Jump to content
Sign in to follow this  
спокусницЯ

Соус вишневий до м'яса

Recommended Posts

Ингредиенты:

1 л банку вишень без кісточки
(я брала 750г)

8 ст. л. цукру ( 174 г)

1 ст. л. солі ( без верха) 

1 ч. л. суміш мелених перців

1 ч. л. гострого червоного перцю
( я дала 0,5ч.л., ми гостре не полюбляємо) 

30 г. приправи Каррі 

2 головки часнику

1 ст. л. 9% оцту

50 мл води

2 ст. л. кукурудзяного крохмалю

404160177_721964426189929_7416000199132967996_n.jpg

Соус дуже смачний, пікантний! До м'яса, в шаурму чудове доповнення, якщо ви полюбляєте солодкі соуси. Тепер в нашій сім'ї це другий улюблений соус ( перший  Кетчуп перцевий  ) 

Вишні свіжі або морожені, без кісточок,  пробити   блендером або перекрутити на м'ясорубку. Я робила вже в грудні, тому вишні з морозки. Вишню, цукор, сіль, спеції, подрібнений часник і оцет готуємо на повільному вогні, помішуючи, 30 хвилин. Розвести крохмаль у воді, додати до соусу, проварити ще 5 - 7 хвилин.  ( Я  на початку вишні крутила на  м'ясорубку, тому на цьому етапі   пробила блендером, щоб консистенція була однорідна.  Думаю, що і з свіжими вишнями теж так буду робити. Мені здається, що якщо одразу пробити блендером маса буде    більш пригорати, а коли вона типу шматочками  шанс пригоріти меньше. ) Розлити соус по   банках і закатати або просто  під кришку капронову і після вистигання в холодильник.

(Приблизний вихід вишневого соусу, близько 550 - 600 мл.) 

P.S.  В морозці ще багато різних пюрешок з фруктів. Думаю, що потрібно спробувати і з іншими, наприклад, зі сливою  чи малиною. Зроблю, поділюсь враженнями. 

Робила з пюре сливи, аличі, трішки вишні і трішки малини. І мені і сину цей варіант навіть більш сподобався, ніж з вишні.

412251286_743905477645025_4872736479020061475_n.jpg