Перейти до вмісту
спокусницЯ

Соус вишневий до м'яса

Recommended Posts

Ингредиенты:

1 л банку вишень без кісточки
(я брала 750г)

8 ст. л. цукру ( 174 г)

1 ст. л. солі ( без верха) 

1 ч. л. суміш мелених перців

1 ч. л. гострого червоного перцю
( я дала 0,5ч.л., ми гостре не полюбляємо) 

30 г. приправи Каррі 

2 головки часнику

1 ст. л. 9% оцту

50 мл води

2 ст. л. кукурудзяного крохмалю

404160177_721964426189929_7416000199132967996_n.jpg

 
 
Соус дуже смачний, пікантний! До м'яса, в шаурму чудове доповнення, якщо ви полюбляєте солодкі соуси. Тепер в нашій сім'ї це другий улюблений соус ( перший  Кетчуп перцевий  ) 
 
Вишні свіжі або морожені, без кісточок,  пробити   блендером або перекрутити на м'ясорубку. Я робила вже в грудні, тому вишні з морозки. Вишню, цукор, сіль, спеції, подрібнений часник і оцет готуємо на повільному вогні, помішуючи, 30 хвилин. Розвести крохмаль у воді, додати до соусу, проварити ще 5 - 7 хвилин.  ( Я  на початку вишні крутила на  м'ясорубку, тому на цьому етапі   пробила блендером, щоб консистенція була однорідна.  Думаю, що і з свіжими вишнями теж так буду робити. Мені здається, що якщо одразу пробити блендером маса буде    більш пригорати, а коли вона типу шматочками  шанс пригоріти меньше. ) Розлити соус по   банках і закатати або просто  під кришку капронову і після вистигання в холодильник.
 
(Приблизний вихід вишневого соусу, близько 550 - 600 мл.) 
 
P.S.  В морозці ще багато різних пюрешок з фруктів. Думаю, що потрібно спробувати і з іншими, наприклад, зі сливою  чи малиною. Зроблю, поділюсь враженнями. 
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робила з пюре сливи, аличі, трішки вишні і трішки малини. І мені і сину цей варіант навіть більш сподобався, ніж з вишні.

412251286_743905477645025_4872736479020061475_n.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×