Перейти до вмісту
Natali06

Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!

Recommended Posts

Нарешті доповзла до цієї теми. І то тільки тому що на вулиці дощік з рання пішов і немає можливості робити  в огороді. Щось я зовсім погрязла в ньому. А ще відсутність дома тиждень роботи додала . І хоча від'їздила і поробила всі справи, да і муж щось питався робить там (оприскував виноград, перець і томати). Слідкував за синіми, щоб колорад не залетів.  Но приїхала і все по новій.  Подвязка помідорів, пасинки, прополка і рихленіє. Трави  не багато, грядки чисті і це радує, поки справляють з нею, виковирює де зростає. Натянули тіньову сітку над помідорами і огірками. Шпалерну сітку для огірків. 

По урожаю - де радує, а де і сльози. Сльози це вишня і черешня. Вишні навіть варенички ні а з Ч ього зробити. З кило вишні обірвал муж перед моїм від'їздом, що  з'їли, трохи заморозила( один пакетик). А черешню він не обриваю, держав до мого приїзду, з 2 дерев маленьке відерце. Но половину у смітник, червячок. Приїхала і как раз малина почалась, вже 2 раза по відерцю зібрала. Порічки обірвала, чорна сиородина ще на кущах. Яблок , групи трохи є.

Огірки тіки починаються, ще не зірвала. Ті що рано посіяла у мене не ввійшли, пересівала  насіння в землю. Кабачки вчора перший зірвала, ще три осталось на кущі. Це той кущик, один з 4, насіння які рано сіяла.  Один тіки остався, один ще Річкин зламав і два насінечка не взійшли. Ті що пізніше сіяла, тіки починають  в'язатись. 

Гарбузи теж пересівала, чомусь насіння плохо всходило.  Буряки вже є, вже можна борщик  варить. Капусту не саджаю, як і картоху. Москва є, но до неї руки не доходять прорідити. Помідорів буде багато, зав'язувались одразу китицями в 3 черги. Но верхушки вже бачу пусті китиці, жара пішла. Одна помідорка вже висить трохи красненька.  Сині теж наливаються, но ще маленьки для збору. А перець  солодкий вже їмо і на салат. Посадила новий для себе сорт перця -Карло паприка солодкий. Кущі ломяться от плодів. Вот тіки що сфоткала, це крайній кущік з доріжки під дощем фоткала. Вчора  з нього  3 перчинки на салат зрізала.20230626_104848.thumb.jpg.1b726c1d664df432e54389c234eede84.jpg

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.06.2023 в 09:58, Natali06 сказав:

Королеву тіні я вам показала , а тепер трішки моіх королев сонця. ))

Наталя, дуже гарні королеви в тебе в садочку! Очей не відірвати. Хости чудо, таке різноманіття! А рози і в мене так же цвітуть. Но основне цвітіння в цьому році пропустила. Приїхала, а вони вже всі розпиленні, китиці громадні звисають. Нічого не фоткала, да зараз вже і відцвітають. Сьогодні планувала обрізати  ти китиці , но дощі пішов. Муж вчора мішки для сміття  приготував, бурчав ще -  куди я все це дівати буду , усі твої квітки. Я ж тіки зрізаю, а утілізація  це вже його задача.

 

Оля, жовтий піон моя мрія! Но... несбиточная, бо садити зовсім нема куди... зовсім!

Хоча...если  викинути пару кущів старих піонів, то можно. Но жалко і їх. 

У мене разочорування в цьому році. Більше нічого не буду замовляти на АгроМаркет . Стільки невдачі у мене з ним. Остання невдача це білий піон "Сара Бернар". В тому році замовила кущ, лелеяла його і в цьому році він мені квіточки дав. Сколько радощщі було, поки ця квіточка не розквітла. Замість білої Сари знову рожева півонія. У мене вже цих рожевих 3 кущі є. Теж пару років там же заказувала  різні півонії і тільки "Coral Charm" прислали те що надо.  

20230525_101440.thumb.jpg.01c6340ee1055fc15557ab6069c32b3d.jpg20230525_101508.thumb.jpg.e1295f9a14dd37af5094afc71f879626.jpg20230525_101453.thumb.jpg.382ad0f7adf1e6bf0cfcd44bbf255970.jpg

Це в цьому  році. А це ті "сортові", чим мені АгроМаркет "нагородив" раніше

20230523_160055.thumb.jpg.21a30bb053c5b539cbf151e7bc95cd86.jpg20230523_160027.thumb.jpg.40843c6b03237607e2a2df2c5d10e525.jpg20230523_165223.thumb.jpg.0286c77c9be84e90d7b6f91cb0d80f50.jpg

З ліліями, там же замовленними, облом, з лілейніком  "English Cameo" о блом, і даже флокс оранжевий "Orange Perfection" не принялись ті коренці що вони мені в пакетику прислали.

Да і з деревами багато невдач було. В цьому році замовила 3 кущі чорної смородини і жовтий крижовник. Самий ранній кущ смородини (за нього  і робила цей заказ) і кущ крижовник сухі стоять. Одна надія що з коріння пійдуть, поки не вбираю їх.

Зараз спиляли стару абрикосу, на її місце муж сказав нову треба саджати. А я не знаю де і брати. На базарі теж дурять добре. А на  Агро вже замовляла дві абрикосини, одна  "Шалах ананасовий" не прийнялась, а друга в цьому році хорошо заквітла, но всі квіточки змерзли і не знаю цо там буде колись.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я пару років садила батат, в основном фіолетовий. У мене був без поливу, але теж непогано родив. Але викопувати йог це ще той квест))Це не картоплю копати )) треба в виривати величезні ями, щоб його дістати

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.06.2023 в 09:48, Olima сказав:

Наташа, у тебе рай, а не сад. Хочу до тебе в гості:girl_love:, саме коли квітнуть троянди.

А в мене вперше розквітнув жовтий піон. Сорт не знаю, бо блокнот з записами з сортами  де і що я садила, згорів на роботі, як орки взорвали її. 

Тепер чекаю, коли ще одна жовта розквітне, теж із нових і буду чи в інтернеті по фото звіряти, чи може у продавця цих піонів спитаю.

 

IMG_20230610_215039.jpg

IMG_20230610_203130.jpg

Олю, дякую за теплі слова! 

Піони в тебе шикардос!  Я років зо два замовляла жовтий піон. І як законопослуша, чкала квітів три роки( два роки квіти обривала) А на третій дочекалася... два білі і один, як казнащо(((  Може спобую , ще на цей рік.. але щось після того , бажання  мати його пропало

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нелічка, а мені твоі піони подобаються. Ну й що що пересорт, цікаві і гарні.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось моі пересорти. І це тільки крапля. Бо ото погонишся за дешевими, і зразу маєш пересорт. Але і непоганий, хоч і не те, що  хотіла) оця червона, це взагалі бомбо! Квітка стоіть стаканчиком. Не розвалюється, пелюстки збиті.  Не має в неі отой розпатланості. Ну краса ж! А пересорт))

771DECDD-9666-4841-88B8-86D6FCE7CF92.jpeg

D383F724-371E-4604-8DD3-B370AE5E3C7E.jpeg

4F784445-862B-46AD-B18B-01051E76009C.jpeg

00494274-88A4-484B-BABF-191F2620A2F6.jpeg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 хвилин тому, Natali06 сказав:

Це не картоплю копати )) треба в виривати величезні ями, щоб його достати

Щоб не рити величезні ями, треба батат садити на пагорби. Це значно легше ніж потім його виривати. Як буду у саду, то зроблю фото як у мене посаджено батат.

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 хвилин тому, Olima сказав:

Щоб не рити величезні ями, треба батат садити на пагорби. Це значно легше ніж потім його виривати. Як буду у саду, то зроблю фото як у мене посаджено батат.

Та тоді треба ті пагорби вкривати , та ще полив бажано крапельний..  де його  взяти. Садила як могла))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, а як пахне у тебе піон Coral Charm? Щось у мене він вперше викинув одну здоровенну квітку, краса неймовірна, а ось запах у цієї півонії щось зовсім не Алё))).

Може це і не Coral Charm?, бо чекала чотири роки поки зацвіте з весняної посадки. З осінньої посадки піони вже у мене квітнуть на друге літо.

IMG_20230603_165830.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, піони в тебе дуже гарні! Мені сподобався отой рожевий на першому фото, дуже незвична квітка як для піонів. Я б такий собі завела, але боюся теж пересорту, недешеве це задоволення.

Розказую про кабачки. Я в цьому році купила грунт Классман, після посіву помідор та перцю його в мене осталося літрів 5-7. А руки чесалися кудись його ще пристроїти. А тут Вова приніс з гаражу мої старі касети пластикові на багато ячеек. Я чогось псіханула, порізала ті касети під розмір конфетних коробок і насіяла туди огірки та кабачки і декілька гарбузів. Посіяла десь 23-25 квітня, щоб за 2 неділі зійшли і потім в грунт одразу. А вони взяли і теж псіханули - зійшли дуже швидко і майже всі! Дома я ці коробки пристроїла на лоджії на сонечко, поливала-лелеяла і росли вони добре. І повисаджувала я це все боХатство з першими справжніми листячками прямо в землю в середині травня. В той же самий день як висадила огірки розсадні, сіяла тіж самі насіння в землю. В рядочку в мене получилося по 2-3 розсадні, а ті далі з насіння. І от зараз збираю огірочки саме з розсадних огірків, а з насіння ще треба чекати неділі 2.

Таж історія з кабачками і гарбузами. Ну до гарбузів ще далеко, а кабачки їмо. І перші я теж зібрала з розсадних Кавілі і Грибовських. А з насіння Грибівськи тільки почали висувати плоди. 

Я ще двум сусідкам викопувала свої кабачки, гарбузики та огірочки прям з землею на лопаті, вони так і посадили і ростуть в них прекрасно. Бо насіяла щось дуже густо, боялася, що не зійдуть в землі. І зараз в мене зрізаю капусту ранню і теж на цю грядку пересадила свої огірочки (на них вже по 4-6 листів) і ще в землю насіяла, будуть в серпні-вересні.

Отак я тепер буду все через розсаду садити! Дуже сподобалося! Мені в касету і пересіяти можна вспіти, а в землі вони і сходять довше і ризик більше.

І ще розкажу хитрість. В ютубі десь в коментах прочитала, як жіночка прискорює сходи кабачка-гарбуза-огірка. Вона маленькими манікюрними ножицями відрізає самий кінчик насіннячка, звідки виходить корінець. Саме лушпіння ріже, не торкаючись серединки. Тобто корінцю тепер набагато легше виходити. От я і пообрізала. Мабуть це теж спрацювало, буду тепер різати, взимку вечора довгі)))

 

Неля, дуже цікавий в тебе перець, та ще й такий ранній. Буду шукати таке насіння, теж хочу посадити такий. В мене перець тільки цвіте, до плодів чекати місяць((( Ну я ж і розсадку маленьку садила, а в тебе вже з квітами була, я помню. В мене тільки гіркий перець скороспілий вийшов, вже висять перчики десь по 4 см і квіточок дуже багато.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Natali06 сказав:

Та тоді треба ті пагорби вкривати , та ще полив бажано крапельний..  де його  взяти. Садила як могла))

Наташа, зроблю фото і все видно буде. Не вкриті у мене пагорби і не має крапельного поливу. Але батат на пагорбах я висаджую у ямочку, щоб потім поливати легше було, щоб вода не растікалась, а у ямочці затримувалася. Я все саджу у ямочки, бо у мене пісок і потім дуже важко поливати на рівній землі. 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ніколи не саджала батат, Да і мабудь не їла його ніколи. Но і нема бажання його розводити на своєму участку. Нема де, да і боюсь що їсти його нікому буде. Чоловік так точно їсти не буде таке, йому незнайоме.

Оля, у мене Coral Charm зовсім не пахне, травою трошки. Но держу його за  його чарівність і за те що стеблі його високи но крепеньки, прямі. Навіть після дощу вони не схиляються до землі, як інші мою пвони. Стоять як солдатики. Но цвіт корала не довгий, день-два і почінає змінювати колір, через тиждень десь зовсім знебарвлюється, стає кремовий. У мене їх два куща вийшло. Один кущ замовляла, но при пересилає з цього  куща маленький шматок отломився. Я і його посадила, ні на що не розрпхов3ючи,  Перший кущ через рік дав одну квіточку, на другий рік кажись 2 було. В цьому році кущ викинув багато квіток, не перераховувала їх. А той шматочок тіки в цьому році дав пару квіточок. І У мене майже всі кущі нових піонів саджались весною, на початку червня. Бо брала їх по скидкам. І Сару Бернар в травні того року садиба. Даже не розраховувала що зацвіте весною.

Наталя, у мене по трояндам не було пересорту. Бо майже всі свої троянди я купляла на нашому ринку, в фургоні РозЗіна. І У нею рідко коли буває пересоот. В Агро я не замовляла троянди ніколи. Є ще случайно з рук куплені, пару кущів в АТБ брала, і є що з ростояла вирощувала. Но вже не пом'ятаю де який кущ саджала, бо декілька кущів пересаджувала і в школу відносила.

Твоя друга, фиолетовая, то яка роза? Дуже колір насичений в неї. У мене схожа є, назва її записана в тетрадочке, а зошит дома, а я на роботі. На пам'ять не пом'ятаю.

Света, то рожевий піон, що тобі сподобався і є пересорт, який повинен бути білим.  Друга фотка то со старого куща, но квітки схожі.Червоні піони раніше отцвіли і тоді вже осипались .

Твій досвід з розсадою зацікавил. У мене зовсім малий досвід в вирощуванії кабачки в і огірків з розсади. Нічого гарного не получалось. Тому і саджала н асінням в землю. Но в цьому році прийшлося пересаджувати і о гірки, і кабачечки. Бо перші посадки не виходили, а другі посадки сіяла от душі. Боялась що знов  не зійдуть. А вони містами взійшли по два-три семки, а містами пусто .Пересадила і зараз усі ростуть майже однаково. А про сказать кінчик насіння ножничками теж читала декілька разів попадалась така інфа. Ще здивувалась, хотіла теж спробувати цю пораду, но не наважився.

Перець я завтра можу пачечку сфоткать, чи подивись сама в інтернеті. Там фірма, точно не пом'ятаю, кажись Солнечний март. І не пом'ятаю сорт чи гібрид. Насіння багатенько в пакет яке. Посадила щось кущів 10, це мені даже забагато буде, якщо так дружно плодить будуть.Но і останні кущі вже тож наращівают перчини, Де позривала перші квітки де оставіла, вже і сама запуталась в них. Щось буде!

 

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нелічка, ну заісно,якщо купувати у Розіна, то без варіантів. Для мен5 Розіна поки  найкраща. Всі троянди просто чудові! Але ж вони теж, близько до донецькоі обл. Чи працюють тепер? 

Та троянда, що ти питаєш- пересорт. Маю такі дві. І все ж від одноі компаніі. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, я ту розсаду огірків та кабачків і не думала садити. Завжди сіяла в землю, як і ти. Але чомусь вспомнила, як сусідка розказувала про те, як розсадою буряк (!!!) саджає, зразу обриває лишні пагони. І в неї бурячки дуже ранні виходять, продає на базарі. От я і подумала, а чому б ні? Прикинула, що той огірок має бути тільки з одним справжнім листком, бо об*єм тої ячейки с грунтом дуже малий, десь 50-70 мл. Тобто корінь теж треба невеликий, бо не витягне більше одного листа. А раз один лист, то для сходу та розвитку йому часу треба приблизно 2-2,5 неділі. От і посіяла в кінці квітня. Якщо б не зійшли в ячейках за тиждень, то пересіяла б, все одно час зекономила би. Бо в землю в мене в ОГ раніше середини травня не можна, земля ще холодна і не зійдуть. А поки будуть сходити, то їх в землі щось пожере....

Коротше, я тепер тільки за розсаду, хоч яку маленьку!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташа, РозЗіна  (у нас її так називають) біля Запоріжжя. Село Матвієвка, це пригород Запоріжжя, рядом зовсім з нами. Там більш-меньш спокійніше, хіба можно так сказати. Було пару прильотів, но точно де я не скажу. В тому районі, но куди,у нас же нічого не оголошується, де і куди, все в секреті місцеве товариство держить. Да, Донецька обл. рядом з нами, но і не так близько там границя між областями. Роблять вони чи ні, не скажу. Бо в самому пітомнику я ніколи не була. У нас на ринку кожен рік стоїть їхній фургон, де торгують саджанцями. Коли нема нужного тобі сорту, то можно заказ зробить продавцю з фургона, або на самому сайті, або по телефону. І вони привезуть якщо є в наліії в самому пітомнику. Бо можна і не вспіть, бо там саджанці  розходяться як горячі пиріжки в базарнмй день.

Що в цьому році не знаю, бо не їздила на той ринок давненько, рідко туди зараз виїджаю, опасно ... На тому тижні  була там, но уваги не зробила. Тіки замітила що в рядку де стояли раніше  багато тіх фургонві і машин с саджанцями, набагато меньше стал, почти пусто. Торгують в основному місцеві розсадлю і квітками. Но воно і понятно. Там же і мелітопольскі пітомники раніше торгували, і приморськи, і багато інших тіх, кто зараз під окупацієй.

Ти можеш на сайті глянуть і подзвонить їм. У мене був десь номер телефону, но мабуть загубила вже. Вони ж завжди перестрілку робили. Там же у них не тільки троянди були раніше.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, справжня господиня сказав:

Що таке??? Вперше чую!

Ой, Світланка, я сама не знаю яке воно. Начиталась, що прям корисне, замість картоплі в суп можна давати, запікати і тд і тп. Буду пробувати, якщо вродить)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Olima сказав:

Наташа, зроблю фото і все видно буде.

І мені, і мені фото! Сьогоднішня спроба висадити батат теж не увінчалась успіхом:girl_red:, то може подивлюсь на фото і третя спроба буде вдалою)))

 Дівчата, квіти красивущі в вас! Аж запахло в хаті. Дякую!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

сусідка розказувала про те, як розсадою буряк (!!!) саджає

Я завжди буряк розсажую. І в теплицю сію, а тоді висаджую на город - прекрасно вдається

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Наташшшка сказав:

І мені, і мені фото! Сьогоднішня спроба висадити батат теж не увінчалась успіхом:girl_red:, то може подивлюсь на фото і третя спроба буде вдалою)))

Наташа, а твій батат вже корінці пустив? 

У нас дощ зарядив, по прогнозу цілу неділю буде йти. Коли поїду не знаю, але буду намагатися проскочити між дощем, бо у мене в саду зараз пізня клубника спіє. Останній раз вибрала її у суботу, а в неділю і сьогодні і льє і льє.

А я в цьому році спробувала розсадою висадити лук чернушку. В інтернеті надивилася, что так із чернушки наростає справжня головка цибулі. Поки що результатом задоволена, цибулька така гарненька сидить і головки такі вже видніються у неї. Навіть вже купила насіння на наступний рік.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин тому, Olima сказав:

Наташа, а твій батат вже корінці пустив? 

Так, з корінцями вже.

19 годин тому, Olima сказав:

У нас дощ зарядив

Як ми чекаємо дощу...В нас така суша, що жах.

19 годин тому, Olima сказав:

В інтернеті надивилася, что так із чернушки наростає справжня головка цибулі.

Останні років з 8 лише так і саджаю. Все гарно росте. Особливо, якщо розсаду висадити вчасно:girl_red: Бо цей рік моя розсада досі не висаджена з теплиці. Мабуть, доведеться експеримент проводити - залишити цю цибульку на тиканку на наступний рік.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташа, забери в нас дощі, благаю! Половину віддам не глядючи! От сьогодні пришлося їхати на дачу тільки щоб побризкати огірки, помідори  та кабачки. Боюся, щоб не началася борошниста роса, пероноспороз та інша зараза. В нас дощі постоянно, земля майже не просихає. Я навіть вже не сапаю ту землю, бо це марна робота, тільки підпушу все і знову дощ, і так по кругу. А ллє як в тропіках, сильно, рясно, землю забиває. От вчора був добрий дощ, сьогодні ледь по дачі ходила, на галоші трохи налипало. А на завтра і далі на 3 дня знову в нас дощі. Завтра зранку зберу смородину і кабачки і поїдемо додому. Сьогодні зірвала з кіло огурчиків. І знайшла на вулиці пакетик насіння огірків, які забула в суботу. Насіння під дощем намокло і проросло! Тому прийшлося мені зрізати всю ранню капусту і це насіння тикати в землю на місце капусти. А те, що сіяла в суботу, вже сьогодні висунуло семядольки.

Дівчата, дуже добрі ці огірочки, що я сіяла. Називаються Сремський F1, вони в оболонці рожевій і на такій палетке, їх там штук 50. Купувала в магазині Аврора.

Ще такі ж Ластівка Ф1, Рацібор Ф1, це навроді чеська селекція. Купіть, не пожалкуєте!

І ще купіть гарбуз Конфетка. Це мені дала сусідка насіння, схожість 100%. І дуже, ну дуже рясно зав*язь на них, через 2 листка і гарбузік. На тій кожній плеті їх вже по 3-4 штуки і ще не кінець. Завтра сфоткаю, такі красиві!

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, справжня господиня сказав:

Наташа, забери в нас дощі, благаю!

Ех, Світланка, я б з задоволенням. Ось на сьогоднішню ніч обіцяли дощ, думаєте був - ані краплини(( Все сухезне. Персики, яблуні скидають те, що нав'язали, під деревами встелено плодами. Капуста просто чучвіріє, рання так і не пов'язалась, бо поливати багато не можу. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, справжня господиня сказав:

 

Дівчата, дуже добрі ці огірочки, що я сіяла. Називаються Сремський F1, вони в оболонці рожевій і на такій палетке, їх там штук 50. Купувала в магазині Аврора.

Ще такі ж Ластівка Ф1, Рацібор Ф1, це навроді чеська селекція. Купіть, не пожалкуєте!

І ще купіть гарбуз Конфетка. Це мені дала сусідка насіння, схожість 100%. І дуже, ну дуже рясно зав*язь на них, через 2 листка і гарбузік. На тій кожній плеті їх вже по 3-4 штуки і ще не кінець. Завтра сфоткаю, такі красиві!

 

Гарбуз правильно називається Цукерка. Пакетик насіння продається в АТБ навесні.

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Світлана, відпишешься зимою за цю Цукерку? Який він на смак та як добре лежить. Може і я на наступний рік куплю його, в цьому бачила такий, але вже інших сортів накупила та сусідка дала, садити не було вже куди.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оля, обов*язково напишу. Просто зараз я дуже вражена її врожайністю! Якщо якийсь нонейм-гарбуз поки мені гонить триметрові товсті як канати плеті без жодной зав*язі, то на цій Цукерці на 1,5 метра вже по 3 гарбузика розміром з дитячий м*ячик! А плеті в неї дуже рясні бічні, і зав*язь через 2 листа на третьому. Я просто вражена! Ніколи такого не бачила, от і з вами ділюся. Сподіваюся, що і смак не підкачає, бо дуже про неї гарно пишуть. І це не пересорт, бо вже картинка в інтернеті схожа на мою. Чекаю.

Ці насіння гарбузові мені навесні дала сусідка з пакетом. А я ще саджала якийсь Мускат де Прованс від Профнасіння, то він щось не дуже хоче рости на відміну від Цукерки з АТБ.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×