Перейти до вмісту
Эдельвейс

Картофельная запеканка по-закарпатски "Рокот крумпли"

Recommended Posts

10 минут назад, Natali06 сказал:

Когда я  училась . у нас в группе были два парня с Хустского района. Так что " мой твоя не понимает" это я помню))))) Мы поначалу вообще ничего не могли понять...

Так ты, Наташенька, уже одной ногой наша :biggrin:!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Эдельвейс сказал:

уже одной ногой

Двумяяяя!  удочерение плюс общение !:f-0-146:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:girl_haha: Девочки, вы не забыли что это тема про Олину запеканку? В помню:oops:, но не могу не написать как сегодня рано утром читала юмореску Романа Дронюка "Пригоди на Велиґдень", очень было смешно читать, так как очень люблю этого автора! Не Закарпатский диалект, конечно, а Львовский, но, девочки, это непередаваемо написано. Если хотите, тоже почитайте: https://wz.lviv.ua/article/410660-pryhody-na-velygden 

Если понравится, то можно найти и почитать другие юморески Р.Дронюка. Увлекает и затягивает!:girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.04.2020 в 10:52, Qween сказал:

:girl_haha: Девочки, вы не забыли что это тема про Олину запеканку? В помню:oops:, но не могу не написать как сегодня рано утром читала юмореску Романа Дронюка "Пригоди на Велиґдень", очень было смешно читать, так как очень люблю этого автора! Не Закарпатский диалект, конечно, а Львовский, но, девочки, это непередаваемо написано. Если хотите, тоже почитайте: https://wz.lviv.ua/article/410660-pryhody-na-velygden 

Если понравится, то можно найти и почитать другие юморески Р.Дронюка. Увлекает и затягивает!:girl_haha:

Анюта,Дронюк з Івано-Франківської області м.Городенка псевдонім Вуйко Місь  https://www.facebook.com/groups/780134832369723/ .Ми його обожнюємо.він земляк наш.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, ГалинкаМалинка сказал:

він земляк наш.

 

Галюся, я б теж пишалася таким земляком! Про Вуйко Місь знаю, а що він з Івано-Франківщіни не знала. Дякую за інформацію:girlhand:!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Олечка, штука эта действительно вкусная! Пока искала фотик, чтоб отчёт сделать, фоткать стало нечего!

IMG_5132.thumb.JPG.74efc024ff458e0b2c23e7b419a141bb.JPG

Так шо за фото вибачайте:vkusno1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Випадково натрапила на цю тему, з подивом побачила тут Ольку з Закарпаття. Ми з нею ще з іншого форуму знайомі. А оцей Рокот крумплі дуже, дуже смачна річ!!! Я їй ще там писала. Таке блюдо знаю дуже давно, часто готую на дачі в печі Чудо. Ситне, смачне, трохи незвичне.

Олька, привіт, це Свєтта з Дніпра!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×