Jump to content
Natali06

Закваска пшеничная "Lievito Madre"

Recommended Posts

Наталочка, дуже красивi обидва хлiба!!!  А на останньому фото  i  середина гарненька! Та i  у смаку, я не сумнiваюся:smilie_essen:!!!

Інуся, дякую! Я, чесно кажучи, трішки переживала, що з того вийде, але задоволена результатом. Тепер у мене закваски повна хата :) був би час пекти та було б кому їсти :)

Наталочко, дякую що ділишся своіми спостереженнями  по вирощуванню заквасок і  детальним описом  по роботі з тістом. Дякую, моя люба! 

Тепер стосовно « Тюльпана» . Так, тісто  в цьому хлібі   низькоі вологості, тому  буде дещо щільніше. Але якщо не робити пелюстки, то сміливо можна збільшити його гідратацію. Я цього не робила, хотіла показати саме красу розкриття  і таке тісто  не дало  « неочікуваних» сюрпризів)) 

Наталочка, мені дуже подобаються твоі хлібчики:0_8e0d2_28d964f1_S: Від них прямо віє тим улюбленим хлібним запахом , а скориночка.... ммммммммм, смакота!  Так  і хочеться похрумтіти:smilie_essen:

Девочки отчитываюсь.Закончилась манитоба и select Зернари.В наличии была только Зернари хлебная с рисунком батона на пачке.Вот ей и покормила свою Левиту.Вобщем эксперимент прошел более чем успешно.Теперь кормлю только ей , за 4 часа прирост закваски более чем в 3 раза.И да мука из пачки 1 кг фасовки selecta поднимает закваску хуже чем мука в 2 кг. фасовке