Jump to content
Магда

Кабачки-гриль

Recommended Posts

Інгредієнти:

Кабачки - 3 шт. 

Оливкова олія - 50 мл. 

Часник - 3 зубчики

Кріп - великий пучок

Приготування:

Кабачки помити, обсушити. Сковороду-гриль розігріти до максимуму.
В блендері на пульсуючому режимі потрібно перебити в пасту кріп, часник, сіль та оливкову олію.
Тепер головне: кабачки потрібно нарізати по мірі того, як вони будуть жаритися, щоб вони не пустили соку і не стекли. Я нарізую їх поздовж, на полоски товщиною 8-10 мм. 
Під сковорідкою зменшити вогонь до трішки більшого за середній, і викласти полоски кабачків (не солити!). Обжарювати з кожного боку хвилин по 5-7, щоб кабачки помітно пом'якшали та до появи характерних гриль-полосочок. Дуже важливо при перевертанні використовувати щіпці або лопатку і ні в якому разі не виделку, бо при проколюванні кабачка з нього витече весь смачнющий сік.
Кабачки зняти на тарілку та відразу ж змастити зеленим соусом. Дуже смачно, коли їх викладати пірамідками один на один - вони тоді краще проходять соусом.
Ідеально підходять як гарнір або, навіть, як самостійна страва. 

Смачного. 

1374851188_121.jpg

Edited by Магда
Додавання головного фото

Ох ,Наталочко,  яке ж смачнюче фото! Аж слюнки потекли... :vkusno1: Дякую за рецепт! І за тонкощі в приготуванні! :girlhand:

Оооо! Натуль, , знаєш, що я придумала? ( я все думаю, де ж ту сковрідку взять?:girl_184:) А якщо іх приготувати в вафельниці з насадками для грилю? 

8 минут назад, Natali06 сказал:

А якщо іх приготувати в вафельниці з насадками для грилю? 

Думаю, вийде класно, головне, не сильно придавлювати кришку при закриванні, щоб сік не видавити. А так, мені здається, вийде ще скоріше і однаково смачно. Я взагалі, думаю спробувати в духовці на фукції гриль спробувати (в мене він досить потужний в ній), так ще швидше буде, бо відразу більше кабачків закладу. Я як Матроскін, влітку в мене кругом кабачки )))

Итак,я сделала так. В измельчителе перебила укроп, чеснок,соль,оливковое масло. Получился соус.

Кабачки в своей сковороде кучу наготовила и сложила слоями в  керамическую утятницу,перемазав соусом.

Это бомба! 

Холодным тоже очень вкусно.