Перейти до вмісту
Natali06

Солов'їна пісня

Recommended Posts

Ірочка, моя ти зірочка! :girls-hug:

Юля, я знайшла апостроф. Там де російська ё.

Так , так, вибачаюсь :girl_blush: Доброго ранку всім! :hy:

 

Хотіла написати любі мої, та здалося буду схожа на Ю.В. :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в мене там ёёё і ніякого апострофу нема :neznau: . Я набираю 0146, тримаючи натиснутою "альт", і вискакує апостроф. Довгувато, але ж і апостроф не так часто з’являється :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Ю.В. :mocking:

Глянула спочатку на ЮВ і не на ту людинку подумала :girl_blush: , дочитала "любі друзі" - стало ясно :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Хотіла написати любі мої, та здалося буду схожа на Ю.В. :mocking:

Ні, Наталочко, кажи! Так приємно! :girl_love:

А той пан казав весь час "любі друзі" :oops: :mocking:

І від мене всім Доброго ранку! :hy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго ранку, як виявилося у мене взагалі немає навичок письма українською :mocking: , буду тренуватися :girl_wink:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні, ні :girl_022: "любі друзі", то Віктор Андрійович. А любі мої, улюблене звернення Юлїї Володимирівни :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Ні, ні :girl_022: "любі друзі", то Віктор Андрійович. А любі мої, улюблене звернення Юлїї Володимирівни :mocking:

А, дійсно! Ну їх! Стільки штампів позалишали :girl_mad:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ут-то...клопот. Так якщо наприклад Азіров щось казав, ні бекав українською - так шо, не треба тепер такого повторювати?

Ні, це не правильно.

Любі мої - дуже ніжне звернення, чому ж його не використовувати?

Отак, заплямує якась людина не дуже чиста, мову, спаплюжить - и ми теж починаємо асоціювати слова з кимось ...гм...падлючним

 

Ні, мова вища над словами. Закликаю писати не замислюючись над тим, хто до нас так говорив

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я з малим намагаюся українською хоч раз на тиждень говорити, так складно на побутовому рівні. По півгодини якесь слово згадую :girl-th:

А він бачу вже зовсім орусився, ніяк українську сприймати не хоче :neznau:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Десь ділось моє повідомлення...

Таню - то дуже гарна практика. Ми таку використовували, коли син ходив до молодших класів. Мовне середовище у нас - російське, а викладання у школі - українською.

То ми теж 1-2 дні на тиждень спілкувалися дома виключно українською (чоловік у мене суто російськомовний, але прямо мліє від захвату, йому дуже подобається українська. Хоч сам не розмовляє.) - так здавалося б - ну що там ті 2 дні на тиждень? але я помітила - менше помилок, вимова краща.

Головне - не залишати це діло, воно дасть певні результати, ось побачиш.

Звісно, кожному з нас лєньки через супротив працювати, але це тільки спочатку буде складно, та й то - не дуже. А потім - навіть весело.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ми навпаки, з донею інколи російською практикуємо потеревеніти, чи хоча б почитати книжки виразно. От думаю, треба починати англійською хоча б по 10 хвилин щось спікати, бо програма в школі ::0:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От сьогодні в нас "день української мови"! Малий вже півдня мовчить ::)):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Звісно, кожному з нас лєньки через супротив працювати,

 

Що ліньки, то ліньки... :girl_in_dreams:

 

А ми навпаки, з донею інколи російською практикуємо потеревеніти, чи хоча б почитати книжки виразно.

 

Вам звичніше, тому що у Носівці всі розмовляють українською мовою.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таню, о, знаєш Носівку? Мо носівчани десь поряд працюють? Вони ж по всьому Києву розповзаються зранку :mocking:

Якби я зараз, навіть, оце, що щойно написала, прочитала вголос, то на мене б здивовано поглянули... :girl_156:

У нас дуже намішано російських слів але з українською вимовою :girl_086: .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Таню, о, знаєш Носівку?

 

Ало, трохи Носівку знаю. Колись давно проїзджали електричкою. І продавали будинок у Носівці (я ж займаюсь нерухомістю). Так як заїхали на машині, так чуть колеса не залишили... ::0:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От ж ж Таню...нагадала мені про нерухомість. Я тут здихатися ніяк своєї нерухомості не можу. Років 5 тому вклали "зайві" гроші (як же вони б зараз у пригоді стали!!!) у нерухомість. Мабуть чорти тоді коло мене крутились - купили 3 к квартиру хрущовку, та ще й у цоколі. Де були мої мізки? тепер уже рік я намагаюся продати за ціну, нижче ніж купувала - та де там!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іро, мушу тебе засмутити... і дальше ціни потихеньку будуть знижуватися.

Зараз ніхто нічого не купує. Даже в кращий час неохоче купували крайні етажі, то зара і цей лад погас. :(

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О, це нам знайоме. Звикли ми вже до доріг, потрошку висипаємо, вулицями зібравшись.

То зальотним страшно, а ми ж тут всі ямки знаємо :mocking:, літаємо, як Шумахери :003:

Це проблема більшості малих містечок, лежить те, що давно положили, на ямковий ремонт немає коштів, а щоб нову дорогу прокласти - взагалі нема мови...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
То зальотним страшно, а ми ж тут всі ямки знаємо :mocking:, літаємо, як Шумахери :003:

 

Оооо... так ви круті перці... :party:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так Таню, я вже зрозуміла, що влізла з тією нерухомістю як жид поночі.

проте, все ж сподіваюся, що колись-таки продам. На кожен товар, як відомо....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, дiвчата!

 

Господи, неужели я решилась ! Это мои первые три слова написанные на украинском языке. Страшно было, как перед первым прыжком с парашютом.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Явдосю! я теж тебе вітаю!

ну як занурення у мовно-письмове середовище? :girl_wink:

а що у школі не вивчали українську?

 

Ви знаєете, мені дуже-дуже у житті пощастило. У мене в школі були такі непервершені вчителі з української та російської!

обидві дуже шанували свій предмет. Хоча і по-різному. У мене взагалі-то дві мови рідні - російська і українська.

До речі вчителька української сама у побуті була російськомовна. На жаль її вже з нами нема.

Така жіночка була - трошки схожа на Проню Прокопівну, висока, статна, а вже у пазусі скілько того добра було!!!

Вона всьому класу нашому назавжди привила любов до уркаїнської.

Ми в школі ставили пьеси, у нас створився якось неочикувано шкільний театр.

Кайдашева сім'я - то наша перлина була. Нас запрошували завжди на всілякі конкурси та концерти з тією п'єсою

А на уроках ми у ролях Мавку читали - то щось неймовірне! Шевченківські дні у нас у березні були завжди....

Яка то була золота наша вчителька!

Минуло 25 років як ми школу закінчили, а й досі увесь класс згадує ті постановки! І досі весь наш класс є певним шанувальником української літератури...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як же це ти,Явдохо,загубилася тут,не вивчала українську????

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×