Перейти до вмісту
Коник

Ватрушка в мультиварці/ватрушка ленива/ ватрушка заливна

Recommended Posts

Ингредиенты:

Тісто:
Яйця 2 шт.
Цукор 100 (хто любить більш солодке 125 г)
Сметана 1 стакан
Масло вершкове розтоплене 50 г
Сода 0,5 ч. л.
Борошно пшеничне 160 г
Какао 50 г
Начинка:
Творог 500 г
Яйця 3 шт.
Цукор 100 г (хто любить більш солодке 125 г)
Крохмаль 50 г

large.1597750798_grey-texture-background_529200-24.jpg



 

 Метод
 

Яйця збити з цукром до однорідної маси, додати сметану, розтоплене вершкове масло.
Змішати та просіяти борошно, какао, соду та додати ці сухі складові до рідких, перемішати. Я це все роблю міксером. Тісто готове.
Чашу мультиварки змастити жиром ( я брала вершкове масло) і вилити тісто.
Готуємо начинку:
Змішати всі інгредієнти і перебити в блендері до однорідної маси. Якщо маса вийшла густою, можна додати сметани, щоб начинка була ніжнішою.
Виливаємо в середину тіста.
Ставимо випічку 1 час 15 хв.
Можна випікати в духовці, тоді вона буде трішки щільніше, але також смачна.
Дати охолонути в формі і насолоджуватись.

large.872984981_photo1674195928.jpg
Під час випічки тісто наче обволікає начинку і вона вся в тісті.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарний рецепт! Головне, що швидко робиться, якраз підійде для повсякденного приготування.

Чимось схожа на шоколадно-сирний брауні, який любить дітвора. Тому ватрушку ставлю першою в черзі на випічку)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такі фото гарні!!!  Але нема мультиварки, тому я  ставлю в чергу)  і буду у духовці пробувати робити. Дякую, за рецепт! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в какой мульте делалась выпечка? В смысле какого литража кастрюля? И какой мощности прибор? Это важно, т.к. мульти разные.

А рецепт очень заинтересовал, сделаю облизательно!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, настоящая хозяйка сказав:

А в какой мульте делалась выпечка? В смысле какого литража кастрюля? И какой мощности прибор? Это важно, т.к. мульти разные.

А рецепт очень заинтересовал, сделаю облизательно!

Доброго вечора. У мене ось така мультиварка

IMG_20230121_230645.jpg

Screenshot_2023-01-21-23-07-13-521_com.android.chrome.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ. У меня есть точно такой же Панасик! Полуживой с 2009 года! И как раз в нем выпечка еще работает. Ради выпечки и держу его, не избавляюсь. Значит, будет запеканка.

У меня еще есть и другие три мульти , там мощность и литраж другие. Поэтому и спрашиваю про оригинал в рецепте, чтобы под свои иные адаптировать.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, настоящая хозяйка сказав:

Спасибо за ответ. У меня есть точно такой же Панасик! Полуживой с 2009 года! И как раз в нем выпечка еще работает. Ради выпечки и держу его, не избавляюсь. Значит, будет запеканка.

У меня еще есть и другие три мульти , там мощность и литраж другие. Поэтому и спрашиваю про оригинал в рецепте, чтобы под свои иные адаптировать.

У мене теж старушка 2008 року))))). У мене співробітниця пекла в духовці, т.я. нема мультиварки, то теж смачно вийшло але вона була трохи щільніша ніж моя.

Дуже зручно, що вона легко і швидко робиться, без заморочок. В цей раз тільки все поставила в мультиварку, як вимкнули світло, нічого простояла, привіт, як дали- включила і все чудово вийшло

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Коник сказав:

 В цей раз тільки все поставила в мультиварку, як вимкнули світло, нічого простояла, привіт, як дали- включила і все чудово вийшло

Оце саме класне в теперішній час!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І цей рецептик освоєно:girlprik:

Додано в частовикористовувані, бо те, що дітвора любить. Я тісто закидаю в чашу мульті, а вони хором: " о, це в нас брауні буде:smile5:?!!"

Пікся вночі, то ж куштуватимем на сніданку.

Але чомусь в мене не обволокло тісто начинку? Може дуже густе получилось? Я його лопаткою по чаші розрівнювала- розтягувала:girl_cookins:

20230201_214203.thumb.jpg.5c89fb4674cf34e86edc89b3d672a23e.jpg

Ось так сирим, і після випічки майже так само. На смак то не впливає, але цікаво стало:mda:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тісто має бути як густа сметана, воно виливається, а відродження наука трохи густіша в важча, тому воно і огортає начинку. Дівчата на роботі, хто пік цю ватрушка теж дивувались, як це відбувалось, але у всіх творог накрило або майже накрило тісто. Я нічого не розрівнювала, просто вилила тісто, а потім в середину вилила начінку, зразу наче маленький ободок тіста, а потім, в процесі випічка повністю покрило, навіть зверху тіста ставало більше ніж знизу. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Коник сказав:

Тісто має бути як густа сметана, воно виливається, а відродження наука трохи густіша в важча, тому воно і огортає начинку. Дівчата на роботі, хто пік цю ватрушка теж дивувались, як це відбувалось, але у всіх творог накрило або майже накрило тісто. Я нічого не розрівнювала, просто вилила тісто, а потім в середину вилила начінку, зразу наче маленький ободок тіста, а потім, в процесі випічка повністю покрило, навіть зверху тіста ставало більше ніж знизу. 

Прийдеться ще раз пекти:girl_184:

Хочу, щоб і в мене огорнуло тісто начинку)

Але в розрізі на ватрушку схоже!

20230202_142322.thumb.jpg.f5a55ddb29994b8964bb758192e2635a.jpg

І смачно!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробила я сьогодні цю Ватрушечку в мультиварці. Є у мене і Панасонік мультя, но я випкала в другий мульті. Творога  було всього 320 г, 2 пачки по 160 г, маловато, но что уж було.Начинка полностью утопилась в тексті.

20230212_173706.thumb.jpg.77ccfbdb4da86f77bf9d09c882a8a2ce.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Які у вас елегантні ватрушки! Начинка білосніжна, однорідна, наче мусова!

А моя точно лінива:girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×