Перейти до вмісту
Natali06

Солов'їна пісня

Recommended Posts

що у школі не вивчали українську?

 

Та, нi. Геть, зовсiм не вивчала.

 

Як же це ти,Явдохо,загубилася тут,не вивчала українську????

 

Фронечка, я тут у вас в кущах засiдку зробила та все не наважувалась з неi виходити.

 

Девушки, аж упрела от напряжения! Если увидели ошибку, буду очень благодарна за исправление, поправки.

 

 

Та я тут у кущах засiдку собi зробила та з неi за вами спостерiгала.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моя ти киця !

Читаю вас і посміхаюсь!

Так мені добре,щр ми разом,як одна сім‘ я!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
що у школі не вивчали українську?

 

Та, нi. Геть, зовсiм не вивчала.

 

Як же це ти,Явдохо,загубилася тут,не вивчала українську????

 

Фронечка, я тут у вас в кущах засiдку зробила та все не наважувалась з неi виходити.

 

Девушки, аж упрела от напряжения! Если увидели ошибку, буду очень благодарна за исправление, поправки.

 

Та я тут у кущах засiдку собi зробила та з неi за вами спостерiгала.

 

Тетяно, неперевершено... :10:

Помилки... в український мові звернення "Фронечко" і загубила одну крапку в букві Ї.

Вона знаходиться де твердий знак.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Явдоха:, слово "неї" пишеться через "ї", їжачок :girl_wink:

Стилістично мені трохи ріже " в кущах засідку зробила" = "в кустах засаду устроила"

логічно, що із засідки можуть раптово вискочити, щоб напасти.

А ти просто у кущах засіла, та не наважуєшся виходити.

Але то не суттєво, чесно! тому що в контексті наших теревенів ми тебе зрозуміли правильно.

Таню, ти не переймайся . Пиши так як пишеться.Ти ж не статтю в газету пишеш в кінці кінців (і то - там редактори ще часто редагують тексти)! ну десь щось не так - то не страшно. Головне - пиши, не зупиняйся. Кількість у мовних питаннях часто переходить у якість :girl_yes:

Вже й поготів (= тим більше), т.я. ти не вивчала української.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір, дівчата. Читаю вас і просто вражена ::0: наскіьки я забула письмову українську мову :girl_cray1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене пропозиція. Хто з вас відвідує нашу політичну тему,у кого є бажання,пишіть на укр.мові,тим більше,що її читають тільки громадяни України....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я швидко не вмію писати на українській :girl-th: треба виважувати кожне слово

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Божечки, яка гарна тема!! дівчатка, я пишу з помилками, бо я ж виросла в Росії, розмовляти ще якось могу, та й то не завжди правильно, бо мої херсонськи родичи тільки на суржику і балакали, тільки тут, на вінничині навчилася як треба, а вот писати... вчусь с донечкою :girl_red: так що я тільки у 5 -й класс перешла. Будь ласка, як що не так, скажить як треба. добре?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сусля:, авжеж!тут всі добрі,оцінки не ставлять,поправить можливо тактично і усе! Нам же потрібно державну мову вивчати,а то скоро по -азаровьскі всі заговоримо :girl_curtsey:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну по-азіровскі ще й не у кожного вийде , це хист треба мати ::)):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарна пропозиція щодо висловлювать про політику.

Та...Фроню, може не треба? захараздрювати тему не дуже хочеться. Якщо вже так - накипіло, то мабуть можна, а щоб навмисно розвивати тут політику - не треба. Згодна?

 

Дівчата, найкраще вивчати мову - співати пісень.

Я дуже сильно шаную творчість Квітки Цисік. Чули про таку? В неї такий чистий, невимовно чудовий голос! Це співачка українського походження, жила у США їз сім"ї емігрантів.

Акцент тільки надає чаріності.

Записала 2 альбоми українською. Дуже ніжні. Діткам замість колискових можна ставити, та й самому співати - запросто.

http://music.i.ua/artist/12487/

 

А ще - ну це вже мое прямо -таки захоплююче відкриття цього року - проект Аби МС (аби музику слухали) http://music.i.ua/artist/28421/

Коллектив музикантів збирається задля того, щоб записати черговий альбом. Мені наприклад дуже подобається альбом "Зелене" - це взагалі щось неймовірне!

там є пісня з такими словами

Зеленим посіяв, зелене не зійшло, (2)

Котре-м дівча любив за мене не пішло. (2)

Фреїречки штири про што-сте ся били? (2)

Про тебе фреїре же-з ми тя любили. (2)

 

Марисю тетино, ми собі родина, (2)

Ани ти, ани я не маме фреїра. (2)

Не мам’го, не мам’го, ани си не жичу, (2)

Як мі буде треба, то со й’го пожичу. (2)

 

Пальонко-шальонко, добре тебе пити,

Ой пию я, пию до самого рана,

Што то за пальонка, же я не є п’яна? (2)

Ой п’яна, ой п’яна, треба мене вести, (2)

А наперед мене пальоночку нести.

 

Аби ви тільки знали як довго я не могла зрозуміти оте

"Фреїречки штири про што-сте ся били" - от що воно таке?!!

тільки роздрукувавши текст я здогадалася, що мова йде про женихів, фраєрів (ну я сподіваюся, що моя здогадка вірна. Пісня як я розумію - лемківська народна. А лемки - то як би горці українські. Деякі слова зовсім не зрозумілі :mocking: )

А там у альбомі є ще одна пісня - із 2 строчок! "Колись не було так як тепер...." ::)):

я прямо млію від задоволення, коли слухаю цей альбом

 

 

тексти пісень можна взяти тут http://nashe.com.ua/

 

а послухайте Солов"яненка чи Гнатюка!!! ви знаєте, що Солов"яненко родом з Донбасу? і до речі - у нього освіта технічна. Він самородок

а мій улюблений Івасюк!!! а Пікардійська терція!

ой, тільки пірни у цю тему...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ринишек:, та не тут,а у темі про Політику,там я запитала- можно іноді писати на укр.мові?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ще, вважаю, до співу треба читати вголос, це і словниковий запас збагачує, і дикція.... Ми з донею читаємо книжки вголос, виразно. Чергуємо - українською/російською книжечка. Спочатку доня сторіночку мені, а тоді я їй декілька. Зараз українського Гарі Поттера - В"язня Азкабану осилюємо. Цікавий переклад. Дуже подобається Всеволод Нестайко :girl_love: . Я лише доні книжки зараз читаю, на інші нема часу. А раніше перечитала всю шкільну і районну бібліотеку ::0:

А ще похвастаюсь :girl_red: , доня ходить на заняття з художнього читання (відібрали на дитячому святі за гарну дикцію). Я думала, ну що там такого, а ні, скільки заморочок - інтонації, логічні наголоси, паузи... Сьогодні читаємо 2 вірші на урочистостях до Дня Конституції. :oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ринишек:, Iринка чи може Яринко, красно дякую за "розбiр" моЪх помилок. Я вибачаюсь, але у мене все ще нема украънскоъ клави, тому зачекаю поки син пройде всi испити i зможе менi вирiшити це питання.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
нема украънскоъ клави

Таню, то не складно.Там всього пару(чи пара?) :girl-th: літер відрізняються від російської, але їх легко запам'ятати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, та ви такі тріпачки! Стільки вже наговорили! А я бігом, принесла що обіцяла. Це моя клієнтка мені такі відгуки пише :girl_love: я просто "ляпошаюся" в цій мові! І справа тут не в тому, що мене віхваляють, справа в тому, що в нас дуже рідко можна почути таку вільну українську мову! Не дарма вона кореспондет.

 

 

це була золота рибка, яка виконала бажання, принаймні моє - здивувати і подарувати радість та відчуття свята у іменинника-рибалки. Неймовірна краса тортика зачарувала гостей, ним спочатку довго любовались, вивчали деталі, захоплення брало верх над бажанням його скуштувати, але це тривало не довго і із таким же задоволенням усі смакували тортиком. Щоб хотіла додати, Оксано, ви таки справді чарівниц світу солодощів, оскілька наша улюблениця собака Грета із таким апетитом смакувала цим тортиком, хоча вона у нас пані вибаглива.... Але цей тортик їй до смаку. Тому Ваша творчість, зачарувавши людей, переходить на тварин )))))

 

*****

 

Неймовірне задоволення і своєрідне відчуття певної значимості, коли тримаєш у руках такий витвір і розумієш - він зроблений спеціально для тебе. Пані Оксано, прийміть найщирішу подяку за те, що Ваша робота прикрасила моє маленьке свято. Це був найсмачніший подарунок, який, для багатьох моїх близьких метафорично відображає мою особу. Дякую, дякую, дякую.

 

*****

 

Мистецтво протиріччя, можливо так би я назвала Ваші витвори, пані Оксано. Коли тебе зачаровує зовнішній вигляд тортика, ти мимоволі вивчаєш найменші деталі, розумієш, як жаль різати таку красу, проте коли скуштуєш хоча б шматочок, відкриваєш неперевершений і неповторний світ смаку, і він не просто доповнює красу, а є витвором окремого мистецтва. І тому з одного боку ти заворожений красою, але через мить руйнуєш її аби скуштувати її на смак. Краса зроблена Вами, Ваше мистецтво є довершеним, і надзвичайно смачним. Переконуємось у цьому всією родиною щоразу. Цей тортик, цей витвір, цей шедеір не був тому підтвердженням, він був надзвичайно смачним і красивим. Натхнення Вам і нових висот Вашому мистецтву

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Дівчата, найкраще вивчати мову - співати пісень.

Я дуже сильно шаную творчість Квітки Цисік. Чули про таку? В неї такий чистий, невимовно чудовий голос!

 

Вибачай, Ірино, але я з тобою не згодна з приводу Квітки Цисік. Якщо вивчати українську мову в піснях, то вірно написала

 

а послухайте Солов"яненка чи Гнатюка!!!

 

ось якраз ціх великих співаків й потрібно слухати.

 

А у Цисік це ніяк не українська мова, а вибачай, там і суржик із Західної України і вимова. Наприклад я абсолютно нічого не розумію, що вона співає.

Слухала у її виконанні відому пісню "Черемшина", так тільки радість приносила мелодія, а слова просто не можна слухати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Зараз українського Гарі Поттера - В"язня Азкабану осилюємо. Цікавий переклад.

 

Нащо ти дитині забиваєш голову цією бридотою? Краще читайте класику української літератури.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Живчику-Таню, а мен,і наприклад, дуже сподобалася Черемшина Цисік.Як на мене то акцент додає шарму. Вона ж не розмовляла українською у повсякденному житті.

Проте, звісно, кому що до душі припадає. Головне - вибір дуже широкий. Від класичних творів до сучасної музики.

Зі Славком Вакарчуком теж можна співати :girl_wink:

Просто ми мало знаємо українську естраду. Якось затерта була вона. Навіть у розквіті - період Івасюка- Мозгового наприклад. Так, трошечки нам дали наших пісень - і всьо! ліміт прямо якийсь.

Я ось до грудня 2013 навіть не знала, що є такі сайти с текстами та музикою!

Так що я вдячна (своєрідно звісно) тим подіям, які відбулися цієї зими. Вдяна з точки зору "у мене очі розкрилися!" :oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іро, звичайно послухати пісні Цисік можна, але не вивчаті за ними українську мову.

 

Просто ми мало знаємо українську естраду.

 

Рекомендую тобі послухати гурт "Тінь сонця". Від їхніх пісень аж гордість розпирає за свою Батьківщину. Можна будь яку пісню слухати.

 

https://www.youtube.com/results?search_query=%D1%82%D1%96%D0%BD%D1%8C+%D1%81%D0%BE%D0%BD%D1%86%D1%8F

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло. У них козацька тема дуже розвинута.

Я трохи похвастаюсь. :oops: До багатьох альбомів гурту "Тінь сонця", мій син робив логотипи, у музикальні диски оцю бумажняну вставку (не знаю, як воно називається). Загалом всю печатну продукцію. І в цому гурті його товариші.

Наприклад ось:

 

e3c410ca86538c85d635eeed079098f05d4a25186547534.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Natali06:,

Таню, то не складно.Там всього пару(чи пара?) :girl-th: літер відрізняються від російської, але їх легко запам'ятати.

Наталочка, та я розумiю, що все не дуже складно, коли знаэшь як це зробити. Поки я пишу росiйско-англiйською клавiатурою де нема ще наших рiдненьких лiтер (тiльки-но наших!).

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×