і бачу ті дні, всі подробиці!

 

А що зараз зробили з Майдану? Це кіч, сором. Це моя думка і вона може бути хибна.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас зараз така тропічна злива! :fille7: Нарешті пролився дощ і стало чим дихати. Довгоочікувана гроза! Обожнюю теплі літні грози - з блискавками та громом.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
А що зараз зробили з Майдану? Це кіч, сором. Це моя думка і вона може бути хибна.

 

Таню, моя думка теж така. І в цьому я тебе підтримую.

 

У нас зараз така тропічна злива! :fille7: Нарешті пролився дощ і стало чим дихати. Довгоочікувана гроза! Обожнюю теплі літні грози - з блискавками та громом.

 

Та, так.... нареееешті )))) :fille7: І я люблю такий дощик. :party:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Живчик:, Тетянко, я теж радію, ще б пак! :fille7: Свіжість та прохолода!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іди, іди, дощику,

 

Зварю тобі борщику

 

В зеленому горщику.

 

Цебром, відром, дійницею

 

Над всякою пашницею.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іди, іди, дощику,

 

Зварю тобі борщику

 

В зеленому горщику.

 

Цебром, відром, дійницею

 

Над всякою пашницею.

 

У нас також сьогодні вночі йшов дощ! :dance2: :dance2:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шугоніть того дощику і до нас! Коли він вже прийде??? Гриміло-гриміло і стороною пішло, знову спека неможлива. А земелька як каменючка, як же картопельку вибирати???

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алцёна:, Алуся, картопельки вже не потрібен дощик. Це нам потрібен, людям та тваринам в таку спеку. Скоро осінь... Чекати вже не довго, скоро вересень.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Явдоха:, Таню, так, картоплі не треба, але нам щоб земельку вкопати, треба змочити... Навіть не в куряві-пилюці справа. Земля така твердюча каменюка, я щоб морквинку витягнути, сапкою добре замахуюсь і як киркою довбу землю. Так то пару морквинок...а 10 соток картоплі :girl-th: :shok: :shok:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас вчора в нічку був дощик.Бабуся миче фасольку на городі.Скоро до картопельки час прийде.

Дівчата,а ніхно не знае хороших перекладачів для телефона на андроїді?А то накачала всякої ф..і,яка тіки онлайн працює і то з трудом.А то зібралися поїхати відпочивати,а французької зовсім не знаем.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Галинка! Як що ніхто не відповість. У вечері чоловік прийде і скаже, що собі встановив і де взяв.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ГалинкаМалинка:,

У телефоні в додатках до телефону знаходимо Плеймаркет. Шукаємо топ безкоштовних. Знаходимо перекладач з буквою А на синьому квадраті. Встановлюємо його при wi-fi (при інтнрнете) Заходимо в настройки цього додатка і встановлюємо потрібні мови. Додаток буде працювати і без інтернету.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що зірочка? Сумуєш? Я рідко заходжу сюди...немає часу....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене теж, зовсім нема часу. :girl_cray1:

 

Сумую, Цукерочка, сумую...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, зараз така переоцінка цінностей йде, що сама дивуєшся. От багато разів слухала цю пісню і раптом... як пробило, як і нічого не знала до того!

Послухайте обов*язково цю відому пісню. Виконання - супер!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=7-ml3FQhFv0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пряничек:, Таню, дякую тебе за пісню... Сьогодні дуже багато печалі на серці. Помер Сашко, вбито батька Наталочки... :girl_cray1: :girl_cray1: :girl_cray1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Послухайте обов*язково цю відому пісню. Виконання - супер!

 

А мені зовсім не подобається виконання пісень Цісик. Як може співати від душі людина, якщо ніколи в житті не була в Україні. Не може вона відчувати, так як відчуваємо ми українці.

Ось ця пісня у виконанні Дмитра Гнатюка, то інша річ. Слухаєш його виканання і не можеш наслухатися.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зато сьогодні радість у мого старшого онука - йому купили вишиванку. Дорога правда, але в нього пів гімназії хлопців у вишиванках ходить так і він все мріяв.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×