Перейти до вмісту
Natali06

Солов'їна пісня

Recommended Posts

Живчик:,

Тетянко, ось дивись який я тобі чудовий сайт знайшла для вивчення української мови http://javot.net/mova/movva.html

 

Дякую, дякую, дякую!!!!!!!! :d_daisy: :d_daisy: :d_daisy: :d_daisy: :d_daisy: :klasse: :girl_love:

 

Я завжди знала, що є справжні друзі на світі!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Люлёк:, Лілечко, у мене Ёё. А як перевести на апостроф?

 

Потрібно перевести на українську мову.

 

У мене "ё" тількі на російській мові. Апостроф , коли я переходжу на українську.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Люлёк:, Лілечко, у мене Ёё. А як перевести на апостроф?

 

Потрібно перевести на українську мову.

 

У мене "ё" тількі на російській мові. Апостроф , коли я переходжу на українську.

 

Лілечко, у тебе нормальна клава, де на букві "ё", коли переключити на укр. розкладку знаходиться апостроф. А у нас с Тетянкою дивна клава... :mocking: Коли ми переходимо на українську, то так і залишається буква "ё". :neznau:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лілечко, у тебе нормальна клава, де на букві "ё", коли переключити на укр. розкладку знаходиться апостроф. А у нас с Тетянкою дивна клава... :mocking: Коли ми переходимо на українську, то так і залишається буква "ё". :neznau:

 

Ну і як тут не відповісти: " Ё моё" :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

треба перейти на англійську клаву та натиснути "ё" і буде апостроф "солов`їна"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
треба перейти на англійську клаву та натиснути "ё" і буде апостроф "солов`їна"

 

Юля, знову переходити на англійську???? :girl_mad: :neee: :neee: :neee: Я вже замахалась переходити - туди-сюди, туди-сюди!

 

Так раділа, що нарешті мені встанолено українську раскладку! Так ні - немає нічього в світі досконалого!!!! "Піду собі в садочок, наїмся черв`яків!" Це апостроф у мене по твоєму, а цей апостроф - " ' " , коли я натискаю на "Э", тільки на англійський раскладці.

 

Тепер виправи, будь ласка, мої помилки. :girl_curtsey:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене апостроф ставиться так: тримаючи Альт, набираю 0146. На ё ё і вискакує, а стрибати між розкладками - ліньки, звикла до комбінації

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
треба перейти на англійську клаву та натиснути "ё" і буде апостроф "солов`їна"

 

Юля, знову переходити на англійську???? :girl_mad: :neee: :neee: :neee: Я вже замахалась переходити - туди-сюди, туди-сюди!

 

Так раділа, що нарешті мені встанолено українську раскладку! Так ні - немає нічього в світі досконалого!!!! "Піду собі в садочок, наїмся черв`яків!" Це апостроф у мене по твоєму, а цей апостроф - " ' " , коли я натискаю на "Э", тільки на англійський раскладці.

 

Тепер виправи, будь ласка, мої помилки. :girl_curtsey:

 

Тетянко, не переймайся. :empathy: Скільки тих слів з апострофом.... геть дріб'язок. :003:

"По-твоему" пишеться через дефіс. В українский мові нема префіксу -рас-. Тому- "розкладці".

І щось твій апостроф дивиться не в ту сторону. :) Треба нахил не на ліво, а на право. Ось так '.

А взагалі успіхи єсть. Так тримати. :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В мене апостроф ставиться так: тримаючи Альт, набираю 0146. На ё ё і вискакує, а стрибати між розкладками - ліньки, звикла до комбінації

 

Поясни точніше, будь ласка. Що де вискакує? Натиснула я Альт, набрала комбінацію 0146. В полі відповіді пусто. Дальше що?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
А взагалі успіхи єсть. Так тримати.

 

Тетяночко, дякую! :d_daisy: Мені дуже, дуже приємно! :girl_blush: Окрема подяка за виправлення моїх помилок...

 

Щоб таке придумати, щоб наша тема була б жвавишою... Може у кого є якись ідеї ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий ранок всім!

 

Ідея є- потрібно давати завдання по перекладу з російської мови на українську таким , як я.

 

А гуру будуть виправляти помилки.

 

Так і мову вивчимо, і багато нових словосполучень дізнаемось.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Живчик:, Можливо, тут теж якісь налаштування треба...Але наче то є стандарт.. Ось знайшла в інеті:

Трапляється так, що апостроф можна поставити, лише використовуючи таблицю символів. У такому випадку допоможе комбінація символів 0146 з натиснотою клавішою ALT.

 

Є твердження, що апостроф можна ставити за допомогою комбінації ALT+39, але це не зовсім так, оскільки при збільшенні зображення ви побачите, що це не апостроф, а одинарні лапки, які цією комбінацією як відкриваються, так і закриваються.

 

Звичайно, можна два рази натиснути ALT+39, а потім попередній символ видалити, так ви отримаєте апостроф, але навіщо такі складні речі, просто ALT+0146 і жодних проблем.

 

Також можна змінювати розкладку клавіатури на англійську та вибирати клавішу, що знаходиться зліва біля клавіші вводу (ENTER), але в такому випадку дуже багато маніпуляцій з клавіатурою.

Циферки я набираю на цифровій клавіатурі з увімкненою клавішею НумЛок...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Люлёк:,

Ідея є- потрібно давати завдання по перекладу з російської мови на українську таким , як я.

 

А гуру будуть виправляти помилки.

 

Добрий ранок! :hy: Ліля, дуже гарна ідея! Пітримую.

 

А ще які ідеї будуть???

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Звичайно, можна два рази натиснути ALT+39, а потім попередній символ видалити, так ви отримаєте апостроф

 

Два рази нічого не треба натискувати і видаляти. Пишемо слово солов(ALT+39)їна. Апостроф сам поставиться. В крайньому випадку, якщо нічого не виходить і перемикатись на англ. розкладку не зручно, то можна на місці апострофа * поставити. (Солов*їна)

 

Коли я собі міняла Windows 7 при установці випадає питання, яку систему бажаєте встановити. Раніше я вибирала Стандартная і були проблеми з апострофом, потім поставила галочку напроти Максимальная і тепер у мене апостроф на літері ё.

 

На ХР у мене була програмулька, яка дозволяла будь-які символи позміщувати на будь-яких кнопках, тобто підлаштовувати клаву під себе.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А може спробуємо таке собі оповідання - один починає речення (будь-яка тема - це може тема Україна і міста, різне) а другий продовжує другим реченням. Так у нас вийде цікаве оповідання про нас, про нашу країну очима всіх нас :oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Циферки я набираю на цифровій клавіатурі з увімкненою клавішею НумЛок...

 

Ага... ось де собака зарита... :)

Спробую комбінацію 0146 з натиснутою клавішою ALT. Солов’їна, тим’ян

А тепер ALT+39 Солов'їна, тим'ян

 

Ура... получилось... :party: Дівчатка, дякую. І перший і другий варіанти спрацьовують. :10:

Тільки невелика різниця в нахилі апострофу. Якось у першому варіанті (0146 з натиснутою клавішою ALT) красивіше. :hy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
:d_daisy: Так, і мені красивіше з 0146, тут це не дуже помітно, а у Ворді гарно все видно!!.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Люлёк:, smalinna:, дівчата, добрий ранок! :hy:

 

Дуже хороші ідеї! :goood: Але нас недостатьнье(?)... Я и Лілечка - початківці, а Іна(?) - ? Чи починаємо втрьох, потім до нас приєднаються бажаючиє?

 

Там де я маю сумніви в написанні слова, я у дужках буду ставити знак питання. Добре?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
недостатьнье(?).

недостатньо

приєднаються бажаючиє?

бажаючі

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

N@T@:, Наталочко, дякую за підказочки. А як з ідеями?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, хто буде нас навчати? Хто візметься за цю чорну працю?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
А як з ідеями?

Тетянко, я після вчорашніх подій почуваюся морально геть погано, так наплакалася, спустошена, голова не варить зовсім. :girl_cray1: :girl_cray1: :girl_cray1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мої красуні,нам треба бути мужніми....це війна,ми ніяк не можемо вплинути на це..мені піднімає дух те,що ви разому зі мною,що ви єдині зі мної,що означає- ви мої рідні :ukr:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

fronya40:, я це розумію, але людські емоціі моментами перемагають. Хоча нам необхідно триматися, дякую за підтримку :girls-hug: :ukr:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

N@T@:, я це знаю,як ніхто....сама плачу без кінця...як бачу кліпи,наприклад,Воїни світу,сльози котилися по щокам,що вони зробили з нами,ці упиряки????навіщо?????я мабудь відмовлюсь в знак протесту зовсім розмовляти на мові окупантів,нема сил терпіти....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×