Jump to content
Sign in to follow this  
My Ukraine Cook

Абрикоси перетерті з цукром/Готуємо свіже варення з абрикос без варки на зиму)

Recommended Posts

Ингредиенты:

2 кг очищених абрикос
4 кг цукру
1 шт апельсин
вихід
4 л свіжого абрикосового варення)

зображення_viber_2022-07-12_08-35-39-691.jpg

Метод

Підготуємо абрикоси, їх треба ретельно промити та обсушити, зайва волога зашкодить в подальшому зберіганні. Виймаємо кісточки.
Апельсин – він додасть кислинку в абрикосовій масі, та підсилить смак та аромат абрикос, обдаємо його окропом, нарізаємо півкільцями.

Абрикоси й апельсин перемелюємо на м’ясорубку. Все з’єднуємо в одній великій мисці, гарно перемішуємо. Тепер нам потрібно додати цукру, для зберігання абрикос до 1 року ідеальна пропорція фруктової маси й цукру буде на 1 кг перемеленої маси 2 кг цукру. Цукор слугує консервантом, тому недостатня його кількість, приведе до того що абрикоси зіпсуються(заграють). - - Коли всипали цукор, дуже гарно треба перемішати. Далі миску з масою залишаємо на столі, періодично помішуючи, на 3 години до повного розчинення цукру.
Підготуємо баночки, їх треба дуже гарно помити зі содою, прополоснути під проточною водою і простерилізувати разом з кришками.
Розливаємо абрикосову масу по баночках, тільки 1 см не доливаємо до кінця, а зсипаємо цукром, роблячи таким чином цукрову подушку. Накриваємо кришечками й ставимо в холодильник на зберігання до наступного урожаю)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×