Перейти до вмісту
спокусницЯ

Соус из красной смородины "Восточные мотивы"

Recommended Posts

16 годин тому, Магда сказав:

У мене тут раптом питання виникло: а перці, ті що горошком і зерна гірчиці розмолоти окремо, чи додати цілими, а потім викинути? Вони ж цілі не перетруться через сито? Шось я туплю

Все вірно, горошком.    Поки вариться, холоне, настоїться. А потім, після перетирки, залишиться в ситі, разом з кісточками та шкурками 

 

59 хвилин тому, Магда сказав:

Дівчата, і ще таке питання - соус виходить густий чи рідкий? Бо хочу закрити в маленькі на 300 мл пляшечки з-під кетчупу Верес. Дякую хто відгукнеться.

не дуже густий. я б сказала таки, що ллється 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@спокусницЯ, Оксана, дуже дякую! Якраз перечистила порічку  - буду соус робити. І пляшечки мої якраз прекрасно підійдуть :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Значить так, звітую) з 1 кг порічки в мене вийшло дві з половиною пляшечки по 0.33 мл соусу. Соус не рідкий щоб аж як сік, але і не желе, якраз нормальна консистенція. Дуже вдало підібрані спеції, гармонійний смак вийшов. Тепер у мене ще йошта на підході, буду пробувати. Дякую, Оксана за рецепт, і за те, що вчасно звернула на нього увагу.

20230711_183234.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чудова робота! Тепер залишилось посмажити шашличка...

Видно завдяки спеціям і кислоті  соус стоїть в холодильнику, відкритим , дуже довго ! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це знову я) На цей раз з йоштою. З кілограма ягід об'єм вийшов такий самий. Тільки соус солодший (що дивно, бо йошта була однаково кисла, як і порічка) і густіший. А смачний як і з порічок. Вони навіть кольором однакові вийшли.

 

20230714_150548.jpg

20230714_150642.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пішла дивитись, що то за "тваринка", ця йошта)))

Йо́шта — гібрид смородини та аґрусу

Навsть не знала про таке! Дякую, за  освsту!

Нехай смакує! 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка, дякую за смакоту! Закрила щойно. Холодний соус ще не пробувала, теплий - смачний. Завтра постараюсь сфоткати колір і консистенцію.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось такий гарнющий соус вийшов. І дуже смачний. В книжечку обов'язково!(туди пишу лиш ті рецепти, що дуже сподобались)

 

IMG_20230720_100122.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нашому полку прибуло!  Рада, що сподобалось!   Хай смакує! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я знову прийшла похвалитися і подякувати. 

Цього разу соус у мене з брусниці. Ягоди було майже 1.2 кг, вихід на фото.

Цей соус вийшов більш солодший і менш гостріший, брусниця була не така кисла, як порічка. А, і густіший, хоча, це може через те, що перетирала я його цього разу вже через спеціальне :i_am_so_:, а не через звичайне сито. Для цього соусу довго шукала і таки купила собі спеціальний девайс, дуже задоволена - швидко, легко, жмих аж сухий і його вийшло лише 2.5 столових ложки і то спеції та добавки (правда, брусниця ж без кісоточок, а не як порічка).

Для мене, брусничний соус більш підійде до сиру, хоча й з м'ясом теж не посвариться.

20231005_102707.thumb.jpg.8fdc3afa1ca47f9e006e75f0202a4a0c.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 05.10.2023 в 13:45, Магда сказав:

Для цього соусу довго шукала і таки купила собі спеціальний девайс, дуже задоволена - швидко, легко, жмих аж сухий і його вийшло лише 2.5 столових ложки і то спеції та добавки (правда, брусниця ж без кісоточок, а не як порічка).

Для мене, брусничний соус більш підійде до сиру, хоча й з м'ясом теж не посвариться.

 

ВВау! Що то за брусниця,  навіть не знаю, ніколи не бачила, не пробувала. Але рада, що сподобалось. Я тут комусь вже говорила, що здається, цей соус можна робити з  усього, вишня, слива...

А де фото девайса? Рекламуй! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 05.10.2023 в 13:45, Магда сказав:

Я знову прийшла похвалитися і подякувати

Наталю, густіший, бо брусниця значно сухіша за порічку. Брусничний соус - це взагалі клас! Теж хочу. Раніше по декілька відер привозили з лісу, зараз туди уже не їздимо, то й брусниці нема.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, спокусницЯ сказав:

А де фото девайса? Рекламуй

О, це я завжди залюбки! 

Ще коли влітку робила цей соус і перетирала ягоди через звичайне сито ложкою, то вже тоді задумалася про такий девайс. В комплекті є два ситечка - дрібніше і крупніше. Соус я перетирала на дрібніше, швидко, легко. Розбирається і миється на раз-два. Одні плюси, крім того, що зберігати всі ці мої цяцьки вже абсолютно ніде)

20230924_141551.jpg

20231004_164654.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня есть такая штука,  у итальянцев называется Пассаведура.  Я через нее протираю все: смородину всякую,  малину,  помидоры,  калина,  облепиху.  Когда-то у Наташи из Чернигова в СП покупала. 

Она служить будет вечно. 

Наташу часто вспоминаю с благодарностью. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 хвилин тому, Магда сказав:

В комплекті є два ситечка - дрібніше і крупніше.

А в мене три:milie_girl_119:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, Наташшшка сказав:

А в мене три:milie_girl_119:

Ну от, тепер мені потрібно буде ще одну пассаведуру шукати :m05113:Хоча я вже все тільки що спланувала - одна буде вдома, а іншу залишу на дачі :biggrin:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 хвилину тому, Elenka сказав:

Я через нее протираю все: смородину всякую,  малину,  помидоры,  калина,  облепиху.  Когда-то у Наташи из Чернигова в СП покупала. 

Она служить будет вечно. 

Я якось раніше не робила ні джемів, ні соусів, а цього року просто понесло мене) Я якраз думала, чи смачний цей соус буде з калини?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 хвилин тому, Магда сказав:

чи смачний цей соус буде з калини?

Навіть не знаю:girl-th: Ми калину просто перетираємо з медом або цукром на чай. Мені здається дасть гіркоту в соусі, ні?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я калину с сахаром перетираю.  Держу как лекарство небольшую баночку. 

Где-то читала,  что если калину приморозить в морозилке,  то горечи почти не будет. Не пробовала. 

Варила джем из калины как-то,  очень вкусный получился. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Наташшшка, @Elenka, От і мені здається, що буде пікантна така гіркота, на любителя, але я якраз і люблю калину, мені вона смачна і пахне приємно. Треба буде спробувати, як калиною розживуся.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я оту пасавердуру купила  давно іменно задля калини. Бо на дух не переношу отой її сморід в чаї. А протерта від кісточок і шкірки вона не має тої воні и смакує набагато краще.  Просто почавити калину такого ефекту не дає, треба позбутися кісточок і шкірки.

Варю джем з протертої калини і їм залюбки. Пасавердура наше все!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, одна я не оцінила всієї краси цієї пасавердури:smile9:

Пробувала помідори на ній, бросила, бо на соковижималку (насадка на м'ясорубку) бистріше і краще.  Соуси не варю, можливо якщо трохи ягід як на соус, то і нормально на ній. Купляла також у Наташі в СП. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Olima сказав:

Дівчата, одна я не оцінила всієї краси цієї пасавердури:smile9:

Когда нужно 1-2 кг помидоров перетереть,  то соковыжималку не использую. Провариваю помидоры 10 минут и перетираю.  Быстро и не надо разбирать соковыжималку (не люблю это делать). Ягоды на джем 1-2-3 кг,  замечательно. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин тому, Olima сказав:

Дівчата, одна я не оцінила всієї краси цієї пасавердури:smile9:

Оля, я як і Еленка теж проварюю помідори і потім протираю, швидко виходить. Но це для невеликіх об*ємів, до 2 кг.

Подобається на неї протирати творог, він получається дуже воздушний, однорідний, ніякого порівняння з протертим виделкою. 

Ото калина, творог і помідори, більше я цю ...дуру не використовую. Зате получаю задоволення!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

В 10.10.2023 в 21:06, Магда сказав:

О, це я завжди залюбки! 

Ще коли влітку робила цей соус і перетирала ягоди через звичайне сито ложкою, то вже тоді задумалася про такий девайс. В комплекті є два ситечка - дрібніше і крупніше. Соус я перетирала на дрібніше, швидко, легко. Розбирається і миється на раз-два. Одні плюси, крім того, що зберігати всі ці мої цяцьки вже абсолютно ніде)

 

 

Дякую! Як тепер жити, без цієї ...дури? )))  ставлю в список бажалок! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×